Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: korcin, sstarr, slapert, kadir_ankara_ Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
14.063
Cevap
285
Favori
665.342
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      444 Mesaj
      23 Şubat 2018 14:35:19
      Migrosta ritzy ve Delta garantili olarak buldum. Hangisini almamı tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2374 Mesaj
      23 Şubat 2018 14:53:29
      quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Kardeş çamurla mamurla ne işim var. Cihazı almadan yorum yapanlardan değilim. O widget yıllardır en az 4 farklı cihazda kullandığım bir araç ve bir widgetla kitleyince şifre sorması romunda sıkıntı olduğunu gösterir uygulamanın değil. Ayrıca benim ne gibi bir yanlış uygulamam olacakki oyun kassın? İlla vidyo çekip youtube'a attıracaksınız.

Peki hemen nasıl anladınız sorun widgetta degilde romdan kaynaklandığını ? Ben şimdi birsey söyleyeyim.. kullandığınız widget android 7 sürümüyle uyumuşmuyor. Bu tarz widgetlar güncelleme ile uyumlu hale geliyorlar hatta daha önce aynı sorunu yaşadığım ve şuan güncelleme ile bu sorunun giderilip düzgün kullanabildigim kısayoldan kilitleme widget'ı yüklü bende..

Oyun konusuna bisey diyemem o sizinle alakali bir durum.Bakın yukarıda arkadaş sıkıntısız oynuyorum demiş..

• Yarbay
      2374 Mesaj
      23 Şubat 2018 14:58:42
      Kesinlikle delta garantiyi tercih edin..Ithalat garantiler arasında en bilineni.Daha doğrusu kötünün iyisi diyelim

|
      |

• Yarbay
      4355 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:00:35
      arkadaşlar hb den sipariş ettiğim kılıflar geldi.

1- birinci sınıf malzeme kalitesi var ve birinci sınıf koruma sağlıyor.
      2- renk seçeneği olmadığı için mecburen 2sinide gri sipariş ettim ve çok hoşuma gitmedi.
      3- telefonu kabalaştırdı kabalaştırmadan önemli genişletti tek elle kullanım çok zorlaştı.
      4- kılıfların fiyatının düşmesini bekleyen varsa acele etsin 7 tl için beklemesin çünkü gri de bitince sarı almak zorunda kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 23 Şubat 2018; 15:1:21 >

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

• Yarbay
      10034 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:10:17
      quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

arkadaşlar hb den sipariş ettiğim kılıflar geldi.

1- birinci sınıf malzeme kalitesi var ve birinci sınıf koruma sağlıyor.
      2- renk seçeneği olmadığı için mecburen 2sinide gri sipariş ettim ve çok hoşuma gitmedi.
      3- telefonu kabalaştırdı kabalaştırmadan önemli genişletti tek elle kullanım çok zorlaştı.
      4- kılıfların fiyatının düşmesini bekleyen varsa acele etsin 7 tl için beklemesin çünkü gri de bitince sarı almak zorunda kalırsınız.

Yorumlara yazmıştım ben telefonun tüm estetiği gidiyor kabalaştırıyor diye . Ayrıca kenarları biraz keskin eli rahatsız ediyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs

• Yüzbaşı
      887 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:11:58
      Androidin güvenlik anlayışlarından biri 3.party herhangi bir kilitleme programı kullanırsanız parmak izinden sonra şifre ister marketteki bütün kilitleme programları nı deneyebilirsiniz sonuç aynı olur bunun rom 'la alakası yok oyunun kasma işini de telefonu formatlayin bakın aynı mı aynı ise telefonunuzda bir sıkıntı olabilir garantiye gönderin

• Yüzbaşı
      887 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:15:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Koenigsegg One1

aldım diyelim kore için üretileni almış olsam farkı ne olur

Farkı türkçe olmaz olması için root yapıp başka rom yüklemeniz gerek zaten türkçe gelirse root yapılmış ve açılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 23 Şubat 2018; 17:36:47 >
      |
      |

• Onbaşı
      23 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:19:43
      Arkadaşlar ,
      SAMSUNG klavyenin 3x4 ü sorunlu . sağlam bi klavye var mı indireceğimiz?. Bulamadım store da

• Yarbay
      2461 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:22:38
      Hocam galaxy app de mevcut

|
      |

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:33:53
      Ekranı kapatmak için herhangi bir uygulama veya widget kullanmıyorum fakat arkadaşın bahsettiği sorun bazen bende de oluyor. Gün içerinde parmak iziyle açmaya çalışırken şifre isteyebiliyor

• Er
      7 Mesaj
      23 Şubat 2018 15:50:28
      beyler whatsapp facebook falan mesaj gelince ekran kilitliyken ışık yanmıyor bildirim sesi geliyor led yanıyor o kadar nasıl açarız bilen var mı ?

ayrıca dışarıda yürürken telefonu kilitleme tuşuna basıyorum kilitlenmiyor ekran siyah oluyor ama tekrar basınca direkt açılıyor ya da kaydırma çıkıyor kaydırıyorssun açılıyor iris parmak izi şifre falan istemiyor?
      |
      |

• Teğmen
      133 Mesaj
      23 Şubat 2018 16:29:31
      quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

1. Oyun oynamıyorsanız şarj 1 günü çok rahat çıkarır, hatta 2.günü bile görebilirsiniz kullanıma bağlı olarak. Kamerası muhteşem, google cameranın bokeh özelliğiyle harika işler çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca cihazın kendi kamera uygulaması da oldukça yeterli. Tasarım anlamında da en son home butonuyla çıkan note cihazı olduğu için benim açımdan note 8'den daha değerli bu cihaz. Edge ekranı biraz narin, ona dikkat ettiğinizde bir sorun yaşamazsınız. Arayüz de oldukça zengin.

