Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
23.994
Cevap
264
Favori
1.263.838
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    2233 Mesaj

Samsunglarda karsilasilan bir durum. En ust seviyede zirilti yapmasi telefomda en sevmedigim problemlerden biri. Samsung c9 pro'da ahize ayni zamanda stereo ikinci hoparlor oluyor. Yani kalite anlaminda daha iyi bir hoparlor. Muzik esnasinda zirildamayip konusurken bazen yapiyor. Bu bile yapiyorsa digerlerinin yapmasi normal zaten.ki s8 de de en ust seviye seste zaman zaman mevcut.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oguz707 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok ben genelde aliexpress kullanıcı yorumlarına bakarım. Onun için dediydim. Benim hoşuma gitmedi açıkçası. Biraz kaba geldi bana. kalın ve plastik bir yapısı var. Bir de şarj mesafesi <=6mm demiş. Kalın kılıflarda sıkıntı olur mu bilemem.

Şarj olurken telefonu seyredecekler için renk cümbüşü harika .:)

Zevkler ve renkler tartışilmaz tabi.. :) Telefon konusunda bir ortak noktamız var en azından.;)

|
    |
    ozgurpala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ColdStrom

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Aşağıdaki ürün fena görünmüyor, edge ekranı da kapatıyor yazıyor,

3 takım (ön-arka) gönderiliyor, yanında bir sürü montaj ıvır zıvırı gönderiliyor...

https://www.amazon.de/Samsung-Galaxy-Note-FE-Folie/dp/B073Q7SLVW/ref=sr_1_3

bunlar püskürtülerek ıslak uygulanıyor telefonun üstünde kuruyor, internetten çok video izledim bunun hakkında gelse 1 saniye tereddüt etmem ama Türkiye'ye geliş sıkıntı olabilir satıcı amazon değil çünkü

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: ColdStrom

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Aşağıdaki ürün fena görünmüyor, edge ekranı da kapatıyor yazıyor,

3 takım (ön-arka) gönderiliyor, yanında bir sürü montaj ıvır zıvırı gönderiliyor...

https://www.amazon.de/Samsung-Galaxy-Note-FE-Folie/dp/B073Q7SLVW/ref=sr_1_3

bunlar püskürtülerek ıslak uygulanıyor telefonun üstünde kuruyor, internetten çok video izledim bunun hakkında gelse 1 saniye tereddüt etmem ama Türkiye'ye geliş sıkıntı olabilir satıcı amazon değil çünkü

Site Amazon.de yani almanya amazonu, satıcı firma da alman firması, gelmesinde sıkıntı olacağını sanmıyorum, hatta GB veya ali'ye göre çok daha çabuk gelecektir...
    |
    |

• Yüzbaşı
    901 Mesaj

s7 edge kullanırken almıştım aynı cihazı. orjinal samsung hızlı kablosuz şarj aletiyle birebir aynı süreleri verdi. Haziran 2016 da almıştım ben. Çok fazla kullanmadım ama bir sıkıntı çıkarmadı ve rahatsız edici bir ısınmayla karşılmaşmadım ben.
    |
    |
    KeShhh® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hako7445

şu an için yok hocam kapatıp açınca novadan girince ims ye girip reset to default deyip ims service den mmtel switch i açmanız yeterli.
    quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

şu an için yok hocam kapatıp açınca novadan girince ims ye girip reset to default deyip ims service den mmtel switch i açmanız yeterli.

Teşekkür ederim

|
    |

Ben de sizin gidi hepsiburada satıcılı aldım ve sizinki gibi önceden kurulum yapılmış şekilde geldi. Şöyle birşey var aslında kutusunun içinden garanti belgesi çıkan herkesin kutusu daha önce açılmış demektir, adamlar orjinal ambalajı açıp içine garanti belgesi koyuyorlar sonra dükkanda kendi makineleriyle ambalajlıyorlar. Bunu gören masum vatandaş kutuyu ilk kendisi açtı sanıyor. Tercih size kalmış. Ben telefonu açtığımda arka plan da kullanılan uygulamarı gördüm (test uygulamarıydı) ve cihazın test edilmek için açıldığı kanısına vardım.

Öncelikle etrafını kuvvetli ışık altında milim milim inceledim, kozmetik olarak hiç bir sıkıntı yoktu

Daha sonra arama ekranından *#0*# yaparak tüm factory testleri yaptım hiçbirinde bir sorun çıkmadı. Sonra formatlayıp kullanmaya karar verdim bir sorunum yok şimdiye kadar 3. Haftaya gireceğim cihazla.

Direk menünün gelmesine aldanmayın bence, isteseler formatlayıp dil seçimi ekranında olacak şekilde kapatırlardı. Siz de birşey anlamazdınız.

Tabi tercih sizin, eğer yine de kabul etmem diyorsanız, iade edip migrostan alın bence.

• Yüzbaşı
    381 Mesaj

Bilemedim ki hocam. Migrostan da alsam delta garantili olacak yine aynı şey olabilir. Jelatini çıkarmadım ekran piksel kontrolü falan da yapmadım daha. Delta servis garantili gelenlerin hepsi mi böyle kurulu geliyor acaba?

|
    |
    king of metal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Google Camerayı nasıl kurdunuz? Play storede cihzınızla uyumlu değil diyor. Güvenli r apk dosyası mevcutmudur acaba? Ben çok market dışı uygulama kurmam telefona.

|
    |
    uclerburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: efe b.

Arkadaşlar hepsiburada siparişim geldi. Telefonu açınca kurulum ekranı çıkmadı direk açıldı kullanıma hazır şekilde. Kullanılıp iade edilmiş anlamına mı geliyor bu? İade mi edeyim napayım sizce?
    quote:

Orijinalden alıntı: efe b.

Arkadaşlar hepsiburada siparişim geldi. Telefonu açınca kurulum ekranı çıkmadı direk açıldı kullanıma hazır şekilde. Kullanılıp iade edilmiş anlamına mı geliyor bu? İade mi edeyim napayım sizce?

Ben delta arkadaşım ritzy garantili aldık. İkisi de kurulu geldi.

Fabrika ayarlarına döndürüp yeni kurulum yaptık.

Takmayın kafaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hepsi böyle değil tabi.

Seçim size kalmış..

|
    |
    efe b. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Özelden atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsessedman -- 16 Şubat 2018; 15:30:52 >
    |
    |
    eeznoraa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İade etmicem hocam. Hazır kılıf da çıkmışken. Ayarlardan factory reset mi yapmam gerekiyor?

|
    |
    tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar adhell adlı uyhlgulamayı bilirsiniz kaldırılamayan uygulamaları kaldırmak veya devre dışı bırakmak için son zamanlarda açılmıyor siz ne yaptınız veya hangi program ile çözdünüz bu olayı ?

|
    |

|
    |

google drive kurup yedekleyebilirsin iki cihaza

|
    |

iphone’da google drive yedekleme olmuyor. Sadece icloud’a yedekliyor whatsapp’ı.

|
    |
    yns1988 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

başka forum linki vermişsiniz bu reklama giriyor, mesajınızı düzenlerseniz sevinirim...

@uclerburak
    |
    |
    Bahsedilenler: uclerburak

• Çavuş
    89 Mesaj

Wazzap migrator diye uygulama var hocam ben öyle aktarmıştım.Tek sıkıntısı ücretli olması 23 tl
    |
    |
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.