Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayaydin

Yazı tipi ve boyutu ayarlarından boyutunu bir tık artırdım, bildirim çubuğunda sadece saat ve pil yüzdesi kaldı. Ayarları eskiye döndürsemde diğer simgeler gelmiyor. Orijinal temaya geçtim, gece modunu kapadım, birkaç defa yeniden başlattım, yok. Var mı böyle bişey başına gelen?

Edit: Sorun çözüldü. Good Lock'un QuickStar eklentisi yüzünden simgeler gözükmüyormuş, devre dışı yapınca eski haline geldi...
    Good lock ilk zamanlarda çok hoşuma gitti.gorsel guzellikler baya albeniliydi.
    Bir sure sonra uygulamalrın bazı problemler çikardığını fark ettim.sanırım pie ile uyum sorunlari.donma takilma falan yapiyorlardı.AOD çalısmamaya başladı falan.
    Baktım olmayacak tümünü kaldırdım bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Ben de tamamen kaldırdım good lock'u. Orijinal hali şimdilik daha iyi

• Arkadaşlar bu VoLTE olayı müthiş bir şeymiş. Ses kalitesi inanılmaz arttı. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

• Onu bunu bilmem de çok klas bir telefonumuz var pillocanlar. Şaka gibi ya 1 yıl önce 2150 tl'ye S-Penli bir telefon aldım. iyi ki de batarya patlaması oldu yoksa bu fiyata sittin sene bulamazdık bu elit telefonu

• Arkadaşlar merhaba. Telefonumun ekranının sol tarafında dokunmatik sorunu var. Sanırım kronik bir sıkıntı. Telefonu hepsiburadadan almıştım. Global bilişim garantili. Kısmetse yarın telefonu garantiye göndercem. Acaba göndermeden yapmam gereken var mıdır. Korkum kullanıcı hatası demeleri. Telefonumda çizik dahi yok. Root falanda atmadım. Acaba ne olur ne olmaz telefonun fotoğrafını videosunu çekeyim mi.
    Son olarak Glabol Bilişim hakkında bilgisi olan var mı. İnternette genelde olumsuz yorumlar var.

• dinchr D kullanıcısına yanıt
    VoLTE yaptıktan sonra her açılışta;
    1. Samsung klavyeye geri dönüyor cihaz
    2. E-posta ayarları sıfırlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinchr -- 2 Temmuz 2019; 11:59:39 >
  • ysf_09 Y kullanıcısına yanıt
    selam... dokunmatik sorunu kronik bir sıkıntı. konuda bir sürü arkadaşta çıktı ve para iadesi ya da ekran değişimi yapıldı. kullanıcı hatası derlerse hakem heyetine gidersiniz.

dediğiniz gibi telefonun videosunu, fotosunu vs. çekin neticede bir zararı olmaz.
  • ysf_09 Y kullanıcısına yanıt
    Bu güne kadar kullanıcı hatası diyen çıkmadı.Varsa ekran değişimi yoksa para iadesi alırsınız.

• Arkadaşlar sizdede son 1 haftadır falan arayüz animasyonlarında drop (anlık takılma) oluyor mu ? Benim hiç kasmazdı böyle mesela instagramdan geri tuşuna basıp çıkıyorum veya her hangi bir uygulamadan bazen bu animasyonlarda drop olmaya başladı planlı eskitme muhabbeti geldi aklıma hemen :D

• informix kullanıcısına yanıt
    Oynadığım küçük bi oyun var onda oluyor ara ara
    Oluyor

Güncelleme zamanı geldi de ondan. Şimdi şunu düşünmemiz gerekiyor. Cihaz kararsızlaşmaya başladı güncelleme gelse de yüklesek diyelim. Çünkü bu güncelleme Oreo'ya geçişi engelleyecek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: informix

Arkadaşlar sizdede son 1 haftadır falan arayüz animasyonlarında drop (anlık takılma) oluyor mu ? Benim hiç kasmazdı böyle mesela instagramdan geri tuşuna basıp çıkıyorum veya her hangi bir uygulamadan bazen bu animasyonlarda drop olmaya başladı planlı eskitme muhabbeti geldi aklıma hemen :D
    Ayarlar geliştirici seçeneklerinden pencere,geçiş animasyonlarını 0.5 x olarak ayarlayın.gpu olusturmayı zorla aktif edin.ardindan recovery den wipe cashe partition yapın.buyük ihtimalle düzelecektir.sonucu yazarsanız sevinirim.

Volte için 1 sayfadaki dosyayı indirip kurdum. Ekrana volte yazısı geldi. Ancak menü hala görünmüyor. Iphone S6 da sim kartı taktım menü görünüyor. Tekrar kendi telefonuma taktım. Menü yine yok. Ne yapmak lazım arkadaşlar hat vodafone bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulak76 -- 3 Temmuz 2019; 10:3:4 >
  • Ulak76 kullanıcısına yanıt
    Aralık 2018 dosyasını kursaydınız. Benim de vodafone. CSC atmadan önce akşama kadar başka bir telefonda kullandım. VoLTE ifadesini orada görünce Note FE ye CSC kurdum, hemen ekranda belirdi simgesi.

• Ulak76 kullanıcısına yanıt
    SIM kartınız iPhone 6s'te takılı iken operatörünüzü arayıp VoLTE özelliğini aktifleştirin, hatta bir VoLTE aramasıda yapın. Emin olduktan sonra Note FE'ye geri takın...
    Yine olmadı ise Wipe Cache yapıp 25 Aralık S7 Edge Tur CSC'ni yeniden yükleyin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Enteresan, E-posta uygulamasını kullanmadığımdan ve orijinal klavyesini kullandığımdan bu hataya hiç denk gelmemiştim. Üstelik başkasıda böyle sorundan hiç bahsetmedi.
    Wipe Cache yapıp Tur CSC'ni yeniden bi daha yükleyerek dener misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    Vodafone da volte açtırma yok ki. Kartınız 4.5 g uyumlu ise başka işleme gerek yok diyor web sayfasında

Zaten 1. Sayfadaki 25 aralık dosyası. Öte yandan menüyü göremiyorum ama ekranımda volte ve 4.5 g yazısı çıkıyor?? Ne iş

• Accubattery Pro kurdum pilin tahmini kapasitesi 2700 mAh gözüküyor, 17 aylık cihaz için normal midir? Eskisi kadar gitmiyor pili artık :(
  • 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.