Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ton falan böyle şeylerle milletin kafasını karıştırabilenleri cidden tebrik etmek lazım " CORAL BLUE " hocam renk kodu açığı koyusu falan da yok biri incelemeyi florasan ışığında yapmıştır diğeri güneş ışığında girip samsungun kendi sitesinden de teyid edebilirsiniz
  • Fe ye htc a9 dan geçtim. A9 daki iki sorundan biri pildi, diğeri de arkaplandaki uygulamayı çağırdığımda ram kullanımından dolayı uygulamanın baştan başlamasıydı. Htc a9 dan alıştığım ve mevcut olmayan ya da kötü kalan özellikler:

1. Hoparlör ses kalitesi

2. Kulaklık çıkış ses kalitesi

3. Arama sırasında karşıdaki telefonu açtığında telefonun titremesi

4. Telefonun ekranı kilitli iken titreşime geçirme (bu özellik olabilir belki ama bulamadım)

A9 a göte üstünlükleri çok olduğundan yazmayı düşünmüyorum :). Ancak özellikle kulaklık çıkışı için usb dac almayı düşünüyorum. FiiO k1 kullanan bir arkadaş vardı diye hatırlıyorum. Usb dac konusunda önerilerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @immortal -- 19 Şubat 2018; 21:2:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çArşı-gökhAn

Konuyu uzun süredir takip ediyorum yeni üye oldum ilk mesajım atlamış olabilirim yarın Migros'tan telefonu almak istiyorum kutu içeriğinde Kılıf var mı acaba? Teşekkür ederim iPhone 6s Plus'tan geçeceğim hayırlısı bakalım

Evet , migrosta satılan cihazlarda kılıf çıkıyor .Hatta ürünü mağazada her türlü kontrollerini yaptırarak teslim ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

1150 olduysa ben bütün alt üst soy çıktısında sağ olan kim varsa alırım 2150 olmasın o

evet yanlıs yazmısım

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    İlk ikisini bilmem.

3. Arama ayarlarında arama uyarılarından açabilirsiniz

4. Kilit ekranında bildirim panelini indirip titreşime alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGNYLDZ

quote:

Konuyu uzun süredir takip ediyorum yeni üye oldum ilk mesajım atlamış olabilirim yarın Migros'tan telefonu almak istiyorum kutu içeriğinde Kılıf var mı acaba? Teşekkür ederim iPhone 6s Plus'tan geçeceğim hayırlısı bakalım

Evet , migrosta satılan cihazlarda kılıf çıkıyor .Hatta ürünü mağazada her türlü kontrollerini yaptırarak teslim ediyorlar.

Bugün uğradığım da satış görevlisi arkadaş hiç açıp kurulum vs yapmadığını söyledi bu konu da teknik bilgisi yoktu maalesef ona da sordum müşterilere satış sonrası yardımcı oluyorsunuzdur Kılıf çıkıyor mu ölü piksel gibi durumlarda ne yapıyorsunuz dedim müşterilere ürün satışını yapıyoruz diğer konularla ilgilenmiyoruz dedi farklı Migros'lar da durum tabii böyle değildir ama sıkıntılı bir ürün olursa diğer mağazalar yardımcı olur mu acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ENGNYLDZ

quote:

Bugün uğradığım da satış görevlisi arkadaş hiç açıp kurulum vs yapmadığını söyledi bu konu da teknik bilgisi yoktu maalesef ona da sordum müşterilere satış sonrası yardımcı oluyorsunuzdur Kılıf çıkıyor mu ölü piksel gibi durumlarda ne yapıyorsunuz dedim müşterilere ürün satışını yapıyoruz diğer konularla ilgilenmiyoruz dedi farklı Migros'lar da durum tabii böyle değildir ama sıkıntılı bir ürün olursa diğer mağazalar yardımcı olur mu acaba?

Sen moronuna denk gelmişsi üstad. Her türlü ilgileneceklerdir hem marka prensipleri gereği hemde yasa gereği.

Neredsiniz bilmiyorum ama Ben Ümraniye Meydan AVM 5M migrosta her türlü ilgi alakayı gördüm.