2. Migrostan alırsanız elden kontrol ederek almış olursunuz bu bir avantaj. Ben hepsiburada satıcısından almıştım. Bir sorun yaşamadım, sorunsuz kullanmaktayım.

3. Cihazı alırken kodunun N935F/DS olmasına dikkat edin, global sürümün kodu budur.

Hocam bu google camera yi nerden indirdiniz

söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

• Yüzbaşı
      887 Mesaj
      23 Şubat 2018 16:34:48
      Sizin telefonda restart atiyo olabilir

• Yarbay
      4180 Mesaj
      23 Şubat 2018 16:43:51
      quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Iyide kardeşim samsung marka başka bir modelde alsan ekranı neredeyse fiyatının yarısına geliyor..Bak arkadaş note 5 ekranını 750 liraya aldım demiş kaç senelik cihaz bide...Sen şimdi gidip note 8'de alsan ekranı pahalıdır s8 bilmem nede alsan ekran fiyatı pahalıdır..çin malı telefonun ekranı ucuz olabilir ama ikisini kıyaslaman alakasız olmuş

Hocam aslında tam anlatamadım, şimdi note 8 in ekran fiyatı ne kadar 1000, 1200 tl, note 8 in kendisi ne kadar 3500, 4000 tl.
      heryerde bulunabilir mi, evet, birçok alternatif var ve zamanla bu ekran fiyatları daha da düşer.

Şimdi ben fiyatı uygun diye note fan alıyorum, ekranı kırıldı ne yapacağım ? servis ne fiyat verirse o, o da elinde varsa ( onu da hafta içi öğreneceğim ) yurtdışında ki ekran fiyatı 930 tl, o da en az 5 adet satıyor. burada internete fiyat yazanlar 1100, 1200 tl yazmış ama aradım ellerinde ekran yok. Yani 2000 tl ye satın aldığım telefonun ekranını kırarsam ortalama 1000, 1300 tl para vereceğim, ekran bulursam tabii.

Aslında bu olay benim kişisel bir endişem ve düşüncem, konuyu uzatıp sayfayı kirletmek istemem, kimse yi rahatsız etmek istemem.

Bakalım, eğer kendimce bir çözüm, bir yol bulursam, yada bunu göze alırsam cihazdan almak istiyorum, inceledim bugün uzun uzun ve hoşuma gitti açıkcası, kısmet artık.

Bilgi bankası

• Yarbay
      8809 Mesaj
      23 Şubat 2018 16:55:58
      quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Androidin güvenlik anlayışlarından biri 3.party herhangi bir kilitleme programı kullanırsanız parmak izinden sonra şifre ister marketteki bütün kilitleme programları nı deneyebilirsiniz sonuç aynı olur bunun rom 'la alakası yok oyunun kasma işini de telefonu formatlayin bakın aynı mı aynı ise telefonunuzda bir sıkıntı olabilir garantiye gönderin

Kardeş androidi 2.3ten beri kullanıyorum ilk defa böyle bir olayla karşılşıyorum. Android değilde samsungun saçmslığı bence bu.

|
      |

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi); Yuki Gusto 50cc Cub
      Masaüstü (7700K ve GTX1080); LG 29UM65-P; Samsung Note FE; iPad Pro 10.5; Samsung TabProS; Nintendo New 3DS XL; Brother MFC-1911W;
      Steam ID: Kesbi
    • Yarbay
      2374 Mesaj
      23 Şubat 2018 16:58:24
      Anladim ama henüz fiyati belli değil kardeşim.şuan için 1000 lira bile olsa ileride illaki düsecektir fiyatı.Aslında şöyle bir durumda var..Normalde bu cihaz 3000 3500 arası bir fiyatı olması gerikirken patlamaydı tekrar üretimdi ihtalatçı garantiyi derken 2000 küsürlere almış olduk.Yani cihazı olması gerektiginden daha ucuza alınca ekran fiyatı biraz pahalı kaldı ki ben kesinlikle servis fiyatının 1000 lira olacağını düşünmüyorum..

• Yarbay
      8809 Mesaj
      23 Şubat 2018 16:58:25
      Son kullandığım telefon da 7 idi 7.1 oldu ama böyle sorun yoktu. Demekki sorun samsungun yaptığı romda.

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi); Yuki Gusto 50cc Cub
      Masaüstü (7700K ve GTX1080); LG 29UM65-P; Samsung Note FE; iPad Pro 10.5; Samsung TabProS; Nintendo New 3DS XL; Brother MFC-1911W;
      Steam ID: Kesbi
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      23 Şubat 2018 17:00:33
      1.sayfada var linki

|
      |

2013 Honda Civic Beyaz Elegance A/T | Samsung Galaxy Note FE (Silver Titanium) 64 GB | Dell Inspiron N5010 i3 128 GB SSD Windows 10 Pro
    • Yarbay
      2374 Mesaj
      23 Şubat 2018 17:01:19
      Selam.. Hocam halihazırda kullandığım ekran kilitleme uygulamasına güncelleme geldi ve artık parmak izi ile.direkt açılıyor.Bilgilendireyim dedim

• Yarbay
      2374 Mesaj
      23 Şubat 2018 17:05:55
      Konuyu cok uzatmak istemiyorum ama son olarak sana şöyle izah edeyim.Romlar uygulamalara göre sürüm çıkarmaz(istisnalar hariç) Uygulamalar romlara uyum sağlamak adına surüm çıkarır ya da güncellenir.

Bak en son mesajımda ne dedim ? Halihazırda kullandığım ekran kilitleme programında da aynı sıkıntı vardı ama birkaç gün önce uygulama güncellendi ve artık parmak izi ile direkt açılıyor..

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
paykasa
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,780
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.