Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uclerburak

1. Oyun oynamıyorsanız şarj 1 günü çok rahat çıkarır, hatta 2.günü bile görebilirsiniz kullanıma bağlı olarak. Kamerası muhteşem, google cameranın bokeh özelliğiyle harika işler çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca cihazın kendi kamera uygulaması da oldukça yeterli. Tasarım anlamında da en son home butonuyla çıkan note cihazı olduğu için benim açımdan note 8'den daha değerli bu cihaz. Edge ekranı biraz narin, ona dikkat ettiğinizde bir sorun yaşamazsınız. Arayüz de oldukça zengin.

2. Migrostan alırsanız elden kontrol ederek almış olursunuz bu bir avantaj. Ben hepsiburada satıcısından almıştım. Bir sorun yaşamadım, sorunsuz kullanmaktayım.

3. Cihazı alırken kodunun N935F/DS olmasına dikkat edin, global sürümün kodu budur.

Hocam bu google camera yi nerden indirdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    Sizin telefonda restart atiyo olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Iyide kardeşim samsung marka başka bir modelde alsan ekranı neredeyse fiyatının yarısına geliyor..Bak arkadaş note 5 ekranını 750 liraya aldım demiş kaç senelik cihaz bide...Sen şimdi gidip note 8'de alsan ekranı pahalıdır s8 bilmem nede alsan ekran fiyatı pahalıdır..çin malı telefonun ekranı ucuz olabilir ama ikisini kıyaslaman alakasız olmuş

Hocam aslında tam anlatamadım, şimdi note 8 in ekran fiyatı ne kadar 1000, 1200 tl, note 8 in kendisi ne kadar 3500, 4000 tl.
    heryerde bulunabilir mi, evet, birçok alternatif var ve zamanla bu ekran fiyatları daha da düşer.

Şimdi ben fiyatı uygun diye note fan alıyorum, ekranı kırıldı ne yapacağım ? servis ne fiyat verirse o, o da elinde varsa ( onu da hafta içi öğreneceğim ) yurtdışında ki ekran fiyatı 930 tl, o da en az 5 adet satıyor. burada internete fiyat yazanlar 1100, 1200 tl yazmış ama aradım ellerinde ekran yok. Yani 2000 tl ye satın aldığım telefonun ekranını kırarsam ortalama 1000, 1300 tl para vereceğim, ekran bulursam tabii.

Aslında bu olay benim kişisel bir endişem ve düşüncem, konuyu uzatıp sayfayı kirletmek istemem, kimse yi rahatsız etmek istemem.

Bakalım, eğer kendimce bir çözüm, bir yol bulursam, yada bunu göze alırsam cihazdan almak istiyorum, inceledim bugün uzun uzun ve hoşuma gitti açıkcası, kısmet artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Androidin güvenlik anlayışlarından biri 3.party herhangi bir kilitleme programı kullanırsanız parmak izinden sonra şifre ister marketteki bütün kilitleme programları nı deneyebilirsiniz sonuç aynı olur bunun rom 'la alakası yok oyunun kasma işini de telefonu formatlayin bakın aynı mı aynı ise telefonunuzda bir sıkıntı olabilir garantiye gönderin

Kardeş androidi 2.3ten beri kullanıyorum ilk defa böyle bir olayla karşılşıyorum. Android değilde samsungun saçmslığı bence bu.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Anladim ama henüz fiyati belli değil kardeşim.şuan için 1000 lira bile olsa ileride illaki düsecektir fiyatı.Aslında şöyle bir durumda var..Normalde bu cihaz 3000 3500 arası bir fiyatı olması gerikirken patlamaydı tekrar üretimdi ihtalatçı garantiyi derken 2000 küsürlere almış olduk.Yani cihazı olması gerektiginden daha ucuza alınca ekran fiyatı biraz pahalı kaldı ki ben kesinlikle servis fiyatının 1000 lira olacağını düşünmüyorum..

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Son kullandığım telefon da 7 idi 7.1 oldu ama böyle sorun yoktu. Demekki sorun samsungun yaptığı romda.

• mutombo19 M kullanıcısına yanıt
    1.sayfada var linki

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Selam.. Hocam halihazırda kullandığım ekran kilitleme uygulamasına güncelleme geldi ve artık parmak izi ile.direkt açılıyor.Bilgilendireyim dedim

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Konuyu cok uzatmak istemiyorum ama son olarak sana şöyle izah edeyim.Romlar uygulamalara göre sürüm çıkarmaz(istisnalar hariç) Uygulamalar romlara uyum sağlamak adına surüm çıkarır ya da güncellenir.

