Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kılıfı pdateknolojinin epttavm üzerinden alabilirsiniz gözüküyor sanırım yeniden stoğa girmiş.
    http://www.epttavm.com/item/9947945_samsung-galaxy-note-edge-orjinal-flip-wallet---siyah-ef-wn915bcegww
    Cam ekran koruyucu isterseniz zaten piyasada tek bir model var tamamını kaplayan şahsen ben 59 tl gibi bir fiyata almıştım ama ürün şuanda farklı bir satıcı tarafından 39 tl gibi bir fiyata satılmaktadır.
    http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-note-edge-kavisli-cam-kirilmaz-ekran-koruyucu-P98994155

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzm -- 16 Şubat 2016; 15:02:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzm

Kılıfı pdateknolojinin epttavm üzerinden alabilirsiniz gözüküyor sanırım yeniden stoğa girmiş.
    http://www.epttavm.com/item/9947945_samsung-galaxy-note-edge-orjinal-flip-wallet---siyah-ef-wn915bcegww
    Cam ekran koruyucu isterseniz zaten piyasada tek bir model var tamamını kaplayan şahsen ben 59 tl gibi bir fiyata almıştım ama ürün şuanda farklı bir satıcı tarafından 39 tl gibi bir fiyata satılmaktadır.
    http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-note-edge-kavisli-cam-kirilmaz-ekran-koruyucu-P98994155

hocam epttavm siyah orjınal flip wallet kılıf aldım 24 tl kargo dahıl orjınal yazıyordu pda teknolojı magazası satıyor.elinde tek bır tane kalmıs olsa gerek şiparişi gectıkten sonra urun satısa kapatıldı bırde ekran koruyucu olarakta yıne 24 tl ye aynı yerde satılıyor.
  • akademi72 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Açıkçası bende cevap verdikten yarım saat kadar sonra ürüne baktığımda tükendiğini gördüm ama sanırım sizden başka da takip edenler olması muhtemel belki tesadüfen son ürün size denk gelmiş olabilir. Umarım sorunsuz tarafınıza ulaşır.
  • Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu cihazı. Pek bir yamuğunu görmedim ama benim için işte budur da diyemiyorum, çünkü cihaz akmıyor. Klavyesinde yazı yazarken olsun, istediğim bir dosyayı açmakta olsun sanki ben tıkladıktan bir müddet sonra bana cevap veriyor gibi geliyor. Eşimde HTC One M8 var ve o telefon bu konuda cidden çok doyurucu. Adeta size anında karşılık veriyor gibi. Yani öyle ki eşimin telefonuyla değişsem mi diye düşünmüyor değilim.
  • alky A kullanıcısına yanıt
    Ötekiler için pek yapacak bir şey yok da klavye için Google Klavye'yi denemenizi tavsiye ederim. Samsung'unkinden daha akıcı ve yazması rahat olduğunu düğünüyorum.
  • yavuzm kullanıcısına yanıt
    maalesef pda teknolojı aradı elımızde sıyah bıttı dedıler beyazda sıyah telefonda güzel durmaz dıye ıstemedım
  • modakartalı kullanıcısına yanıt
    hocam aldıgınız kılıfın lınkı varmı acaba bende alacagım suan pıayada uygun olan uyku modu calısan 25 tl ye beyaz satılıyor orjınalı 100 tl pahalı lınk verırsenız alalım bızde
  • quote:

Orijinalden alıntı: akademi72

hocam aldıgınız kılıfın lınkı varmı acaba bende alacagım suan pıayada uygun olan uyku modu calısan 25 tl ye beyaz satılıyor orjınalı 100 tl pahalı lınk verırsenız alalım bızde

http://www.pdateknoloji.com/samsung-n915-galaxy-note-edge-aksesuarlari-10880
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmttg

merhabalar bi konuda danışmak istiyorum az önce s notu u kullanırken ekranın sarı olduğunu farkettim bu sarılık edge ekranının yarısına kadar ve bildirim çubuğunun simgeler kısmına kadar ton farkı var. s note dan çıkıp diğer uygulamaka,,larda da incelediğimde değişmedi acaba bu bir sorun mu noye edge kullanan arkadaşlar bir bakabilirler mi

bahsettiğin şey amoled ekranın yanması ustam.

