Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet sonradan farkettim :D
  • jabstam J kullanıcısına yanıt
    Siz kendiniz mi oreo yaptiniz acaba telefonu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: normalbirinsan

Telefonun fiyati hepsiburada da 2089 tl'ye kadar dusmus. Cidden bir daha ithalatcilardan almam. Resmen kaziklandim. 2015'te cikan iPhone 6s hala 2500tl.

Siz kaça Aldınız geçen gittigidyorda Maxipuan ile 1900 tlye geliyordu.her cihaz düşüyor note 8 ithalatçıda düşüyor. Çünkü adamlar her parti mal çekişinde fiyat değişken oluyor.Ne kadar düşerse o kadar satılır

• aceleniz yoksa note 9 çıkınca 8 fiyatları 3 binin altına düşer onu bekleyin.

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    Aldığınız cihazdan zarar etmemek istiyosanız tr garantili iphone almalısınız. Evet cihazın fiyatı sürekli düşüyor fakat cihazı ben gibi uzun süre kullanmak isteyen kullanıcılar, fiyatın düşmesinden ziyade cihazdan aldığı faydaya bakarlar. Ben de 2200'e aldım 1 ay önce ama 5000 liralık note 8'den hiçbir farkı yok ve fazlasıyla mutluyum bu cihazdan.

• Ben de aldım arkadaşlar telefonu. Dün 2500 liraya kadar olan tüm modelleri inceledim tek tek ama hiçbiri FE gibi güzel gelmedi bana ve bende Forum Ankara Kipa'dan aldım siyah modeli. Delta garantili, imei kayıtları var. İçinden Clear view kılıf çıktı, çok güzel duruyor ama sanırım spigen kılıfa geçeceğim. bir de cam taktırdım ama üst kısımlardan açıldı, bir hal çare arıyorum, olmadı j7pro camı taktıracağım. Arayüz oldukça iyi.olmuş ama 3-4 saat sonra 3 yıldır kullandığım Nova Launcher'e döndüm. Ekran camı dışında tek derdim siyah tema ile gelen bildirimlerin uyumsuz, beyaz olması. Var mıdır bunun çözümü arkadaşlar?

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLVoXxX99 -- 5 Mart 2018; 10:44:50 >

• VoLVoXxX99 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Maalesef bildirime çözüm yok.

• Merhabalar ben de araniza yeni katilmis oluyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyuss

Mi6 ile Note FE arasında kalmıştım ve sonunda Note Fan Edition'da karar kılıp bugün satın aldım. Öncelikle kafama takılan bir şey var. Daha önce ithalatçı ürünü kullanmadığım için dönüştürücülü şarj aleti olayına uzağım. Elektrik bilgim de pek iyi sayılmaz. Dönüştürücü olmasının sebebi 3. girişinin olması mı? Yoksa voltajda filan diğer şarj aletlerinden farklı bir değere mi sahip? Evde değişik şarj aletleri var (gm discovery, samsung a5 ve grand prime'ın şarj aletleri). Bunlardan birisiyle şarj etmem kısa ya da uzun vadede problem yaratır mı?

Son 5 yıldır tüm cihazlarımın şarj aleti 3 girişli, çevirici ile kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım ki yaşanmaz zaten, adaptörlerin tüm değerleri aynı, sadece tasarımları farklı. Kendi cihazını çevirici ile kullanın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 5 Mart 2018; 13:31:48 >

• Elimde s7 edge var aslında memnunum telefondan ama kalem deneyimini tecrübe etmek istiyorum. Onun dışında guncelleme ile alakalı sikinti yasar mıyım en çok onu merak ediyorum. Cunku bir onceki telefonum s6 edge yurt disi idi ve cok yavas ve az aliyordum guncellemeleri ayni problemi eğer alirsam bunda da yaşar mıyım? Son sorum da pil performansi ile alakali s7 edge den memnunum sonucta 300 mah küsur daha fazla bunun eksikliği çok hissedilir mi tecrubeli arkadaşlardan cevap bekliyorum ona geçiş yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: tosunsantosunluğunubil

GG NF Bilişimden 15:00 da geçtim siparişi.

2007 Tl+6 Tl kargo, 100 tl maxipuan veriyor,

bana maloluşu 1913 tl.

mavi rengini tercih ettim, umarım pişman olmam.

Şahane bir fiyat, telefonu teslim aldınız mı ? güvenilir bir satıcı mı hocam aldığınız yer ? Bende alayım bir tane.
    Kapalı kutu olarak mı geliyor ? Orjinal kılıf çıkıyor mu kutu içerisinden ?

Arkadaşlar GG NF Bilişimden almış olduğum cihazım geldi.

Perşembe günü 15 gibi sipariş vermiştim. Cumartesi günü öğlen teslim aldım.

Kargo çok hızlı idi, 1,5 günde geldi. (İstanbul-Mersin)

Paketleme iyi, kutu içerikleri tam, orginal kılıf var.

İMEİ Numaralarını kontrol ettim, ikisi de kayıtlı.

Mavi rengi harika gerçekten, cihaz da güzel.

