Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wifide 7 saat ekran almışlığım var. Full mobil veri kullanımında da 6 saate yakın almaktayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: ahy

quote:

Beyler telefonu ilk şarjda bekletmeniz gereken süre var mı birde %kaça düşünce taksak farkeder mi?

%100 dolsada şarjda bekletmeyin.
    Bu piller için en iyi durum %50 civarındayken şarja takmak ve %100 olmadan çıkarmaktır %95 gibi.
    Bunu uygulamak pek mümkün değil tabi bu kurallara yaklaşık biryerde kullanmak lazım %20 %10 gibi mümkünse şarja takın %95 gibide çekin her defasında %100 doldurmakta bu pilleri yıpratıyor.

Sağol cevap için. Bir sorum daha var. Cihaz daha sıfor sadece watsap yüklü. Kalan ram'a baktım 1.4 gb yazıyor. Niye acaba bu cihaz t gb ramli değil miydi?

Bu cihazlarda boş ramin bir önemi yoktur rame ihtiyaç duyan bir uygulama olursa android rami boşaltır ram temizleme yazılımı kullanmayın rami unutun android ne gerekirse yapar.

• Tama kardeş sağol cevap için

• yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    -9 a ayarlıydı benim ki 0 yapınca beyazlar daha beyaz oldu.

• badmobil kullanıcısına yanıt
    Sanal gerçeklik gözlüğü ile kaç tane video seyrettim sıcaklığı neredeyse artmadı bile.Önceki asus zenfone2 telefonum yanacak sanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Wifide 7 saat ekran almışlığım var. Full mobil veri kullanımında da 6 saate yakın almaktayım

Vay be hocam 6 saat ekran suresi aldiginiz zaman bir ss alabilir miyim genel kullanim ve ekranin harcadigi mah degerlerini falan

• kendi kamerası otomatik çekim modu ;)
  • Az önce baktım "Samsung Pay Malaysia" güncellemesi yapıyordu.Benim telefon Malezyalı sanırım
  • Arkadaşlar bu telefona j7 pro kırılmaz camı tavsiye etmişsiiz peki camı takınca telefon kutusunun içinden çıkan eşantiyon clear view kapakla birlikte sorunsuz uyuşuyor mu. Yoksa kırılmaz cam takarsak kılıfı kullanamaz mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 25 Şubat 2018; 18:11:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaradavut

Herkese oncelıkle merhaba arkadaslar. bugun kısmetse s6 edgemı verıyorum ve bızım cıvarda bı telefoncuda ıthalatcı garantılı note fe buldum 2300 tl ye yalnız korkularım var sunu soylemek ıstıyorum telefonun ekranını kıran yada arka kapagını kıran arkadaslar acaba ne yapıyo ucretlı degısımı saglıyan yer varmı ve delta telefonun ekranını kullanıcı hatası olmayan sebepten oturu degıstırmeye kalktıgında telefonu yurt dısına yollayıp onarımını ordamı yapıyor tek korkum yedek parca arkadaslar ılerıde ole bıse yasanırsa telefon cop olurmu dıye korkmaktayım. note 8 fıyatının asırı yuksek olusundan oturu butcemı cok asıyor ve note 7 cıktıgından berı benımde kullanmak ıstedıgım hos bı telefondu o yuzden almayı dusunuyorum ama bılen bırılerı benı aydınlatabılırse cok makbule gecer

Hocam birkaç sayfa geriye gidersen uzun uzun tartıştık bu konuyu,benim de endişelerim sizinle aynı, uzun uzun araştırdım , ekranı kırarsanız geçmiş olsun, cihazı servise vereceksiniz, servis ekranı bulursa değiştirecek, bunun ücreti de tahmini 1000,1500 tl arasında olacaktır. Yurtdışında da baktım ama ekran yok maalesef,bir tek bir Çinli firma satıyor ama o da en az 5 adet satıyor,tek satışı yok, 5 tane alınca tanesi 930 tl ye geliyor Çin'den. Şuan benim almamı frenleyen tek konu yedek parça konusu.

• qaradavut kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor üzerinden alıp ayrıca fixpack paketi almak mantıklı gözüküyor 250 tl gibi bir fiyatı var düşmeye çalınmaya vs. karşı sigortalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: qaradavut

Herkese oncelıkle merhaba arkadaslar. bugun kısmetse s6 edgemı verıyorum ve bızım cıvarda bı telefoncuda ıthalatcı garantılı note fe buldum 2300 tl ye yalnız korkularım var sunu soylemek ıstıyorum telefonun ekranını kıran yada arka kapagını kıran arkadaslar acaba ne yapıyo ucretlı degısımı saglıyan yer varmı ve delta telefonun ekranını kullanıcı hatası olmayan sebepten oturu degıstırmeye kalktıgında telefonu yurt dısına yollayıp onarımını ordamı yapıyor tek korkum yedek parca arkadaslar ılerıde ole bıse yasanırsa telefon cop olurmu dıye korkmaktayım. note 8 fıyatının asırı yuksek olusundan oturu butcemı cok asıyor ve note 7 cıktıgından berı benımde kullanmak ıstedıgım hos bı telefondu o yuzden almayı dusunuyorum ama bılen bırılerı benı aydınlatabılırse cok makbule gecer

Hocam birkaç sayfa geriye gidersen uzun uzun tartıştık bu konuyu,benim de endişelerim sizinle aynı, uzun uzun araştırdım , ekranı kırarsanız geçmiş olsun, cihazı servise vereceksiniz, servis ekranı bulursa değiştirecek, bunun ücreti de tahmini 1000,1500 tl arasında olacaktır. Yurtdışında da baktım ama ekran yok maalesef,bir tek bir Çinli firma satıyor ama o da en az 5 adet satıyor,tek satışı yok, 5 tane alınca tanesi 930 tl ye geliyor Çin'den. Şuan benim almamı frenleyen tek konu yedek parça konusu.

