Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çılgın kampanya üzerinden aksiyon aldım bende. Kullandığım Note FE cihazımı S20 FE 256 / 8 ile değiştirmek için başvurdum. Müşteri temsilcisi eğer verdiğim bilgiler doğru ise gelen teknisyenin 2900 TL ye kadar çıkacağını ve üzerine 550 TL değerinde de çek tanımlayacağını dile getirdi. Bu durumda telefonun bana maliyeti 3050 TL olacak. Pazartesi günü için randevu oluşturdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsynk -- 24 Aralık 2020; 15:31:4 >
  • hsynk H kullanıcısına yanıt

Üstad bende internet sitesinden baktım 1350 tl na sayıyor siz TELEFON ilemi form doldurdunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son zamanlarda telefonun pil başarısı çok düştü. Eskiden 6 saat ekran açık süresi alabiliyorken, şimdilerde 3-3,5 saat alabiliyorum. Sizde durum nedir acaba?

https://hizliresim.com/wZXRiQ

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt

Yok üstad. Samsung TR sayfasından s20 fe satın al dedim. Sonra sepete varmadan önce değişim kampanyasından faydalan dedim. Sonra telefon durumunu doldurdum. 2900 dedi. Forumda hediye çeki yok diyor arkadaşlar fakat sepette satın al kısmında çıktı ve onuda ekledi. İşlemi bu şekilde bırakıp devam etmedim. Sonra müşteri temsilcisi ile konuşa konuşa ilerledim. Çünkü bilgiler kafamı karıştırdı. Çek ve telefon değişim kampanyası beraber kullanılmaz demişleri. Neyse randevumu salıya aldılar. Geldiklerinde göreceğim.

• hsynk H kullanıcısına yanıt

gelişmelerden haberdar edeseniz sevinirim.

• Bende de aynı. Ben halen android 7.0 dayım. Bu sürümde de durum farklı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Arkadaşlar son zamanlarda telefonun pil başarısı çok düştü. Eskiden 6 saat ekran açık süresi alabiliyorken, şimdilerde 3-3,5 saat alabiliyorum. Sizde durum nedir acaba?

https://hizliresim.com/wZXRiQ

S10 plus ya da note 10 bizi çağırıyor herhalde. N10 batarya 4000 olaydı ya da n10plus az ufak olaydı hemen yapıştırırdım. Arada spen de vazgeçme pahasına s10+ iyi gibi gelmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Bende de aynı. Ben halen android 7.0 dayım. Bu sürümde de durum farklı değil.

Sıkıntı genel o zaman. Yani bu kadar düşmesi üzüyor. Ben bunu babama vermeyi düşünüyordum. SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: eyvahnecdet

S10 plus ya da note 10 bizi çağırıyor herhalde. N10 batarya 4000 olaydı ya da n10plus az ufak olaydı hemen yapıştırırdım. Arada spen de vazgeçme pahasına s10+ iyi gibi gelmeye başladı.

Alıntıları Göster

Ben aldım hocam, N10+ var elimde. Bana kalırsa ya N10+ alın ya da S10+ bu iki cihaz da amiral gemisi. N10 sonuçta kırpılmış versiyon.

S10+ hem pili hem de ergonomik kasası ile daha iyi. Fiyat avantajı da cabası. Ben N10+'ı hiç teşhirde görmeden videolardan karşılaştırmalara bakarak aldım. Bilsem S10+ Alırdım.

• Teşekkürler evet. S10plus iyi gibi. Spen içşn de olsa n10plus taşıyamam şahsen. N10da ise tek çekincem batarya ama bir yandan da note fe kadar da kötü olamaz herhalde diyorum.

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt

Yeni telefon sonuçta, N10 'da günü rahat çıkartır hocam.

• Şu anda tahmini pil ömrüne (kullanım istatistiklerine göre) 10 saat diyor. Saban saat 8 de şarjdan alsanız akşam 18 de pilin bitmesi demek. Öyle de oluyor zaten. Su anda İşyerimde kablosuz şarj cihazı var. Ofisimdeyken onun üzerinde duruyor. Akşam da şarji yetiyor onun için.
    Eğer ofisimde olmayacaksam da samsungun taşınabilir şarj cihazı var onu alıyorum yanıma.
    Bir müddet böyle devam edeceğim.

• Hocam samsung müşteri hizmetlerini arayın durumu anlatın. Gerekli bilgileri size veriyorlar. IMEI kontrolü bile yapıyorlar cihaz uygun mu diye. Telefonunuzun garantisinin olması şart değil bu arada..

• faruk_s F kullanıcısına yanıt

https://shop.samsung.com/tr/kampanyalar/ gerekli bilgiler mevcut. Müşteri hizmetleri daha ayrıntılı bilgi veriyor ayrıca.

• sorix kullanıcısına yanıt

Samsung galaxy s20 fe 256 gb modeli için şu anda 2900 tl teklif ediyorlar hocam. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

• Uchiha Itachi. kullanıcısına yanıt

Hediye çekini her halükarda alıyorsunuz hocam. Ürünü sepete atıp devam ederseniz bir kaç farklı firmadan 550 tl çek teklifi geliyor siz seçiyorsunuz hangisinden isterseniz. Samsung shoo, boyner, migros bir de yemeksepeti var galiba.

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt

https://shop.samsung.com/tr/kampanyalar/ samsung galaxy s20 fe 256 gb modeline bakın hocam.

• Evet hocam modele özel fiyat. Zaten aynı teklifi verseler s20 alırdım ben de. Ama maalesef bendeki Note fe nin ömrü tükenmek üzere çöpe atmaktansa böyle değerlendireyim diye düşündüm.

• yohan_kroyf Y kullanıcısına yanıt

Ben de müşteri hizmetleri ile görüştüm öyle bir şeyden bahsetmedi. Telefon size iletildikten sonra hediye çekiniz tanımlanacak ondan sonra 1 ay içerisinde kullanabilirsiniz dedi. Zaten tam olarak belirtilen indirimi yapacaklarını düşünmüyorum. Teklifi beğenmezsem geri gönderirim. Hatta müşteri hizmetlerindeki eleman telefonu açıp kullanabilirsiniz, yeter ki hasar görmesin, ekran koruyucusunu sökmeyin sonra teklifi beğenmezseniz iade edersiniz sorun olmaz dedi. Ne kadar doğru bilmiyorum tabi ama denemekten zarar gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: yohan_kroyf

Hediye çekini her halükarda alıyorsunuz hocam. Ürünü sepete atıp devam ederseniz bir kaç farklı firmadan 550 tl çek teklifi geliyor siz seçiyorsunuz hangisinden isterseniz. Samsung shoo, boyner, migros bir de yemeksepeti var galiba.

Aynen hocam sonradan farkettim benimde batarya ölmeye başladı çok niyetlendim ama s20fe nin ekran ve batarya sorunu midemi bulandırdı ekstra olarak kulaklık istedim vermediler verselerdi alırdım galiba

• 
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.