Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
24.212
Cevap
260
Favori
1.280.570
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    256 Mesaj
    Dokunmatikte sorun yaşayan arkadaşlar, bugün benimde başıma geldi ki Allah tan ne işlem yaptığımı hatırlıyorum. Sabah; 3 kez tıklayınca ekran büyütme özelliğini aktif ettim, o andan sonra geç algılama, dokunma hassasiyeti azalma ve yavaşlama, instagramda sayfa kaydırınca scrolu tutamama (sayfanın kaymaya devam etmesi) gibi saçmalamaya başlamıştı telefon. Aklıma gelince hemen özelliği kapattım düzeldi. Aynı sıkıntıyı yaşayan varsa bu özelliği kapatsın derim.

Ekran modu > görünebilirlik Geliştirmeleri > Büyütme kapalı

Birde bu özelliği açıp deneyebilir misiniz, dokunmatik bir bende mi saçmalıyor acaba?
    |
    |
    Arkadaşlar sensörlerim birden bire çalışmamaya başladı.Jireskop yakınlık haritalarda yön bulmak için gps sensörü hiç bir şekilde çalışmıyor.Telefonu kutusundan 3 ay önce çıkararak kullandım 1 kere bile yere düşürmedim acaba ne yapmak gerek? Delta serviside de hiç güvenemiyorum.Google yorumlarını bile kendi çalışanları yaparak sürekli 5 yıldız vermekte.Bunlara da güven olmaz çünkü nasıl bir servis olduklarına yakın bir arkdaşımla beraber şahit olduk.

Sensör konusunda sıkıntı yaşayan oldu mu çözümü için ne yaptınız ?

975 lira mı güzel kandırmışlar :) 20 günü geçtiyse direkt hakem heyetine verin 2000 lira olarak nakit değerinde paranızı alın.Delta servis insanları salak yerine koyuyor.
    20 günü geçtiyse direkt hakem heyetinden ücret iadesi isteyin faturanızdaki tutarı kuruşu kuruşuna alabilirsiniz.Sonra gider değerinde bir telefon alırsınız.Siz o kadar 2000 küsür para verin sonra kendileri tedarik etmesin size şu kadar para verelim gidin yeni telefon alın diyerek çoçuk kandırın var mı böyle bir şey.Delta servis gerçekten şuursuz.
    |
    |
    xraited kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar Pie ilk çıktığında güncellemiştim şuanda telefonun biraz ağırlaştığını fark ettim. Tahminim ilk pie sürümünün üstüne güncellemeler gelmiştir. Ne yapmalıyım şuanki sürüm iyi midir yoksa en son sürümden memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar şarjım yüzde 15e geldikten sonra max 10 dk içinde bazen 2 3 dk içinde aşırı hızlı şekilde bitiyor. Batarya ömrü azaldığı için mi sizce veya böyle bir problemi olan var mı ? Kalibrasyon dedikleri şu kodla girilen kısma girip denedim fakat işe yaramadı.

Sorum şu sizce bu sorun garanti kapsamına girer mi ? Girerse deltaya yollamalı mıyım ? Yollama derseniz de bataryasını nerden değiştirebilirim ? Ankara'da yaşıyorum

Ekranınizda jelatin koruyucu vs birsey varmı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    member94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4277 Mesaj
    Pie ekran sürem arkadaşlar.. bekleme modunda hiç şarj tuketmio neredeyse...

|
    |

• Teğmen
    152 Mesaj
    arkadaşlar benim de telefonun kamerası çok kötü çekiyor ya. hep ışık parlaması oluyor gündüz de az ışıkta da. gündüz fotoğraf grimsi soluk çıkıyor. az ışıkta lamba gibi ışık kaynakları ekranda boydan boyya çizikler oluşturuyor. herkes kamerası çok iyi dediği için sinir olmaya başladım sadece benimki mi kötü çekiyor ?
    |
    |
    Acil durum kurtarma yazılımı dondu kaldı. Buradan Bootloader moduna giremiyorum. Telefon kapanıyor, tekrar acil durum kurtarma modunda başlıyor. Bootloader moduna girip odin ile rom yükleyeceğim ama nasıl gireceğim. Yardımcı olabilecek var mı ?
    |
    |
    https://tr.letgo.com/tr/i/samsung-wr-goezluek-kumandali_65cf210b-1501-4a4c-874f-455431687d20

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj
    Arkadaşlar, telefonun wi-fi kendi kendine kapanıyor(Telefonu kullanmadığım zamanlarda) sizde de varmı böyle bir durum.Bunu düzeltmek için bir ayar var mı.Teşekkürler...

