Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ithalatci distirbutor gibi malin degerini korumak icin sabit bir fiyat uygulayamaz. Yurtdisinda cihazlarin fiyatlari zaman gextikce ve yeni mideller ciktikca dusuyor. Ithalatci mal cekerken indirimli aliyor. Bunu da rekabet icin fiyatina yansitiyor. Bunda bir problem yok. Siz fiyat yuksekken kimse kullanmiyorken kullanma istegine verdiniz aradaki farki. Yeni model cikan her malda bu pay vardir zaten. Siz kaziklanmadiniz. Firsat maliyetini samsung fe yonune kullandiniz, bugune kadar bekleyenler baska gayelerle firsat maliyetini fe'ye kullanmadilar. Eger o ithalatcilar olmazsa note8 ornegindeki gibi yeni model cikana kadar birakin ucuzlamayi, kur farkini bile ekleyip satacak sekilde organize olur disturbitor.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Arkadaşlar sık sık bağlantı problemi (internete bağlanamama) yaşıyorum, hat vodafone şebeke çekiyor görünüyor ama nedense 4G bağlantıda kopma oluyor, mesaj (sms) yazıyorum bekletiyor sonra gönderiyor,
    Böyle bir sorun yaşayan varmı ?

2 yil 2 aylik note4 yedege alip emektar note4 umle vedalastiktan sonra .telf cumartesi aldim 2150 tl.fitzy garantisi.garanti cokta onemli degil benim icin temiz kullaniciyim cunku..hat turkcell ..suana kadar sebeke sorunu yasamadim.ancak telefonu aldigim gun ilk kurulumu yaptim.odin ile manuel tekrar india icin cikan son romu yukledim.tekrar ayarlarimi yapip kullaniyorum.tum gun herhangi bir sikinti yasamadim.isterseniz bi temiz reset cekip odin ile tekrar son india romu bir kurun test edin en azindan ayni sorunuvyasayan arkadaslara yardimci olmus olursunuz.tercih size kalmis.iyi gunler

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    ithalatci firmalar olmasa tek samsung resmi satici eline kalsaydik vay halimize..haklisiniz...samsung o kadar model cikariyorki bizim gorduklerimiz encok disbitore para kazandiran baska ulkede cokta ragbet gormeyen modeller.ben 5 sene once note 2 samsung note2 lg+U adi altinda SHV-E250L model aldim..64 gb rom 2gb ram wifi a/b/g/n .64 gb sd kart destegi.2G-3G-4G destek..vs vs.http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/samsung/shve250s/...bu telefonu koreliler kullanirken samsung bize normal note satiyordu.ace satiyordu.anlayis ve zihniyetten cok sizin dediginiz gibi kazanc kar payi.tuketici memnuniyeti sifir..fe yi getirmemeklede ispatlamistir.

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamam o islerden yanlis birsey yapabilirim isin acikcasi cokta riskede girmek istemem

• bikurti B kullanıcısına yanıt
    telefondan memnun musunuz acaba geçirdiğiniz 1 ayda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hepsiburadadan 2100liraya aldım inşallah 2-3 sene kullanabilirim.Bi hayırlı olsun alırım arkadaşlar :)

• jabstam J kullanıcısına yanıt
    Guc tasarrufu acik mi kullaniyorsunuz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan1758

hepsiburadadan 2100liraya aldım inşallah 2-3 sene kullanabilirim.Bi hayırlı olsun alırım arkadaşlar :)

Hayırlı olsun hocam.

• Arka Destroyer kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Gittigidiyorda 1880 tl maximum kartı olanlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Telefonu 32 saattir kullanıyorum ve bir kısmı 4G bir kısmı wifi üzerinden toplamda 2 saat ekran süresi var. Bluetooth hep açık. Şu an şarj %50'de. Daha önce hep always on display (AOD) aktifti. Telefon uyku halinde iken AOD pili bayağı kullanıyormuş. AOD yi kapatınca geceden sabaha %3 lük bir düşüşle kalktım, bir oh çektim. AOD kullanıp da pili uykuda çok gidiyor diyenlere önerimdir, bu özelliği kapatabilirsiniz.

Aynen aod çok güzel ama şarjı tüketiyor. Bende kapatınca şarjın daha iyi gittiğini gördüm.

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba türlü özelliği olan bu telefonun bu tip özelliklerinide kapattıktan sonra ne anlamı kalıyor peki?Bunuda sorgulamak lazım diye düşünmeden edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Merhaba türlü özelliği olan bu telefonun bu tip özelliklerinide kapattıktan sonra ne anlamı kalıyor peki?Bunuda sorgulamak lazım diye düşünmeden edemiyorum.

Katılıyorum bende kapatmak istemiyorum

• dermeister01 kullanıcısına yanıt
    AOD bende geceden sabaha %3 civarı yiyor en fazla.

• phone info programına girildiğinde "frimware tarama diye bi yer var. aratınca Yeni bir sürüm buluyor indirmelimiyiz. sudii arabistan romlu

• Bence de aod falan kullanılmalı güzel bir görüntü ve özellik ama gece uyurken aod nin açık bırakılma mantığı nedir

• uyanınca ekranı açmadan saati görmek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

AOD bende geceden sabaha %3 civarı yiyor en fazla.

Bende aod kapalı sabaha kadar %5-6 civarı şarj tüketimi oluyor. Siz bu rakamları nasıl yakalıyorsunuz anlamadım.

• Note fan ile Mate 10 arasında kararsız kaldım. 500 TL fln bi fark var ikiside ithalatçı garantili, sizce hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apo424 -- 6 Mart 2018; 11:47:11 >
  • Arkdaşlar merhaba, bende 3 senedir note 4 kullanıyorum. Almayı düşünüyorum. Root'lu vs. hard kullanan biriyim aslında. Alma diyeceğiniz bir özelliği var mı? Kronik bir sıkıntısı.

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.