Bak en son mesajımda ne dedim ? Halihazırda kullandığım ekran kilitleme programında da aynı sıkıntı vardı ama birkaç gün önce uygulama güncellendi ve artık parmak izi ile direkt açılıyor..

• quote:

Anladim ama henüz fiyati belli değil kardeşim.şuan için 1000 lira bile olsa ileride illaki düsecektir fiyatı.Aslında şöyle bir durumda var..Normalde bu cihaz 3000 3500 arası bir fiyatı olması gerikirken patlamaydı tekrar üretimdi ihtalatçı garantiyi derken 2000 küsürlere almış olduk.Yani cihazı olması gerektiginden daha ucuza alınca ekran fiyatı biraz pahalı kaldı ki ben kesinlikle servis fiyatının 1000 lira olacağını düşünmüyorum..

hocam şuan samsung s4 ekranını 250ye yapan yok. AliExpress te bile 50 60 dolar. bu cihazin ekran değişimi turkiyede minimum 1000 1500 lira olacaktır. zaten cihazda ekrandan başka bozulacak değişecek ne var ki. edge ekranların değişimi her zaman pahalıdır. ben bi yabanci sitede buldum kargo ücretsiz 3 renk var tam orjinla diye belirtilmiş tam 900 küsüre geliyordu. kaldı ki zaten telefon sayılı yedek parçası hiç yoktur:) ben bu riske girerek aldım aldığım günde sağ alt geri tuşunun üstü düşürünce çatladı ama ekrana yayilmadı Allahtan.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Metin* kullanıcısına yanıt
    Öncelikle gecmiş olsun çok üzüldüm..

Henüz servisten herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı ayrıca cihaz henüz yeni , ekran fiyatı yaza kadar mutlaka düşüş gosterecektir.Sınırlı sayıda satıldığını zannetmiyorum yada ilk başta sınırlı sayıda satılacak dendi ama baktılar satılıyor hala devam ediyorlar satmaya..

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam güzel olmuş. Sırf o yüzden kullanmıyordum bem de siz hangi programı kullanıyorsunuz.

Play store'a ekran kilidi doye yazin 8. Sırada çıkıyor(simi studio) yalımcısı..

Uygulamayı kurduktan sonra (Deneysel) parmak izini düzelt itis yüz kilidi ise yaramıyor.. bu yazinin karşısına tik koymayi unutmayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Sizin telefonda restart atiyo olabilir

Hayır hocam böyle bir durum olmuyor.
    Hayır hocam böyle bir durum olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

hocam şuan samsung s4 ekranını 250ye yapan yok. AliExpress te bile 50 60 dolar. bu cihazin ekran değişimi turkiyede minimum 1000 1500 lira olacaktır. zaten cihazda ekrandan başka bozulacak değişecek ne var ki. edge ekranların değişimi her zaman pahalıdır. ben bi yabanci sitede buldum kargo ücretsiz 3 renk var tam orjinla diye belirtilmiş tam 900 küsüre geliyordu. kaldı ki zaten telefon sayılı yedek parçası hiç yoktur:) ben bu riske girerek aldım aldığım günde sağ alt geri tuşunun üstü düşürünce çatladı ama ekrana yayilmadı Allahtan.

Çok geçmiş olsun hocam, işte benim anlatmak istediğim ve korktuğum olay tam da bu, peki servise falan sordunuz mu hocam ekran ? bu şekilde mi kullanıyorsunuz şuan.

• Cihazı yeni aldım hepsiburadadan.. Arka tarafta sağ üst kısımda bir kabarcık var.. Bu normal mi acaba ? Sanki jelatin varmış da içi baloncuk olmuş gibi..Bu durumu yaşayan var mı acaba aranızda ?
  • feyyazotenkaya F kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir kabarcık bu? Resim atma şansınız var mı? Ben de hepsiburadadan aldım fakat dediğiniz tarzda bir sorun yaşamadım.
  • Kurulumu da yaptım eski telefonumu yükledim canımı sıktı açıkçası bu durum.. şu şekilde
  • feyyazotenkaya F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sizdeki sorun bende mevcut değil. Geri verin bence geçmiyorsa.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.