Bu konuya takilmaniz cok sacma edge ekranlar zaten pahali bu 1, orjinal olmasida daha pahali olmasina sebep olacaktir evet ama ekrani kiran odemek zorunda maalesef. He tek dezavantaji her telefon tamircisinde belki tamir ettiremeyiz ya da cakma ekran bulup ucuza halledemeyiz bunlar dogrudur.

Belki bunlar ileride degisebilir sonucta turkiyede satiliyor telefon ve yeni girdi ilerleyen zamanlarda yayginlasinca kucuk tamir dukkanlari gerekli parcalari temin etmeye baslayabilir. Hicbirsey imkansiz degildir kac yillik note 2 imi bile heryerde tamir ettirebiliyorsam samsungun son telefonlarindan olan note fe oksuz kalmaz kolay kolay.

Ama sizde bir zahmet kirmayin telefon ekranini elinizin altinda cok rahat 5 sene ihtiyacinizi karsilayabilecek bir amiral gemisi duruyor degerini bilin..

• quote:

Arkadaşlar bu telefona j7 pro kırılmaz camı tavsiye etmişsiiz peki camı takınca telefon kutusunun içinden çıkan eşantiyon clear view kapakla birlikte sorunsuz uyuşuyor mu. Yoksa kırılmaz cam takarsak kılıfı kullanamaz mıyız?

Yok mu kılıfla birlikte j7 pro kırılmaz camı aynı anda kullanan ?

• telefonu usb ile bilgisayara bağladığımda bilgisayar cihazı flash bellek gibi görmüyor bluetooth aygıtıymış gibi görüyor telefon ekranına da seçenek gelmiyor bunu nasıl düzeltebilirim
  • cqr52 C kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağladıktan sonra bildirim ekranından depolama olarak seçerseniz düzelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: cqr52

gittigidiyor üzerinden alıp ayrıca fixpack paketi almak mantıklı gözüküyor 250 tl gibi bir fiyatı var düşmeye çalınmaya vs. karşı sigortalıyor

Aslında bu telefon için sigorta satın almak mantıklı gibi.

• s9 tanıtıldı kamera önlü arkalı muazzam cidden :( dolby atmos ses akg destekli dual stereo hoparlör , 960 fps ağır çekim modu da efsane olmuş :/ ha bu arada bizde hala konuşamayan bixby anlık dil çevirisi yapıyor , artırılmış gerçeklik ile kamerayı nereye ve neye çevirsen hakkında bilgi veriyor ( gökyüzüne çeviriyorsun hava raporu veriyor , yediğin yemeğe çeviriyorsun kalori bilgisi veriyor ) ...... şunların pilleri patlasa da toplatılıp fan edition olarak ithalatçı getirse de alsak diye içimden geçirmiyor değilim hani başka türlü sahibi olamicaz çünkü
    https://video.vidyome.com/videos/02-2018/woyrqYVCwwQ810NkK13g.mp4

İYİ SEYİRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurpala -- 25 Şubat 2018; 22:48:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

s9 tanıtıldı kamera önlü arkalı muazzam cidden :( dolby atmos ses akg destekli dual stereo hoparlör , 960 fps ağır çekim modu da efsane olmuş :/ ha bu arada bizde hala konuşamayan bixby anlık dil çevirisi yapıyor , artırılmış gerçeklik ile kamerayı nereye ve neye çevirsen hakkında bilgi veriyor ( gökyüzüne çeviriyorsun hava raporu veriyor , yediğin yemeğe çeviriyorsun kalori bilgisi veriyor ) ...... şunların pilleri patlasa da toplatılıp fan edition olarak ithalatçı getirse de alsak diye içimden geçirmiyor değilim hani başka türlü sahibi olamicaz çünkü
    https://video.vidyome.com/videos/02-2018/woyrqYVCwwQ810NkK13g.mp4

İYİ SEYİRLER

5200 tl bi telefona verilmez gösterdiği çoğu ozellik araklama olmuş imoji uygulaması iPhone den gösterdiğin ürünü tanıma nokiadan keşke şu ozellikleri portlasalarda bizde kullansak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sorix kullanıcısına yanıt
    yane 2200 ü zor verdik 5200 saçma bir rakam zaten telefon en nihayetinde yazılımsal olarak ar emoji ve bixby nin bizlere de geleceğini umuyorum ;) ama donanımsal anlamda ses i de geçtim kamera çok sağlam olmuş 960fps slow motion kayıt muhteşem bişey
  • Arkadaşlar j7 pronun ekran koruyucusu bizim telefona nasıl oluyor. Ben baktım şimdi onun ekranı 5.5 inç bizimkisi 5.7 inç.

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.