edge ekranı kullanmadığın zaman edge'in yarısı siyah oluyor ya, o siyahlığın bıraktığı yanmanın izi yani.

zaten bir daha amoled ekran alanı da öpsünler, 1 yıl oldu daha alalı ekranda klavyenin izi gözüküyor. bu kadar aptalca bir iş olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: mhmttg

merhabalar bi konuda danışmak istiyorum az önce s notu u kullanırken ekranın sarı olduğunu farkettim bu sarılık edge ekranının yarısına kadar ve bildirim çubuğunun simgeler kısmına kadar ton farkı var. s note dan çıkıp diğer uygulamaka,,larda da incelediğimde değişmedi acaba bu bir sorun mu noye edge kullanan arkadaşlar bir bakabilirler mi

bahsettiğin şey amoled ekranın yanması ustam.

edge ekranı kullanmadığın zaman edge'in yarısı siyah oluyor ya, o siyahlığın bıraktığı yanmanın izi yani.

zaten bir daha amoled ekran alanı da öpsünler, 1 yıl oldu daha alalı ekranda klavyenin izi gözüküyor. bu kadar aptalca bir iş olmaz.

Hocam ekranda klavyenin izi bende de görünüyor. Garanti kapsamında bir şey yapmazlar mı?
  • http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/bufalo-samsung-note-edge-cerceveli-cam-ekran-koruyucu-siyah-P89244252

bu üründen kullanan var mı? avantaj ve dezavantajları nelerdir, dokunmatik hassasiyetinde bir sıkıntı oluyor mu? tavsiye edermisiniz?
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    Piyasada aynı ürünü farklı markalar altında gördüğüm için genelinin aynı özellikleri paylaştığını düşünüyorum. Ama siz yine almadan önce satıcı ile istişare ederseniz faydalı olur kanaatindeyim. Ürünün bana göre 3 tane dezavantajı var; birincisi sensör kısmı kesilmiş olmadığı için arama sırasında kararan ekran kulağınızdan çekince tekrar açılmıyor. Ekranı açılmadığı için de aramayı sonlandırmak için önce home tuşuyla ekranı açıp sonrada aramayı sonlandırmak gerekiyor. İkincisi ise ekranın genel dokunmatiği akıcı fakat edge kısmı sanki daha kalın ve o bölgede hassasiyet biraz daha hantallaşıyor. Örneğin mesaj silmek için sağ üstteki sil işaretine basmak için oldukça bir gayret göstermeniz gerekebilir. Üçüncüsü ise siyah renk simli, ya da şeffaf alırsanız simli grimsi bir rengi mevcut. Bunları sorun ederseniz piyasada zaten pek bir alternatif yok. Onun dışında telefonu düşürüp kırılmaz cam olduğunu test etme imkanım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzm -- 23 Şubat 2016; 9:16:28 >
  • Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Belirttiğiniz dezavantajlar bu ürünü almamak için yeterli diye düşünüyorum. Bukadar para verip böyle bir cihaz aldıktan sonra sunduğu performanstan taviz vermemek gerekir diye düşünüyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.epttavm.com/item/9947945_samsung-galaxy-note-edge-orjinal-flip-wallet---siyah-ef-wn915bcegww

Arkadaşlar kılıf gelmiş toplam 255 adet var. 2tl de kargo ücreti var.
  • Hepsiburada.com da bittibitiyor satıcısı 1.679 TLye satıyor
  • bu telefon hala alınırmı?
  • matozgur kullanıcısına yanıt
    Neden alınmasın?
  • Yarın alıyorum inşallah. :)
  • hepsi buradadan alsak 60 tl maksimum puan alırmıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matozgur -- 29 Şubat 2016; 1:38:28 >
  • Hepsiburada ki bittibitiyor satıcısında siyah edge 1.679TL-100 chip para ile= 1.579TLye aldım. 1500den fazla vermem dedim ama mart ayına geldik kur ile birlikte fiyatlar düşmüyor. Hayırlısı.

@1080p
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.