Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır sağ olun hocam
    Aldıktan sonra tek yaşayacağım sorun batarya performansı olur onu da powerbank ile hallederim artık
    Ne yapalım gülü seven dikenine katlanır 🙂🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısınız ben sırf boyutuna alışamadığım için s10e ye geçtim hocam :)

• keremalp kullanıcısına yanıt
    yani orijinal şarjını kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikolojikdanışman

yani orijinal şarjını kullanıyorum.
    Sarj cihazından bahsetmiyorum.
    Telefonun ayalardan hızlı veya normal sarj olmasını ayarlayabiliyorsunuz..
    Devamlı hızlı sar
    j açık olarak sarj ettiyseniz 2 yıl sonunda normal sarjla sarj olan bataryaya göre yaklasık yüzde 30 daha fazla deforme oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• psikolojikdanışman kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery
    Bu uygulamayı yükleyin birkaç şarjdan sonra tahmini bir pil sağlığı gösterecektir
    cihazı aldığımızdan beri sürekli hızlı şarj açık olarak kullandıysanız pil performansı ciddi oranda düşmüştür.
    Birkaç gün kullandıktan sonra uygulamada pil sağlığı çok düşük çıkmazsa cihaza format atıp temiz bir kurulum yapın.

• note fe'nin kutusundan çıkan kılıfını, ayaklı bir kılıfla takas etmek istiyorum. ilgilenenler yazabilir.

• Merhaba arkadaşlar.
    Paylaştığım fot.da saatin alt kisminda kalan yani edge kenarda görünen leke nedir?
    Telefonun bütün köşelerinde edge kenarlarından başlayarak yayılıyor bu lekeler.
    Amoled yanığı olabilir mi?Ben telefonu büyük oranda kısık ışık ile kullanırım ve de mavi ışık filtresini kullanırım.Ona rağmen amoled yanığı olmuş olabilir mi?
    Bu durum garantiye girer mi ne yapmamı önerirsiniz,şimdiden çok teşekkürler
    Not:fotoğrafta ekranda sağa yatık beyaz çizgiler görünüyor onları dikkate almayın.Çektiğim telefondan dolayı öyle çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkleader78 -- 26 Kasım 2019; 9:32:39 >

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Yaşlı bi attan inip genç bir kısrağa bindim. 1500 sattım yaşlı atıda. 600 tl ye genç kısrak almış oldum

• armagan17 A kullanıcısına yanıt
    kendini böyle metaforlarla avutuyorsan sorun yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 26 Kasım 2019; 16:32:31 >
  • Arkadaşlar herkese merhabalar, geçenlerde telefonumu arkadaşım merak edip ver bi inceleyeyim bakayım dedi verdim inceledi. Kalem ayarlarını kurcalamış ayarlar degismis...

Kapali ekranda not tutarken siyah ekranda beyaz yazı yazılıyordu önceden şimdi kırmızı renge dönmüş iyi duruyor ama kaydedince siyah kağıt ile kaydediyor o zamanda iyi durmuyor.

Tekrar eski haline nasıl cevirebilirim beyaz kalem siyah fonu nasıl ayarlayabilirim yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak-82 -- 26 Kasım 2019; 18:2:7 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Metaforu başlatan sensin. Tamam iyi bir telefondu ama aralarında 3 yıl fark var. Marka takıntısıyla debelenmeye devam edin ne diyim. Öyle olucaksa apple a geç madem.

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Galaxy Notes uygulamasının ayarlar kısmında "Ekran Kapalı Notu" bölümü var, burda zemin ve yazı rengi düzenlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorSaNNeTTeaM* -- 26 Kasım 2019; 20:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorSaNNeTTeaM*

Arkadaşlar benim sorunum renklerle alakalı , telefonu alalı 1.5 yıl oldu sorun şu;
    geçenlerde pubg grafik ayarlarını düzeltmesi için FlashDog isimli programı kurdum ve onu çalıştırdığımda oyuna girerken renklerin çok açık hale geldiğini gördüm programın özelliği heralde dedim ancak oyundan çıktığımda hala öyleydi. Bazen düzeliyor hep alıştığım görüntüye dönüyor renkler falan ama bazende sanki kontrast yüksekltmişim gibi çok açık şekilde oluyor programı kaldıralı 1 hafta oldu ama görüntü hala aynı. Fotoğraflar hiç kaliteli görünmüyor yaklaştırıyorum bozuluyor karanlık alanlar sanki piksel kaybı varmış gibi kare kare görünüyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim yardımcı olacak var mı?
    Bahse konu arıza nedeniyle cihazımı delta servise götürdüm ve ekranın değişeceğini söylediler, yeni bir ekran takacalarmış. Akıllı telefonlarda ekran değiştirildiği zaman(yetkili serviste bile olsa) uyuşmama nedeniyle bazı hatalar meydana gelebiliyormuş yani hiçbir zaman eskisi gibi stabil çalışmadığını duymuştum. Acaba bu duyumumun gerçekliği nedir, ekranı değiştiren arkadaşların deneyimleri neler?

• KorSaNNeTTeaM* K kullanıcısına yanıt
    Ben hiç ekran değiştirmedim ama çevremde çok değiştir ten var
    Samsung'un kendi servisinde değişim yapıldı zaman bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum

• Herkese merhabalar,
    Note FE telefonum 1 sene önce ekran sağ taraftan dokunmatik arızası nedeniyle Delta Servis tarafından garanti kapsamında ekranı değişmişti. Şimdi yine aynı şekilde sağdan dokunmatik bozulunca ve şarj etmeme ya da yavaş etme başlayınca gönderdim. Cihaz darbeli ve şarj soketi sıvılı (sıvılı diye bir sözcük ilk defa duyuyorum) diye yalandan gerekçelerle garantiden yapmayız deyip para istediler. Ben de cihazı geri aldım. Kipa'daki görevli servis raporu haricinde bir şey yapamayız, siz tüketici hakem heyetine başvurun deyince ben de öyle yaptım. Sanırım aylarca bekleyecekmişim. Bu arada yeni telefon sipariş ettim.
    Sizlerin bir tecrübesi var mı, hakem heyeti para iadesine karar verir mi? Ben haklıyım, telefonda bir kullanım hatam yok.
  • genie1 G kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun
    Büyük ihtimalle hakem heyeti para iadesi yapar
    Yeni cihaz olarak ne aldınız

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER. %76 GÖZÜKÜYOR PİL SAĞLIĞI. NASIL ?
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    evet açıkmış. yeni kapattım. pil sağlığı %76'ya düşmüş.
    Biraz kötü gibi
    Mesela hiç hızlı şarj kullanma saydınız şu an bu pil sağlığı en kötü ihtimalle 100'de 83 civarlarında olurdu
    Ben de Xiaomi mi6 var

ben cihazı 5 ay önce ikinci el olarak aldım aldığım zaman bir sağlığı uygulamaya göre 185 idi ve ortalama 8 saat ekran süresi veriyor diye cihaz
    Şu an ise pil sağlığı 78 gösteriyor v ortalama beş buçuk saat ekran süresi veriyor cihaz.
    eğer şu an ayarlardan hızlı şarjı kapatırsanız yine birkaç şarj işleminden sonra pil ömrünüz az da olsa uzayacaktır

Hızlı şarjı kapattıktan sonra özellikle birkaç şarj işleminden sonra ortalama yarım saat pil ömrü uzayacaktır

• 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.