Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok ben öyle bir şey duymadım sensör sorunu varmış yani tüm sensörler çalışmıyormuş tabii bunu yaşayan çok az kişi var bir de ekranın sağında veya solunda dokunmatik sorunu oluyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix soranlar için bildiriyorum, 7.0, 8.0, 9.0 tüm sürümlerde Netflix'te en ufak sorun yaşamadım, root, volte olaylarına hiç girmedim, güncelleme geldi mi yüklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dokunmatik ekran çatladı, lcd ekranda sorun yok. ankara da uygun fiyatlı nerde yaptırabilirim?
  • Güncelleme gelmiş mi heyecanını bize yeniden yaşatan Samsung'a teşekkür ederiz.

• Şarja takınca gelen animasyon değişmiş.

• Başka, başka ?

• Güncelleme detaylarını ekran görüntüsü atabilir misiniz?

• Arap Ksa için güncelleme geldi bilginize

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Güncellemeyi yapıp pişman olan oldu mu?

• Açıkçası çok fark hissetmedim sadece biraz daha akıcı geldi zamanla anlaşılır. Daha çok güvenlik içeriyor anladığım kadarıyla. Bazı arkadaşlar şarj animasyonu değişmiş yazmış daha şarja takmadım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 16 Aralık 2019; 11:59:34 >
  • Ekranın kırılması ve görüntünün de gitmesi sonucu perşembe günü telefonu GSM iletişime götürüp yaptırdım. Kampanyaları vardı 750 ye yaptılar, işlem 1,5 saat sürdü, gayet kaliteli iş yaptılar, tavsiye ederim düşünenlere.

• Arkadaşlar ben Suudi Arabistan romu yüklemiş olmama rağmen cihazda aktif CSC Birleşik Arap emirlikleri (XSG) gözüküyor ve son güncellemeyi almıyor. Neden olabilir?

• Öncelikle selamlar, benim şöyle bir sorunum var. Yeni KSA Romu Odin ile yükleyince yazılım CSC kodu ve aktif CSC kodu KSA olması gerekirken XSG oldu(Yükleme tamamlandıktan sonra PhoneInfo ile kontrol ediyorum). Malezya Romu yükleyince de yazılım CSC kodu ve aktif CSC kodu XXV oluyor yani yüklediğim Romun CSC kodları ile cihaza yüklenen CSC kodları farklı oluyor. Daha önceki güncellemeleri de Odin ile yükleme yapınca bu sorun oluyordu. Sadece Vietnam Rom yükleyince CSC kodları yüklediğim Rom ile aynı oluyor. KSA Rom yüklemek istiyorum ama bu mümkün olmadı bir türlü. Bu sorunla karşılaşan ve çözümü olan var mı? Teşekkürler.
  • tommy16 T kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin adınıza sevindim
    İnşallah bir daha ekranı kırmaz sınız
    bataryanızın durumu nasıldı bilmiyorum ama bataryanızın durumu kötüyse cihazın içine açmışken bataryayı da değiştirtseydiniz

• Güncellemeden sonra telefon net bir şekilde daha akıcı oldu. En önemlisi klavyede kasma sorunum vardı o düzeldi.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim x batarya gayet iyi gidiyor günümü çıkarıyor değiştirmedim o yüzden. 2. Yılı oldu telin. 3 yıl daha kullanma niyetim var,bakalım hayırlısı artık

• tommy16 T kullanıcısına yanıt
    İkinci yılında ve bataryası hala günü çıkarıyorsa bu güzel bir şey
    Android 9'da mısınız
    Bende de Xiaomi mi 6 var benim de hemen hemen 2 yıl olmak üzere ama ben cihazı ikinci el aldım ama cihaz şu an 2 yıllık olmak üzere
    Benim de pili günü çok rahat çıkartıyor sabah 7'den akşam 11 12'ye kadar rahat gidiyor
    Temiz note fe baktım kafa kafaya takas yapacaktım ama bulamadım bakalım hayırlısı.
    Sizin hem ekran değişince kasada değişmiştir tertemiz olmuştur cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: bluember

Öncelikle selamlar, benim şöyle bir sorunum var. Yeni KSA Romu Odin ile yükleyince yazılım CSC kodu ve aktif CSC kodu KSA olması gerekirken XSG oldu(Yükleme tamamlandıktan sonra PhoneInfo ile kontrol ediyorum). Malezya Romu yükleyince de yazılım CSC kodu ve aktif CSC kodu XXV oluyor yani yüklediğim Romun CSC kodları ile cihaza yüklenen CSC kodları farklı oluyor. Daha önceki güncellemeleri de Odin ile yükleme yapınca bu sorun oluyordu. Sadece Vietnam Rom yükleyince CSC kodları yüklediğim Rom ile aynı oluyor. KSA Rom yüklemek istiyorum ama bu mümkün olmadı bir türlü. Bu sorunla karşılaşan ve çözümü olan var mı? Teşekkürler.
    VoLTE için CSC atmış mıydınız daha önce?
  • dinchr D kullanıcısına yanıt
    Evet attım sonrasında wipe cache falan yaptım sonra Romları yükledim sonuç değişmedi. Hep ne yüklediysem yüklediğimden farklı CSC kodları yüklendi Vietnam Romu hariç. Ve orjinal telefon kutusunda Malezya menşeiliydi volte için CSC attıktan sonra telefon menşei Malezya'dan Vietnam oldu. Sonrasında hangi Romu yüklediysem bu da bir türlü değişmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluember

Evet attım sonrasında wipe cache falan yaptım sonra Romları yükledim sonuç değişmedi. Hep ne yüklediysem yüklediğimden farklı CSC kodları yüklendi Vietnam Romu hariç. Ve orjinal telefon kutusunda Malezya menşeiliydi volte için CSC attıktan sonra telefon menşei Malezya'dan Vietnam oldu. Sonrasında hangi Romu yüklediysem bu da bir türlü değişmedi.
    Ben de VoLTE'den sonra 5 dosyalı olarak ODİN le yükleme yaptım sanıyordum tertemiz. Bir türlü CSC dikiş tutmuyor. Hatta indirdiğim KSA rom'un orijinal CSC'sini çıkarıp SD karta attım ve update ettim ama yine de değişmiyor XSG csc'si.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinchr -- 16 Aralık 2019; 23:45:31 >
  • 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.