Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12131214121512161217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat nedir?
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Üstteki yazıda yazdığım gibi kestiremediğim için fiyat ne olur diye gruba soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Selam. Sanırım elinizde ekran var. Eğer istanbuldaysanız almak istiyorum.

• cemsch C kullanıcısına yanıt
    Selamlar. İlginize teşekkür ederim ama ekranı sattım. Adana'dan bir arkadaşa verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler
    Ekran arıyorum bilginiz olsun arkadaşlar. İstanbul

• Arkadaşlar türkiyeden alınma siyah renk note fan cihazımı satıyorum. Kutu içerigi kulaklık hariç tam. Şarj aleti de orjinal sadece şarj kablosu farklı bir kablo çünkü kendi kablosu zamanla koptu gitti. Kasada nokta çizik yok aldığım günden beri kapalı kılıf ve + ekran koruyucu camla kullanıyorum. Telefon gerçekten ciddi manada tertemiz . Siyah renk cihaz. 1800 liraya verebilirim
  • arkadaşlar elinde orjinal kapaklı kılıf olup satmak isteyen varsa alabilirim.. tercih mavi renk

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn3d

Daha önce sormuştum bir işe yaramadı belki güncel olarak bu sorunla karşılaşan vardır diye tekrar soruyorum.

Sim kart tepsi içinde sıkıştı çıkmıyor, hafıza kartını çıkardım, sim 2 yerine yeni bir sim taktım, sim1 i iptal ettim tek sim ile hafıza kartsız kullanıyorum.

Tavsiye edeceğiniz bir şey olursa beklerim.
    Aynı sorun bende de var şuan sim kart tepsisinin bir parçası telefonun içinde kalmış durumda.

Yeni bir sim kart tepsisi aldım ama telefonun içinde parça kaldığı için yenisini de takamıyorum.

Telefonun içinin açılıp o kalan parçanın çıkması gerekiyor.

Yakın zamanda hem sim kart tepsisi için hem de batarya değişimi için telefonun içini açtıracağım.

Gelişmeleri buradan paylaşırım.

• anil01 A kullanıcısına yanıt
    Bende mavi renk var hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ColdStrom

Merhabalar, şubat 2018'den beri kullandığım telefonu elden çıkarmak istiyorum, telefon hiç yere düşmedi, servislik bir problemi olmadı, kozmetik olarak da 10 üzerinden 9 alır, 1 puan orta tuş bu pandemi sürecinde sürekli dezenfektan ile silindiği için azcık bir kenardan soyulma yaptı. Orijinal şarj aleti ile kullanıyorum, sadece kablo harap oldu bantlı şekilde kullanıyorum. Kulaklığı yok, kutu vb her şey tam. Acaba ortalama ne kadar bir fiyata elden çıkarabilirim, orijinal kılıfı da var tabi ki kullanıma bağlı olarak çizikler var kılıfa, 2 spigen kılıf, 1 zore ekran koruyucu da mevcut satımı tümden hepsini elden çıkaracağım
    Hiç öneri var mı?
  • Arkadaşlar telefonu son güncellemeye yükseltip format atmak istiyorum. İşlem sırası nasıl olmalı? Format güncelleme öncesimi sonrasımı yapılır? Birde formatı hangisini yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktoratik -- 9 Ağustos 2020; 10:28:17 >
  • Arkadaaşlar FE yi anneme vermeyi düşünüyorum. Yerine Note 10 lite nasıl olur? 4500TLZ vermeye değer mi? Aksi taktirde FE kendimde duracak anneme xiaomi red mi note 9 alacağım

• doktoratik kullanıcısına yanıt
    Format işlemini güncellemeden sonra yapmanızı tavsiye ederim, tüm verilerinizi yedekleyip hard reset atın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Arkadaaşlar FE yi anneme vermeyi düşünüyorum. Yerine Note 10 lite nasıl olur? 4500TLZ vermeye değer mi? Aksi taktirde FE kendimde duracak anneme xiaomi red mi note 9 alacağım
    1 ay önce fan editionun ekranını kırdım uygun fiyatlı ekran bulamadığım için Xiaomi redmi 9 pro aldım ama çok arıyorum fan editionu ekran bulsam geri Samsung'a dönüş yaparım

• sorix kullanıcısına yanıt
    Hocam Note 10 lite için sormuştum ama FE den kötü imiş 10 lite. Bu yüzden dolayı anneme sizin telefondan alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ekhotr

Note FE Arabistan romunu(XSG) root'ladıktan sonra others.xml ve customers.xml dosyalarını kendim düzenleyerek callrecorder ve volteyi aktif ettim. şuan herhangi bir sorun olmadan kullanıyorum. ilgilenen olursa eger u6 root dosyasını other.xml ve customers.xml dosyasını paylaşabilirim. xml dosyaları Arabistan XSG romu içindir. diğer romlarda kullanabilmek için others.xml ve customer.xml dosyalarının içindeki ilk birkaç satırı tekrar düzenlemeniz gerekebilir.
    Şu konunun devamı gelmemiş acaba arkadaş hala buralardamıdır, denemek isterim ?

• Fan Edition'ı babam kullanıyor. Kılıfsız kullan boşver dedim. Kılıfı çıkarınca dehşet güzel duruyor. Elde elit bir his veriyor.

Bu telefonun hala gideri var.

Ekranı ben aldım, kendim montajını yaptım çok da güzel oldu maaşallah, hocama ilgilendiği ve yardımları için buradan da teşekkür etmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: scienceman01

Ekranı ben aldım, kendim montajını yaptım çok da güzel oldu maaşallah, hocama ilgilendiği ve yardımları için buradan da teşekkür etmek istiyorum
    Montajı yapmak kolay oldumu bende ekranı değiştirmeyi düşünüyorum ama telefoncuya mi versem kendimmi yapsam kararsız kaldım

• sorix kullanıcısına yanıt
    Fön makinası ile önce arka kapak sökülüyor sonra ekran, ilgili video var internette izlemenizi tavsiye ederim. Telefon tamir setleri var yapışkanı da dahil olan 30 lira falan oda lazım tabi. Gerisi çok basit kırıp dökecek bi parçası yok bence.

• 
Sayfa: önceki 12131214121512161217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.