Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaça okuttunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Kaça okuttunuz?

1200e gitti sahibinden com dan sattım. Telefoncular bin lira veriyor bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Ucuza gidiyor telefonlar nedense.. Geçen sene bu zamanlar Note 3 ü 1150 liraya sattım.

• Telefonumla internete girmek istedim ve wifi açtım ardından tarayıcıya girmemle rest atması bir oldu telefonun. Ardından Samsung Galaxy Note Edge yazısında kalıyor açılmıyor bir türlü factory reset - wipe cache partition ne varsa yaptım olmuyor açılmıyor ne yapmam lazım yardım edin
  • Smart Switch ile tekrar yazılım indirip flashlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Ucuza gidiyor telefonlar nedense.. Geçen sene bu zamanlar Note 3 ü 1150 liraya sattım.

Artık en ust model 2 3milyarlık olmasada uyguna güzel clhazlar var hocam

Ayrıca sıfırı 1700tl civarına dustugu icin edecegi rakamlar bu civarda cihazın durumuna göre

• quote:

Orijinalden alıntı: RazoR_JV

Arkadaşlar Samsung bayisinden batarya alacağım 125 tl diyorlar, deger mi? Yoksa internette daha ucuza var onlardan mı almalıyım?

garantiye yolla hpcam ben öyle yağtım parça olmadığı için 20 iş gününü geçtim parasını alacağım.
  • Arkadaşlar kullanmkta ısrar edenler için orjinal beyaz kılıf satıyorum ikinci el ve Sıfır Kulaklık ve kalem uçları elimde mevcut. arantiye gönderdim bunlar elimde kaldı. ilanım
    http://forum.donanimhaber.com/m_117807994/tm.htm
  • Telefonlarinda kasma donma reset gibi sorunlari olan arkadaslar telefonunuzda buyuk ihtimal virus var. Hicbir sekilde temizleme sansiniz yok... yapmaniz gereken islemi soyluyirum sammobile.com dan n915f midelini firmware kismindan aratiniz sonra rusya yada birlesik arap emirlikleri romunu odun ile telefonjnuza kurun telefonunuzu tekrar cok seveceksiniz. Zira 4.4 5 ve 6 yida kullanmis biri olarak 6 kesinlikle cokdaha hizli stabil be akici. Benimde 5 te iken boyle oldu servise gondermek istemedim . Orjinal romu yukledim sorunlarim bitti. Orjinal romu yuklemeden recoveryden wipelaari yapmayi unutmayin . Telefonunuz bu sekilde garanti kapsami disina kesinlikle cikmaz

• EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    Smart switch: Telefon desteklemiyor hatası alıyorum. TELEFON acılmıyor ya kafayı yiyecegim titreyip durmadan kendini yeniden başlatıyor. Samsung yazısından baska bisey gelmiyor ne yapacagım garantiye mi versem acaba odin ile Türkiye 5.1.1 geri yukledim sıkıntı cıkar mı acaba serviste

• Burdaki prosedürleri uyguladınız mı?
  • Telefonu yatarken %90 biraktiysam sabah %83 lerde aliyorum bekleme modunda.Ortalama saatte %1 pilim azaliyor.Bana cok geliyor pil kullamindab detaylara baktigimda Ekran %1 hücre askida %1 ve cihaz bosta %1 veriler aliyorum.Yada duruma gore veriler degisken olabiliyor.Pek uygulama yuku degil telefonda sosyal aglar ve banka uygulamalari.Hucre askida ve cihaz bostayi anliyabiliyorum da ekranin beklemede pilden harcamasi sacma geliyor? Sizlerde durum nasil beklemede %7 pilin azalmasi cok degil mi ?

• EniqmaticTr kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam uygulayacagim bakalim insallah olur.

• boltman34 B kullanıcısına yanıt
    Yatarken ultra güç tasarrufu moduna almanizi tavsiye ederim. %1 düşüyor sabaha kadar toplam.