• Yüzbaşı
    552 Mesaj

Telefonu deltaya goturduk sagolsunlar herzamanki gibi kullanici hatasi bahanesi de hazir ekranda olu piksel var resimi ekliyorum alta neymis ic ekran kirikmis buda dokunmatigi bozmus direkman tuketici hakem heyetine gidiyoruz yarin allah bunlarin belasini versin baska dicek soz bulamiyorum

|
    |
    Bahsedilenler: emre_virüs , erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İNTEL CORE İ7 3770K - ASUS Z77 SABERTOOTH - CORSAİR VENGEANCE 16GB (4-4-4-4) - XFX AMD R9 280X - XİGMATEK GAIA II CPU COOLER - CORSAİR 400R - HIGHPOWER 750WATT 80+ BRONZ - OCZ ARC100 120GB

• Binbaşı
    1247 Mesaj

Benim de %10dan sonra en fazla 10-15 dk içinde bitiyor. Hala android 7.0 dayım.
    Değiştirmeyi düşünmüyorum, 4-4.5 saat ekran süresi alıp günü kurtarıyorsanız zaten normal kullanım sınırları içerisindesiniz. %15-20 lere düşmeden şarjı tamamlayın.Bu pil sağlığı için de daha iyi.

|
    |
    yasamayürütmeyargı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben diyecek söz bulayım o zaman, adamlar haklı maalesef 515 ppi değeri olan bir ekranda o kadar büyük ölü piksel olması imkansız, oradaki piksellerin grup halinde ölmüş olması gerekir ki darbe almadan pek de olası bir şey gibi görünmüyor

ha tabii iç ekran kırılınca digitizer bozulur mu orası biraz muamma, o konuyu kıvırmış olma ihtimalleri var elbette, fakat bilirkişiye gittiği zaman o da delta'ya hak verecek büyük ihtimalle haberin olsun
    |
    |
    Jb.ati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Bendede aynı sorun var kardeşim telefonu güncelledikten sonra 1 ay sonra olmaya başladı herşeyi denedim çözdemedim durumu wifi kapatan uygulamalarada baktım uğraştım olmadı telefonu sıfırladım nasıl çözeceğim bende bilmiyorum whatsap instagram bidirim vs alamıyorum mobil veri açık tutuyorum malesef wifi kapanıyor çözümünü bilen yok forumda öncedende sormuştum karşılaşan pek yok gibi telefonu migrostan aldım geçen sene
    |
    |
    Bahsedilenler: darkleader78

Çok sık olmasada bende de oluyor, genelde telefonu kullanmadığım, uyuduğum zamanlar oluyor. Uyanıp telefonu elime aldığımda farkediyorum. Ben bunu Pie sisteminin otomatik güç tasarruf moduna bağlıyorum:
    https://www.donanimhaber.com/android/haberleri/Android-Pie-ile-birlikte-gelen-en-kullanisli-11-ozellik.htm

|
    |
    Fatih K. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    837 Mesaj

eski modem de bende aynı sorunu yaşıyordum. şuanki modem de bu sorun ile karşılaşmaz oldum

|
    |
    darkleader78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    49 Mesaj

Teşekkürler hocam cevabınız için. Evet pil süresinde sorunum yok ama kalibrasyon sorunu var gibi

|
    |
    css2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj

Hocam ben Delta Servisin Ankara şubesine, daha doğrusu anlaşmalı olduğu yere bıraktım dün. İçime sinmedi ama bakalım nasıl gelecek. 1.200 TL istiyorlar. Bence değmez bu paraya ama kıyamadım. Şu anda Huawei P Smart 2019 kullanıyorum. Bence gayet başarılı bir telefon. Bir kere amoled ayağına düşük ışıkta iyi görüntü alamıyormuşum onu anladım ama sanki LCD ışığı da gözümü yoruyor sanki geceleri.

|
    |
    KAYHAN53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.