Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    0.2 inc edge ekran kullaniyor sana kalan 5.5 inc.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurpala kullanıcısına yanıt
    Samsung için ilk evet ama slow 960p bir yıl kadar önce sony XZ Premium la başlamıştı çokda başarılı olmuştu. Bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Tam olarak ne işe yarıyor hocam bu kod?

ekran renk ayarı hocam beyaz dengesi için
    forumda beyaz ekrandan çok şikayetçi olanlar vardı beyaz maviye çalıyor diye

Ben de ekranın beyaz renginden memnun değilim. İps ekran kadar beyaz vermesini beklemiyorum ama eşimin note 5 inden daha soluk beyaz veriyor. Soluk derken sarımtrak işte daha net beyaz vermesi için bu ayarları kullanabilirmiyiz. Güvenilir mi ?

valla ben girdim hocam denedim fark yaptırıyor
    deneyebilirsiniz bir bakın bakalım sizde kaç çıkacak

Hocam memnunmusunuz telefondan ? kullanıcı deneyimi nasıl ? artı ve eksi yanları nelerdir.

note 8 i ilk başlarda çok istemiştim ama fiyattan dolayı buna yöneldim gerçi bunuda ucuza almadım ilk alanlardanım sayılır, 2600 TL ye almıştım

ergonomi kullanım kolaylığı home tuşunun önde olması vs olarak gerçekten on numara bir telefon pişmanmıyım bunu aldığıma hayır hele ki şimdi 2000 - 2200 TL bandına alınabiliyorken az buçuk bütçesi olan ve tel değiştirmeyi düşünenler hiç tereddüt etmesin beni ve forumdaki diğer arkadaşları düşündüren tek konu yedek parça umarım hiç kimse ihtiyaç duymaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ekranın beyaz renginden memnun değilim. İps ekran kadar beyaz vermesini beklemiyorum ama eşimin note 5 inden daha soluk beyaz veriyor. Soluk derken sarımtrak işte daha net beyaz vermesi için bu ayarları kullanabilirmiyiz. Güvenilir mi ?

Bende de -6 çıktı siz sıfıra çıkardınız ve beyaz lar daha mı beyaz oldu ??

evet sıfıra çekince beyazlar daha bir beyaz oluyor
    ben ilk başta 0 a çekmiştim test amaçlı ama sonradan tekrar -6 yaptım
    niye yaptın derseniz bilmiyorum beyaz renk ten şikayetim yoktu o yüzden eski haline çevirdim.

• gkhnkndy kullanıcısına yanıt
    İşte ekrana seçebileceğim bir bildirim ekranı gelmiyor

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    s pen uygulamasını güncelleyin. daha sonrada edge ayarlarındaki kısayollardan renklendirme seçeneğini ekleyin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende de -6 çıktı siz sıfıra çıkardınız ve beyaz lar daha mı beyaz oldu ??

evet sıfıra çekince beyazlar daha bir beyaz oluyor
    ben ilk başta 0 a çekmiştim test amaçlı ama sonradan tekrar -6 yaptım
    niye yaptın derseniz bilmiyorum beyaz renk ten şikayetim yoktu o yüzden eski haline çevirdim.

Teşekkürler cevap için

• arkadaşlar selamlar. 2 senedir s7 edge kullanıcısıyım ama fan edition fiyatları o kadar iyi ki telefonumu 2. elden satıp üstüne kendim koyup bi note7 fe alayım diyorum. bu konularda çok fazla tecrübem yok telefonumu sizce nerden satmalıyım ya da satıp note7 fe alsam mantıklı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

arkadaşlar selamlar. 2 senedir s7 edge kullanıcısıyım ama fan edition fiyatları o kadar iyi ki telefonumu 2. elden satıp üstüne kendim koyup bi note7 fe alayım diyorum. bu konularda çok fazla tecrübem yok telefonumu sizce nerden satmalıyım ya da satıp note7 fe alsam mantıklı olur mu?

Kalem dışında aman aman bir fark yok. Değmez derim ben

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=8683

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: raif efendi

arkadaşlar selamlar. 2 senedir s7 edge kullanıcısıyım ama fan edition fiyatları o kadar iyi ki telefonumu 2. elden satıp üstüne kendim koyup bi note7 fe alayım diyorum. bu konularda çok fazla tecrübem yok telefonumu sizce nerden satmalıyım ya da satıp note7 fe alsam mantıklı olur mu?

