Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uclerburak

Türkçenin içine girip oradan Türkçe qwerty klavye seçmeniz yeter. Bu cihaz için root var mı bilmiyorum ama bir emoji için roota gerek yok

Dediğiniz klavyeyi ayarlarken güncelleme geldi şimdi dediğiniz dili seçtim daha iyi oldu çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çArşı-gökhAn Ç kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • badmobil kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada dan mı aldını acaba cihazı garantisini kim üstleniyo bilgi verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian61

Hocam hepsiburada dan mı aldını acaba cihazı garantisini kim üstleniyo bilgi verirmisiniz?

Hocam migrostan aldım. Delta garantili 2189tl ye geldi.

İçinden samsung orjinal kılıf çıkıyomuş hocam sizde varmı acaba bende almayı düşünüyorumda. Bide iphone dan geçicem şarj durumu, cihaz stabilitesi kamera vs ufak bahsedermisiniz cihazdan.
  • Arkadaşlar selamlar herkese. Ben de bir iki hafta önce bu efsaneyle müşerref oldum şimdi ise kılıf ve koruyucu cam derdine düştüm.

Bunun için siyah renk için önerileriniz nedir ? Kapaklı kılıfları çok sevmediğimden case şeklinde ve önde koruyucu cam olacak şekilde bir
    kombinasyon düşünüyorum, saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian61

İçinden samsung orjinal kılıf çıkıyomuş hocam sizde varmı acaba bende almayı düşünüyorumda. Bide iphone dan geçicem şarj durumu, cihaz stabilitesi kamera vs ufak bahsedermisiniz cihazdan.

Evet kılıf çıktı zaten mağazada yetkiliye açtırdım öyle aldım. Daha yeni olduğu için telefon şarj için konuşmak erken ama s7 edge var annemde onunla kiyaslicam yarın donanim olarak en yakin telefon s7 edge şimdilik dikkatimi çeken şey yazilım s8 gibi olmuş. Menu geçisleri felan hiç kasılma olmadi gayet akıcı temiz. Kamerası güzel ekranina aşık oldum.Şuan aklıma takılan tek şey ekranı hdr destekledigi halde youtubeden hdr destekli video izleyemedim hdr özellikliği çıkmadı. Yazilimsal diye düsunuyorum. Aklınıza takılan soru varsa söyleyin yardımcı olurum. Bu arada iphone 7den stereo hoparlör çok ararmıyım diye düşünüyordum. Höparlör sesi yüksek ve temiz beğendim.

• Telefonu almak isteyenlere;

İthalatçı garantilidir,

Ekranı piyasada bulunmaz,

Ekran koruyucu bulunmaz, bulunanlar uymaz,

Kimi satıcıdan kılıf çıkar, kimisinden çıkmaz,

Pili bulunmaz, bulunsa da kolay değiştirilmez,

Kimi 6 saat kimi 3 saat ekran süresi alır,

Volte çalısmaz , radyo yoktur,

Bütün bu nazlarına rağmen çok sevilir, elden düşürülmez.

• Şuana kadar memnunum fakat garip bi şekilde ısınıyor. Hemen soğuyor sonra s7 edge ile kiyasladim. Note fan edition daha hizli ısınıyor. Yazilimsal mi acaba

• Hocam ben s6 edge plus ile kıyaslıyorum. S6 edge plusa göre hiç ısınmıyor diyebilirim. Daha önce s7 edge kullandım onun şarjı fe den daha iyi gidiyordu. Ama fe den çok memnunum ekran daha büyük cihaz daha şık kalem var. Bunlar bemce yeterli.

• Aldığı cihazda ışık sızmasıyla karşılaşan oldu mu acaba konuda böyle bir şikayet göremedim ama benim cihazımda var

• Bende migrostan mavisini alarak araniza katildim telefon tek kelimeyle muhteşem yalniz cok kaygan bu tlf kilifsiz kullanilmaz icnden çıkan kilifi pek kullanışlı bulmadim acil bir kilif almam.

• Benim telefonda da var birleşim yerinden ancak beni rahatsız edecek derecede degil bu arada nerdeyse herkezde var ancak herkez asiri olmadigi surece boyle kabullendigi icin pek dillendirmiyor diye dusunuyorum

• Telefon bence tüm ihtiyaçları tamamen karşılıyor.Sadece bazı uygulamalar ve oyunlar şarjı çok götürüyor ama bu batarya performansı kotu demek deil benim için

Dediğim gibi bazıları fazla batarya düşmanı mesela mobil veri , mesenger, kamera , görüntülü veya normal görüşme bide tabi oyun tam batarya içici ,

Ancak facebook , youtube , samsung browser , wi-fi bağlantısı vs gibi şeylerde beklentimden fazla iyi performans veriyor

Telefon kullanması olsun özel donanımları olsun narınde olsa tasarımı olsun vs cok hosuma gidiyor ben herkeze gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum ancak yedek parça konusunda riski göze alma sıkıntı tabi ben kendi kılıfı ile ekran koruyucusuz kullanıyorum şimdilik en ufak bir rahatsızlık verici bisey olmadı

Bugün biraz oyunu abarttım ona rağmen çok iyi süre aldım oyun işin içine girmezse ve ışığın beni rahatsız etmesinden dolayı %40 dolaylarinda ekran parlaklığı kullandigim için ekran surem genelde 8 saati görüyor günlük kullanımımda ama dediğim gibi kişinin yogunlukla kullandığı uygulamalar çok etkiliyor

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Bu arada benim telefonda günlük kullanım olsun şarj esnasında olsun en ufak ısınma yok ancak biraz ağır oyunlarda kullanım esnasında biraz ısınma oluyor tabi

• Alacak arkadaşlara söylüyorum. Cihaz güzel fakat çok ısınıyor. Soğuk odada denedim 57 derece gordu 5dk bi oyuna girdim. Yarin sıfırlayıp denicem saçma şekilde ısınıyor. Sebepsiz yere boşta 33 derece bence fazla çok cihaz gecti elimde bu sıcaklığa anlam veremedim. Halbuki sevdim telefonu bu ısınma sorunu canımı sıktı.

Isınmasına şaşırdım doğrusu kardeşim. Normal kullanım da ısınmanın esamesi okunmuyor benim tel de ancak ciddi oyunlarda hissettiriyordu senin normal kullanım da da boyle bisey varsa düzelmezse sen bi çaresine bak bence

• Bu ısınma sorunu olan cihazlarla diğerleri arasında bir fark var o halde.. Ben ürünü değişime yolluyorum başka sebepten dolayı ancak bende de ısınma oluyordu.. Malezya ve arap kaynaklı olmaları fark yaratır mı acaba cihazlarda ? Ben de arapça yazılar vardı kutusunda..
  • Dayanamayıp sıfırladim telefonu nedense sıcaklık normale döndü gibi s7 edge ile kiyasladım. 30 derecenin altina dusmeyen telefon 24 dereceyi gördü rahatladım. İnşallah sorun yaratmaz.

Ben ısınma neredeyse yok gibi. Bir problem olmasın.

Bende migrostan alıcaö hocam 6s ten geçmeyi planlıyorum cihazım değişim oldu satıp kısmetse alıcam cihaz çok hoşuma gitti

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.