Kararsız kalanlar mavi rengi düşünmeden alsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyuss

Mi6 ile Note FE arasında kalmıştım ve sonunda Note Fan Edition'da karar kılıp bugün satın aldım. Öncelikle kafama takılan bir şey var. Daha önce ithalatçı ürünü kullanmadığım için dönüştürücülü şarj aleti olayına uzağım. Elektrik bilgim de pek iyi sayılmaz. Dönüştürücü olmasının sebebi 3. girişinin olması mı? Yoksa voltajda filan diğer şarj aletlerinden farklı bir değere mi sahip? Evde değişik şarj aletleri var (gm discovery, samsung a5 ve grand prime'ın şarj aletleri). Bunlardan birisiyle şarj etmem kısa ya da uzun vadede problem yaratır mı?

ben note-5 şarj cihazıyla karşılaştırmıştım evde. sanırım aynı şarj cihazı. üzerindeki değerler aynıydı görebildiğim kadarıyla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

GG NF Bilişimden 15:00 da geçtim siparişi.

2007 Tl+6 Tl kargo, 100 tl maxipuan veriyor,

bana maloluşu 1913 tl.

mavi rengini tercih ettim, umarım pişman olmam.

Şahane bir fiyat, telefonu teslim aldınız mı ? güvenilir bir satıcı mı hocam aldığınız yer ? Bende alayım bir tane.
    Kapalı kutu olarak mı geliyor ? Orjinal kılıf çıkıyor mu kutu içerisinden ?

Arkadaşlar GG NF Bilişimden almış olduğum cihazım geldi.

Perşembe günü 15 gibi sipariş vermiştim. Cumartesi günü öğlen teslim aldım.

Kargo çok hızlı idi, 1,5 günde geldi. (İstanbul-Mersin)

Paketleme iyi, kutu içerikleri tam, orginal kılıf var.

İMEİ Numaralarını kontrol ettim, ikisi de kayıtlı.

Mavi rengi harika gerçekten, cihaz da güzel.

Kararsız kalanlar mavi rengi düşünmeden alsın.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. İyi bir fiyata aldınız.

• Öncelikle, maddiyat derdi olan arkadaşlara note fe veya iPhone'dan ziyade altın almalarını öneririm. Altı üstü aldığımız şey elektronik bir cihaz. Zamanla illa yıpranmalar, zedelenmeler vs. olacaktır. iPhone da olsa bir yerden sonra onun da fiyatı düşüyor. Bir kere cihazı aldınız mı, aldınız. Siz aldıktan sonra fiyatı düşse de yükselse de boş. Oldum olası şu "fiyat düştü, zarar ettim" mantığını sevemedim arkadaş! Madem üzülüyorsun, ya yüksek fiyatlı telefon alma, ya da git altına yatırım yap. "Zarar ettim"miş. Telefon bu telefon!

Cihazı aldım mı, aldım. Olay bitmiştir. İsterse bedava dağıtsınlar, ben işime bakarım. Elimdekine bakarım. Gittiği yere kadar da götürürüm. Zırt pırt telefon değiştirmeye veya sürekli alıp satmaya karşıyım.

İyi forumlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 5 Mart 2018; 16:26:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Anladığım kadarıyla voltaj ve amper değerleri tutuyorsa problem olmuyor ama tam randıman almak için kendi şarj aletini kullanmak daha mantıklı.

• Telefonu 32 saattir kullanıyorum ve bir kısmı 4G bir kısmı wifi üzerinden toplamda 2 saat ekran süresi var. Bluetooth hep açık. Şu an şarj %50'de. Daha önce hep always on display (AOD) aktifti. Telefon uyku halinde iken AOD pili bayağı kullanıyormuş. AOD yi kapatınca geceden sabaha %3 lük bir düşüşle kalktım, bir oh çektim. AOD kullanıp da pili uykuda çok gidiyor diyenlere önerimdir, bu özelliği kapatabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sık sık bağlantı problemi (internete bağlanamama) yaşıyorum, hat vodafone şebeke çekiyor görünüyor ama nedense 4G bağlantıda kopma oluyor, mesaj (sms) yazıyorum bekletiyor sonra gönderiyor,
    Böyle bir sorun yaşayan varmı ?

• Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve bu cihazı gördüm. Cihaz nasıldır şu ana kadar bir sorun yaşadınız mı ve herhangi bir kronik sorunu var mı cihazın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Arkadaşlar sık sık bağlantı problemi (internete bağlanamama) yaşıyorum, hat vodafone şebeke çekiyor görünüyor ama nedense 4G bağlantıda kopma oluyor, mesaj (sms) yazıyorum bekletiyor sonra gönderiyor,
    Böyle bir sorun yaşayan varmı ?

Ben de 4gde yasiyorum 3gde sorun yok onceki telefonumda da boyle oluyordu galaxy alphaydi o da acaba sim kartindan dolayi mi?

• nova kurdum ama ims settings'i bulamadım... daha doğrusu o kısayol yok...? varmı başka bilgisi olan? arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehspeed -- 5 Mart 2018; 19:2:8 >
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.