• Arkadaşlar bu cihazın kulaklık ses çıkışı bana az geliyor, bundan önce xiaomi redmi note 4 kullanıyordum verdiği ses efsaneydi. Daha öncesinde galaxy note 4'te kullandım o da efsaneydi note fan edition da böyle olur diye aldım fakat kulaklık çıkışı tatmin etmedi. Ekstra bir ayarı varmı bunun. Ayarlardan UHQ ölçekleyiciyi aktif ettim pek bir etkisi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 19 Şubat 2018; 22:12:26 >
  • paptes kullanıcısına yanıt
    Ben 4 kere bindim

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Bende 3 sene note4 kullanıp geçtim.bana da bu daha iyi gibi geldi.ben zaten power amp pro kullaniyorum.3 sene once 7 tl mi ne vermiştim.kesinlikle tavsiye ederim.ekolazier ayarladiktan sonra ses kalitesi efsane oluyor

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Ben muzik için power amp pro kullaniyorum.eko ayarlarindan sonra ses kalite ve siddeti 2 katına çıkıyor

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    Bende de ikisi var.kesinlikle note fun.s7 edge nin tek ustunlugu samsung türkiye garantili olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Bende 3 sene note4 kullanıp geçtim.bana da bu daha iyi gibi geldi.ben zaten power amp pro kullaniyorum.3 sene once 7 tl mi ne vermiştim.kesinlikle tavsiye ederim.ekolazier ayarladiktan sonra ses kalitesi efsane oluyor

Poweramp pro kullanıyorum da hocam ben genelde spotifydan dinliyorum o yüzden spotifyda ses tatmin edici gelmiyor

• afhaktan A kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama ilk sayfada hem hafıza kartı hem çift sim kart kullanımına yönelik bir link var. Deneyin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Arkadaşlar bu cihazın kulaklık ses çıkışı bana az geliyor, bundan önce xiaomi redmi note 4 kullanıyordum verdiği ses efsaneydi. Daha öncesinde galaxy note 4'te kullandım o da efsaneydi note fan edition da böyle olur diye aldım fakat kulaklık çıkışı tatmin etmedi. Ekstra bir ayarı varmı bunun. Ayarlardan UHQ ölçekleyiciyi aktif ettim pek bir etkisi olmadı

Demek ki, ZTE AXON7 konusundaki arkadaş doğru söylemiş. Note8 ve S8 dışında hiçbir Samsung modeli Note4'ten daha üstün ve nitelikli bir sese sahip değil, bunu bil demişti. Doğruymuş, eğer ses senin için birinci derece öncelikli ise, mutlaka Axon 7 al diğer özellikler önemliyse FE al demişti. Canına yandığımın her özelliği dört dörtlük bir model ne yazık ki, yok. İlla ki, bir gediğini sineye çekmek zorunda kalıyoruz.

• Arkadaşlar en uygun nerden alabiliriz şu an ? gittigidiyorda 2150 fiyatlı vardı kampanya bitmiş. Siyah renk alacağım migros fiyatı nedir şu an n11 indirim kuponuyla 2100e geliyor en uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 20 Şubat 2018; 0:59:43 >
    Hocsm ben Spotify kullanıyorum müzik için. Ses seviyesini de hiçbir zaman sonda bırakmıyorum genelde maksimumdan 2 seviye geride dinliyorum. Eğer size az geliyorsa dac alıp dinleyin.7

• Arkadaşlar önceki ekran görüntüsünün üzerine yoğun kullanımdan sonraki görüntü de budur ben gayet memnunum batarya konusunda umarım yardımı olur.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

üstad kulaklık cacık yoksa aletde bişey yok bende ilk başta şikayet ettim (asus zenfone 3 den geçmiştim daha önce de lg g4 kullandım gerçekten kulaklıkları efsaneymiş ) ama marshall ve skullcandy kulaklıklarımı kullanınca %100 fark etti sağlam bi kulaklıkla deneyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurpala -- 20 Şubat 2018; 3:3:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afhaktan

Arkadaşlar önceki ekran görüntüsünün üzerine yoğun kullanımdan sonraki görüntü de budur ben gayet memnunum batarya konusunda umarım yardımı olur.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Hocam bir de ekran süresinin görüntüsünü de koysaydınız

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.