Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enteresanmış benimki Malezya rom idi. Odin ile Vietnam indirip kurdum sorunsuz çalışıyor. Kendim güncellemeden sonra sadece 1 kere hard reset attım.
  • dün ksa olarak kurdum ama volte gitti evet arkadaşlar volteyi tekrar aktif etmek için yardımlarınızı bekliyorum
    sd karta dosyaları yükledim ama gerisini kuramadım yol gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Combo csc üzerinde çalışan arkadaşlar vardı.neler oldu acaba.ilerleme var mı.bu kadar adamın duasını almak var işin ucunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Bu ney şimdi

• fb168 kullanıcısına yanıt
    Herkeste böyle. Samsung içime etti programın. Belki 5-6 sürüm öncesine dönünce gene hata vermez. Allah belalarını versin paramızla rezil oluyoruz.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Aynen bende bu zamana kadar hiç apk kurmadığım telefona(good lock u bile vpn ile galaxy apps ten indirdim ) bu sorunu çözmek için sammobile dan yeni sürümden eskiye doğru s health apk sini indirip denedim. Sorun 6.0 lı s health sürümünden sonra aynı hatayı vermekte. Büyük ihtimal 8.0 temmuz güncellemesinden sonra knox a güncelleme gelmiş bizim eski sürüm bir 8.0 olduğu için sanki root atılmış gibi açılmıyor. yani samsung burda gümcelleme yapamaya bizi mecbur bırakıyor.

• 8.0 a da geçmiyorum o zaman. Bu ne arkadaş 8.0 da böyle 9.0 da şöyle...
    7.0 da volte aktif, herşey çalışıyor, mutlu mesudum..

• emre_virüs kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben görüşme kayıt için csc dosyasını cihaza yüklediğimde yaşamıştım, ben daha sonra arap (ksa) romlu cihazıma vietnam (xxv) romu yükleyince düzeldi, şuan görüşme kayıt özelliğide devam ediyor.
  • Arkadaşlar merhaba benim telefonuma pie güncellemesi gelmiyor yardımcı olabilecek olan varmı, güncelleme kontrol ediyorum en güncel yüklü diyor güvenlik yama düzeyi 1 kasım 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcn94

Arkadaşlar merhaba benim telefonuma pie güncellemesi gelmiyor yardımcı olabilecek olan varmı, güncelleme kontrol ediyorum en güncel yüklü diyor güvenlik yama düzeyi 1 kasım 2018
    eskiden csc dosyası falan yüklemişinizdir bendede aynı sorun vardı odin ile kurdum ben volte siliniyor yalnız 25 aralık isimli bir dosya var forumda onu yükleyince tekrar aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_jivego -- 29 Nisan 2019; 13:1:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esendağlı

Aynı sorunu ben görüşme kayıt için csc dosyasını cihaza yüklediğimde yaşamıştım, ben daha sonra arap (ksa) romlu cihazıma vietnam (xxv) romu yükleyince düzeldi, şuan görüşme kayıt özelliğide devam ediyor.
    Hem kayıt hemde volte özelliği ikisi birden çalışıyormu bende ya kayıt çalışıyor yada volte ikisini birden çalıştıramadım
  • Ama sıfırdan reset atiyorum yine otomatik almıyor odinle yükleme nasıl yapılabilir peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • '1 numaralı sim karta izin verilmiyor' hatası veriyor neden olabilir?

• Batarya aza gitmeye başladı, en sağlıklı nasıl yenileyebilirim, delta orijinal batarya mı kullanıyor acaba, hiç yapan oldu mu

• dr_jivego kullanıcısına yanıt
    Ben volte olayına hiç girmedim, bilmiyorum bu yüzden.
  • Arkadaşlar s7 edge bstaryası bizim telefona olur mu ki?? Nede olsa 3600 mah daha fazla gider. Nede olsa patlamadan önce bizim telefonda da o kadar batarya vardı.

Link:https://www.samsung.biz.tr/urun/4500-samsung-galaxy-s7-edge-orjinal-batarya.html

Başka forumlara göre batarya çerçevesi sökülünce ve bunun chipi ona lehimlenince oluyormuş. Orijinal s7 bataryası bulsam yaptırırım, şarj can sıkmaya başladı.

• beyler evet malesef batarya hic iyi gitmiyor nerdeyse 13 saatte bitiyor youtubda izlemem fazla clash royal oynuyorum bazen okadar niye bu kadar hızlı tükeniyor bilmem m20 aldım oglana 5000 ma simdilik ben kullanıyorum aynı uygulamaları kurdum inanın 2 günü geçiyor hayret ettim ama onunda kamerası berbat
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. sonuç olarak uğraşmadan yapılabilecek bir şey değil :( batarya çerçevesi söküldüğünde sıkıntı olması muhtemel. Orjinal batarya o zaman şart

Şimdi gördüm n11 de batarya satılmaya başlamış :) 108 ₺

Link:https://m.n11.com/samsung-galaxy-note-7-fan-batarya-pil-P331400020?gclid=EAIaIQobChMI05T0oOL14QIVEh0YCh1DEQMNEAQYASABEgLiX_D_BwE&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb168 -- 29 Nisan 2019; 19:56:46 >

İyimiş fiyat.en azindan parça bulunur oldu.2 sene oldu nerdeyse cihaz cıkalı.bataryalar 5 altı ay sonra veriştirmeye başlar.

• 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.