Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anadolu

Merhaba arkadaşlar. Kullandığım Spigen kılıf etrakında kırılıp dökülmeye başladı. Orijinal kapaklı kılıfım duruyor ama kaba olur diye kullanmadım hiç. Aliexpress fiyatları N11 fiyatları ile artık aynı olduğundan düzgün ince bir kılıf satan yer önerir misiniz?
    Bende Spigen Neo Hybrid siyah renk kılıf var. Sıfır gibi. Bir iki kere taktım. Kutusunda, tertemiz şekilde bekliyor. Düşünür müsünüz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, Note FE iki yıl daha dayansın son model Note serisine geçmeyi düşünüyorum. SE2 güzel ama ekranı ve kasası leş olduğu için tercih edilmemeli. Note 20 ultranın da leş olduğu ortada. Yeni Note'ları bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Tuna Mirliva -- 29 Ağustos 2020; 11:14:49 >
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Benim spen bozuldu ve deltaservis bi şekilde ahmaklık yapıp iki tane gönderdi. Elimde bi kutuda bi de cihazda s pen var. Sana 80 liraya direkt satarım. Detaylı fotoğraflarını da atabilirim.
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    artı olarak xda developersta s7 s7edge s8 note8 destekleyen magisk 4k 60fps 1080p 120fps kamera modülü var. Onu denediniz mi? onu uygulamayı düşünüyorum. Bir de ekranı birazcık yandı. Ucuza batarya ve ekran denk getirebilirsem alacağım. Nerde bulabiliriz?
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    Bu telden xiaomiye geçersen üzülürsün. Note 10 plus veya gelecek yıl çıkacak olan note 30 en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Benim cihaz hala ilk günkü gibi.

Gerçekten.... hala android 7.0 da.
    Bende halen android 8.0 ile devam ediyorum.Hiç bir şikayetim de yok.
  • Delta servisin 3500 tl fatura çıkardığı arızayı dışarıda sıradan bir telefon tamircisi 80 tl ye onardı. Telefonumdan çok memnundum şuan sorunsuz kullanıyorum. Beni 1-2 sene daha idare etsin şuan ki koşullarda parasını hak eden bir note serisi olduğunu düşünmüyorum. Note 30 a kadar fe ye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 29 Ağustos 2020; 16:27:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Delta servisin 3500 tl fatura çıkardığı arızayı dışarıda sıradan bir telefon tamircisi 80 tl ye onardı. Telefonumdan çok memnundum şuan sorunsuz kullanıyorum. Beni 1-2 sene daha idare etsin şuan ki koşullarda parasını hak eden bir note serisi olduğunu düşünmüyorum. Note 30 a kadar fe ye devam.
    Arıza neydi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Bende Spigen Neo Hybrid siyah renk kılıf var. Sıfır gibi. Bir iki kere taktım. Kutusunda, tertemiz şekilde bekliyor. Düşünür müsünüz?

Alıntıları Göster
    Hocam ben kılıfa 30 liradan fazla vermek istemem. O fazla gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    batarya deforme olmuştur, kalibre etmeye çalışın. %20 kısmına gelmeden bittiğini göstermesi lazım.
  • Kalibre nasıl yapılıyor hocam,evet yüzde 20 kalınca direk kapanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -)KraL(- -- 30 Ağustos 2020; 23:22:28 >
  • -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    telefonun pilini tam şarj edin
    *#0228# kodunu girin (telefon arama ekranına yazılıyor) start vs tuş varsa basın.
    telefon kendi kendini kapatana kadar pili bitirin
    tekrar açın kapanınca, yine kapatsın kendisini
    telefonu kapalıyken şarja takın ve açmayın, tam dolsun ışığı yeşile dönene kadar (bir kaç saat kalsın tavsiyem)
    telefonu şarjdan çıkarın ve açın

bundan sonra düzelmesi lazım, pil ömrü artmaz ama %0 a kadar normal inmesi lazım çalışırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slapert -- 31 Ağustos 2020; 12:10:47 >
  • Telefonumun ekranı çatladı. Dokunmatikte problem olmadığı için önemsemiyordum. Fakat tekrar düşürdüm ve çatlak ön kameraya yürüdü. Artık ekranı değiştirsem iyi olacak.
    Delta Servise göndereyim diyordum, ama burada yazılanları okuyunca vazgeçtim.
    Ekran satın alıp, bir tamirciye yaptırayım diyorum.
    Ekran satın alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz lütfen.
    Teşekkkür ederim.

