Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.513
Cevap
227
Favori
1.475.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam istediğim fiyatı vermiyorlar, satamayacağım gibi. Satarsam eğer, muhtemelen gümüş alacağım. Sizde zaten siyah yok muydu, tekrar mı siyah alacaksınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsessedman -- 1 Mayıs 2018; 11:56:26 >
  • Güzel çekiyor fakar kime göre? Bu kişiden kişiye değişiyor. Kamera kıyaslamalarında iPhone ile arasındaki en büyük fark renk doğruluğuydu. iPhone bu konuda bi tık önde bence. Renk doygunluğunu kişinin tercihine bırakılmalıydı diye düşünüyorum. Pro mod'dan daha basit sadece küçük bi seçenek olarak ayarlara eklenebilirdi. Bazen gerçek renkleri çekmek istiyorum fakat kamera apayrı tonlama yapıyor. Pembe çiçekler kırmızı gözüküyor. İstenmeyen sonuçlar çıkıyor.
  • s.a Arkadaşlar mavi renk clear view kılıf satıyorum, almak isteyen fiyat teklif edebilir özelden.
  • Kesinlikle kime göre neye göre mesela bana göre Huawei p20 dende bi cacık olmaz 3 kamera 5 kamera gerek yok maharet tek kamerayla güzel fotoğraf yakalayabilmekte tabi bu bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shiftdelete.net in karşılaştırmasını bi inceleyin derim, cacık mı olur haydari mi o zaman karar verirsiniz 😁

Tek kamerayla olmuyor maalesef, bu sefer kamera çok çıkıntılı oluyor diye şikayet ediyoruz. S4 Zoom çıkmıştı hatırlarsanız. Kim cebinde öyle bir telefon taşımak ister

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bırak şunları onlara kalırsa dünyanın uzayın zaman ve mekanın hatta kainatın en iyi kameralı telefonunu Huawei yaptı aynen :)
    Shiftdelete.neti ben samimi bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 1 Mayıs 2018; 12:30:18 >
  • Google pixel xl2 de tek kameralı demekki yapılabiliyor

• Evet, sdn'nin taraflı olduğu bir gerçek

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

2 hafta Mate 10 pro kullandım

Huawei arka kamerası güzel fakat kamerasında anlam veremediğim bi solukluk var.

Aynı anda elimde samsung s6 vardı ve s6 da canlı renkler varken aynı sahneyi mate 10 bariz soluk çekiyordu ama güzel.

Fakat ön kamera açıkcası çöp. Selfilerde travesti gibi çekiyor

Video konusunda 4k videolarda s6 ondan daha net sarsıntısız güzel çekiyor

Kendi deneyimim

çok güzel telefon ve sağlam fotoğraf çekiyor fakat çok eksik yönü var 4 bin liralık bir olayı yok gibi ben ona 4 bin verene kadar ayfon alırım
    Bende iki hafta kullandim geri note fe dondum.. Yazimlisal olarak sikintili tamam arka kamera iyi ama on kamera icin ayni seyi demeyecem cunku parlak isikta cok kotu sebebi de 1.6 diyaframi 2.4 getirmiyor

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Bunları note fan ile çektim sizce nasıl çekmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 1 Mayıs 2018; 12:57:32 >

• bugün xioami mi note 3 ön kamerasını denedim sanki biraz daha iyi gibi geldi bana.

bu samsung un kamera uygulamasını google ile değiştiremiyormuyuz.

ön kamera ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz.
  • Home button'a sürekli basmadan dokunmatik olarak çalışan bir uygulama buldum. Yani markette vardı da en azından reklamsız vs. şimdilik bunu bulabildim. Önerebileceğiniz başka uygulama var mıdır? Sürekli home'a tıklamak yerine kullanabileceğimiz bir uygulama.

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/fingertouch-apk-fingerprint-sensor-t3596588
  • Sdn taraflı mı değil mi bilmiyorum. Ben gördüğüm kadarıyla yorum yaptım. Zaten onlar da ön kamerası ve videola çekimi başarılı değil demişti.

Fotoğraflar çok güzel fakat demek istediğim renk doygunluğu fazla, renkler çok pastel. Yeşil o kadar yeşil değil gerçekte.

Gerçekte bembeyaz olan çiçekler sarımtırak çıktı.

Yine çiçekler olduğundan daha koyu çıktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• gayet başarılı bence
  • sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    hocam bende sızınkınden alacağıma am yorumlara bakınca çoğu kişi kenarları renkli olanlardan almıslar,
    bana kenarı renkı almak pek mantıklı gelmedi, Sizinki nasıl, gozu cok rahatsız ediyor mu ?
  • Arkadaşlar merhaba Arabasında android auto kullanan varmı? (Honda civic 2017 benim araba). Ben daha önce note3 telefonumu araca bağlıyordum ve arabanın ekranında android auto otomatik olarak başlıyordu. Ama note fe ile bunu bir türlü başaramadım Arabanın ekranında telefondan yanıt yok diyor kablodan olabilir diye düşündüm usb 3,0 kablo aldım durum yine aynı varmı not fe ile android auto tecrübesi olan?
  • Şu fotoları flickera atın yauv çıldıracam :D

• Gönlüm gümüşten yana ama sanki pişman olacağım gibi geliyor :) O yüzden siyah da düşünmüyor değilim. Mavi daha güzel :P

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    siyah kadar pişmanlık vermez bence. ben gümüşü yakından gördüm hayran kaldım valla.
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Bende siyah aldım. gümüş güzel tekrar alsam gümüş veya mavisini alırdım siyahın pek bi albenisi yok ama gören s8 filan sanıyor

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.