• acu540 A kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin teşekkürler hocam.

• Bende 15-20 gündür Rusya romunu kullanıyorum ve 5.1 den çok daha seri oldu telefon ama şarj süresi çok fazla değişmedi gibi geldi bana. 3-3,5 saatleri görüyorum gün boyunca kullanımda. En azından stabil hale geldi. Şimdi daha memnun kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boltman34

Telefonu yatarken %90 biraktiysam sabah %83 lerde aliyorum bekleme modunda.Ortalama saatte %1 pilim azaliyor.Bana cok geliyor pil kullamindab detaylara baktigimda Ekran %1 hücre askida %1 ve cihaz bosta %1 veriler aliyorum.Yada duruma gore veriler degisken olabiliyor.Pek uygulama yuku degil telefonda sosyal aglar ve banka uygulamalari.Hucre askida ve cihaz bostayi anliyabiliyorum da ekranin beklemede pilden harcamasi sacma geliyor? Sizlerde durum nasil beklemede %7 pilin azalmasi cok degil mi ?

Telefonunuzda gece saati açıksa %7-8-10 şarj gitmesi normal. Açık değilse arka planda fazla veri yiyen senkronizasyon yapan uygulama filan vardır. Bende senkronizasyon açık olduğu halde sabaha kadar %2 düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctunc66

quote:

Telefonu yatarken %90 biraktiysam sabah %83 lerde aliyorum bekleme modunda.Ortalama saatte %1 pilim azaliyor.Bana cok geliyor pil kullamindab detaylara baktigimda Ekran %1 hücre askida %1 ve cihaz bosta %1 veriler aliyorum.Yada duruma gore veriler degisken olabiliyor.Pek uygulama yuku degil telefonda sosyal aglar ve banka uygulamalari.Hucre askida ve cihaz bostayi anliyabiliyorum da ekranin beklemede pilden harcamasi sacma geliyor? Sizlerde durum nasil beklemede %7 pilin azalmasi cok degil mi ?

Telefonunuzda gece saati açıksa %7-8-10 şarj gitmesi normal. Açık değilse arka planda fazla veri yiyen senkronizasyon yapan uygulama filan vardır. Bende senkronizasyon açık olduğu halde sabaha kadar %2 düşüyor.

Hocam gece saati kullanmiyorum.Telefonda facebook twitter viber tango ve banka uygulamalari var.Birde mail senkronizesi var.Facebook messenger kullanmiyordum kurmak zorunda kaldim sanirim arkada o calisiyor.Pili gece en cok harcayan ekran gorunuyor detaylarda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ctunc66

quote:

Hocam gece saati kullanmiyorum.Telefonda facebook twitter viber tango ve banka uygulamalari var.Birde mail senkronizesi var.Facebook messenger kullanmiyordum kurmak zorunda kaldim sanirim arkada o calisiyor.Pili gece en cok harcayan ekran gorunuyor detaylarda

ekranın sadece ekran açıkken pil tüketmesi lazım ki öyledir. Orada bi yanlışınız var ekran süresini gece yatmadan saniye olarak kontrol edin sabah aynı süreyi görürsünüz tabi gece birisi telefonunuzu kurcalamıyorsa :) ben sosyal ağları uygulama olarak kullanmıyorum tarayıcıdan kullanıyorum. Sizin sosyal ağlar face twitter şarj tüketiyordur. Viber le tango yu bilmiyorum ama whatsap tel kapalıyken şarj tüketmiyor. Ayrıca "Hücre askıda" tüketimi eğer tepelerdeyse o da şebekenizin 2G-3G-4G arası sinyal geçişlerinin çokluğundandır ve iyi şarj tüketir

• Hocam son olarak facebookmessenger yuklemistim sorun ondan kaynakliymis.Uygulamayi kaldirinca %2 dustu.Messenger uygulamasindan dolayi gece %10 kadar pil dusmesi ilginc.Yardimlar icin tesekkur ederim.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.