• Arkadaşlar gps sinyali bulamama sorunu sanırım donanımsal kaynaklı, formatlama gps programları vs hiç işe yaramadı. Bu durumda anakart mı değişir? Ücreti ne olur? Burada yazılanları okuyunca Delta servis dışında önerebileceğiniz bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekortiko

Telefonumun ekranı çatladı. Dokunmatikte problem olmadığı için önemsemiyordum. Fakat tekrar düşürdüm ve çatlak ön kameraya yürüdü. Artık ekranı değiştirsem iyi olacak.
    Delta Servise göndereyim diyordum, ama burada yazılanları okuyunca vazgeçtim.
    Ekran satın alıp, bir tamirciye yaptırayım diyorum.
    Ekran satın alabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz lütfen.
    Teşekkkür ederim.
    GSM iletişim'le görüştünüz mü?
    https://www.youtube.com/watch?v=D84AGCL1Q8U&t=1s

• Arph kullanıcısına yanıt
    pili taktırdınız mı?
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Bunları ilk defa duyuyorum. Teşekkür ederim. Arayacağım.

• Selamlar, yan sanayi yada ikinci el S-Pen bulma şansımız var mı? Yada Başka bir modelin bize uyanı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar bu telefonda samsung stok rom tabanlı custom rom kullananlar varmı? Tavsiye ettiğiniz rom var mı içlerinden?
    Stok rom tabanlı olmasa da Galaxy S9+ OneUI 2.1 (Android 10) portunu önerebilirim. Denk geldiğim bir tek iris tarayıcı sorunu var, kullanmıyorsanız deneyebilirsiniz. Zamanla belki bu sorunu da çözerler. Güvenli klasör özelliği de çalışıyor ayrıca.

İndirme linki:https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=83396047&postcount=1715

(Rom direkt Android 10 uyumlu TWRP ile kurulabilir, hangi cihaz olduğunu algılayıp kurulumu ona göre yapıyor, S7 bölümünde olması sizi yanıltmasın. Aynı rom dosyası S7-S7Edge-Note7-NoteFE ile uyumlu.)

* Düşük binary sürümü kullananlar eğer sorun ile karşılaşırlarsa el ile rom dosyasının içindeki floyd/device klasöründe bulunan grace.img dosyasını boot bölümüne kurabilirler. Marshmallow bootloader ile çalışmasını sağlayan kernel yamasını içermekte ve muhtemelen Android 8 öncesinde aynı yama gerekmekte. Binary 4 sonrası sorun yaşanmaması gerekiyor. Binary 7 ile kullanılması öneriliyor fakat Binary 6 cihazımda sorunsuz kullanmaktayım.

Android 10 ile uyumlu TWRP:https://forum.xda-developers.com/note-fe/development/recovery-galaxy-note-7-fan-edition-t4121765

3. Parti uygulamalarda yaşanan ses sorununun çözümü:https://github.com/ananjaser1211/FloydQ_Reports/issues/176#issuecomment-683873230

Note7/FE cihazlarında yaşanan her açılışta optimize sorununun çözümü:https://github.com/ananjaser1211/FloydQ_Reports/issues/177#issuecomment-683881186

İki gündür romu kullanıyorum, ilk başlarda biraz kasmalar oluyor bu sizi yanıltmasın bir süre sonra geçiyor. Açık konuşayım stock romdan (U6) daha çok memnun etti bu rom beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cıyanogen -- 1 Eylül 2020; 23:15:55 >

• dekortiko D kullanıcısına yanıt
    Ekran sağlamsa, yani görüntü düzgünse ön kısım dokunmatik camını tahtakalede değiştiriyorlardı. Yepyeni oluyor. Sadece dokunmatik için amoled ekrandan olmayın..

• 
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.