Kalem dışında aman aman bir fark yok. Değmez derim ben

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=8683

ben bu yoruma katılamicam malesef donanımsal olarak kağıt üzerinde bi fark görünmeyebilir ki kalem başlıbaşına bir fark , geliştirilmiş parmak izi sensörü ve iris sensörü de cabası ....bizim alet type-c 3.1 mesela s7 hala daha usb 2.0 ... bunun dışında yazılımsal olarak note 8 ve s8 in arayüzünü kullanıyoruz bunu da unutmamak lazım s7 üzerine 2 nesil yeni cihaz çıktı biz güncelliğimizi koruyoruz ;) ha ama benim için kalem çok da fifi derseniz s7 nizi değeri dibe vurmadan elden çıkarıp hazır s9 tanıtılmışken fiyatı gerilicek olan s8 için bekleyin derim

• merhaba arkadaşlar bu telefon almayı düşündüğüm telefonlardan birisi. ama ekran koruyucu bulunamadığı bulunsa dahi uymadığı gibi şeyler okudum ben telefonu zaten kılıfsız kullanmam ama bu telefon edge olduğu için iyi bir ekran koruyucu ile kullanmak gerekiyor gibi geliyor. bu konuda bilginiz tecrübeniz varsa aktarırsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar imza nasıl yapıcağız beceremedim.
  • ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    ayarlara baktım ama 3*4 ü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagca

merhaba arkadaşlar bu telefon almayı düşündüğüm telefonlardan birisi. ama ekran koruyucu bulunamadığı bulunsa dahi uymadığı gibi şeyler okudum ben telefonu zaten kılıfsız kullanmam ama bu telefon edge olduğu için iyi bir ekran koruyucu ile kullanmak gerekiyor gibi geliyor. bu konuda bilginiz tecrübeniz varsa aktarırsanız sevinirim.

2 aydır kullanıyorum.her şeyinden çok memnunun.edge ekran koruyucular arka kılıf takılınca yerinden kalkıyor.bu yüzden j7 pro koruyucu taktım.edge kısımlar hariç koruma yapıyor sorun yok.arka için de yaklaşık 10 tane kılıf aldım.6 tanesi aliexpress ten.4 tanesi yurt içi.yurt içi olanlardan spigen olanlar muhteşem şık ve sağlam.hepsiburad sistesinde indirimli şu an.ali den aldıklarımda iş görürler.spienler 10 üzerinden 10 ise aliden aldıklarım 6.5 yedi eder.sert plastik sert silikon var yumuşak silikon var.bide jel gibi bişey aldım odaha gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cqr52

telefonu usb ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar cihazı flash bellek gibi görmüyor bluetooth aygıtıymış gibi görüyor telefon ekranına da seçenek gelmiyor bunu nasıl düzeltebilirim

ayarlar.....geliştirivci seçenekleri........usb yapılandırması.......mtp seçilecek
  • ozgurpala kullanıcısına yanıt
    fiyat hariç muhteşem olmuş.insanın içi gidiyor.bu benim olmalıııııııı diyorsun ama.........fiyat
  • Simdi herkes yedek parca bulamamaktan sikayetci. Ama şöyle bir durum da var.

Türkiye'ye resmi yoldan ithal edilen ürünlerde 5 yil yedek parca bulunma garantisi yok mu? Diyelim ki 3.yilda cihaz arizalandi ya da ekrani kırıldı. Delta servise gönderdiğimizde 20 isgunu icerisinde tamir zorunluluğu var. Yedek parca bulamadik tamir edemiyoruz diye dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Eğer bulamaz ve tamir edemezlerse tüketici hakları hakem heyetine başvurup şikayetçi olabiliriz değil mi?

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam j7 pronun ekran koruyucu camı home tuşuna ve sensörlere tam denk geliyormu. Mümkünse bir resim çekip atabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratt45

Simdi herkes yedek parca bulamamaktan sikayetci. Ama şöyle bir durum da var.

Türkiye'ye resmi yoldan ithal edilen ürünlerde 5 yil yedek parca bulunma garantisi yok mu? Diyelim ki 3.yilda cihaz arizalandi ya da ekrani kırıldı. Delta servise gönderdiğimizde 20 isgunu icerisinde tamir zorunluluğu var. Yedek parca bulamadik tamir edemiyoruz diye dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Eğer bulamaz ve tamir edemezlerse tüketici hakları hakem heyetine başvurup şikayetçi olabiliriz değil mi?

Ben de ayni seyi dusunuyorum. Ekran parali da olsa degistirmeleri gerekiyor yasalara gore diye biliyorum.

• Arkadaslar merhaba,

2000tl civarinda telefon almak icin bakarken note fe'yi gördüm bugün, genelde yorumlar iyi.

Sizce nereden ve hangi disti garantisi altindaki urunu almam daha iyi olur? Fiyat olarak suanda en avantajli nerededir?

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.