Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konumuz ne kadar boş geçiyor arkadaşlar :(
  • Kose97291 K kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun . Ekran ve işlemci dışında neredeyse note 4 ile aynı telefon o kadar farkları yok :D

// Kılıf ve ekran jelatinini nereden aldınız arkadaşlar link atar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iln001 -- 10 Şubat 2016; 22:49:43 >
  • Teşekkur ederim arkadaşlar N11 den bugun 75 tl indirim 60 tl de bonus arkadaşın ticari kartıyla da 9 taksit yaptık kılıf ve kırılmaz ekran koruyucu almadım tavsiyeniz varsa link atarmısınız Ayrıca arkadaşlar telefon demekki problemli deil problem olsa daha cok yorum olurdu alan memnun ne diye yazsın buraya n11 de gsm-dunyasi adli satici dan aldım 416 adet urun yorumu var hic biride urunun kotu oldugunu belirtmiyor alan arkadaslar gayet memnun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kose97291 -- 10 Şubat 2016; 23:33:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harunresitz kullanıcısına yanıt
    Adam gibi custom rom yok. Kernel yok. Edge uygulaması yok.
    Kılıf koruyucu dan başka elimizde done yok.

Çok çok sohbet ederiz. Nasıl gidiyor hocam herşey yolunda mı? işler iyimi?
  • N11 deki soylediğim yere baktınızmı bilmiyorum orada yorum yazanlara bakılırsa 416 kisi bu urunu almis bunlarin dışın da illaki yorum yazmayan da vardır ucreti cok yuksek olduğun dan ben de dahil almıyorduk veya 2000 üstü para vermeye korkuyorduk ama şimdi uygun olunca görün bak burası da hareketlenecek gercekten ben şuna inanıyorum kullanan arkadaşlar keyfini sürüyo yoksa kapak ile ekran koruyucu linki istedik onu bile atan yok forumlara problem olmadığı surece eskisi gibi giren yok biz bile vw forumu birakip facede vw gurubundayız facebook gurubu kuralım arkadaşlar bir arkadaş el atsın şu işe ne dersiniz....

• Kose97291 K kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, face grupları forum sayfalarına göre daha hareketli olmaya başladı.

• Katılım isteği gönderildi.

• AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    bu kılıf çipli mi beyler kullanan varmı?
  • AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    Telefondan önce kılıfını aldım: )
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Evet çiplidir. Flip wallet saati aktif hale getiriyor takınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzm -- 12 Şubat 2016; 11:01:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kose97291

Teşekkur ederim arkadaşlar N11 den bugun 75 tl indirim 60 tl de bonus arkadaşın ticari kartıyla da 9 taksit yaptık kılıf ve kırılmaz ekran koruyucu almadım tavsiyeniz varsa link atarmısınız Ayrıca arkadaşlar telefon demekki problemli deil problem olsa daha cok yorum olurdu alan memnun ne diye yazsın buraya n11 de gsm-dunyasi adli satici dan aldım 416 adet urun yorumu var hic biride urunun kotu oldugunu belirtmiyor alan arkadaslar gayet memnun

Gule gule kullanin bende ayni magazadan almistim memnunum kilif sart

• Şu kılıfı alan var mı site güvenilir mi?
  • Ne çabuk bitirdiniz ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar bi konuda danışmak istiyorum az önce s notu u kullanırken ekranın sarı olduğunu farkettim bu sarılık edge ekranının yarısına kadar ve bildirim çubuğunun simgeler kısmına kadar ton farkı var. s note dan çıkıp diğer uygulamaka,,larda da incelediğimde değişmedi acaba bu bir sorun mu noye edge kullanan arkadaşlar bir bakabilirler mi
  • mhmttg M kullanıcısına yanıt
    Arkadasım benim telde bi sıtıntı yok
  • *#0*# yapıp mavi ekranı açınca çok dikkatli bakınca belli oluyor sorun

• Merhaba arkadaşlar, Note Edge telefonumda yaşadığım 2 tane enteresan sorunum var:

İlki telefonun kendini durduk yere yeniden başlatması. Bunu 2-3 günde bir ve sadece gündüz saat 10 civarlarında yapıyor olması sorunu enteresan kılan detay tekrar açıldığında da telefon şebekeyi pasifte tutuyor ve aktif hale getirebilmek için benim yeniden başlatmam gerekiyor. Sebebi ve çözümüne dair forumda ve internette bir bilgi bulamadım.

İkinci sorunum da sim kart çıkarıldı hatası. Turkcell 4.5G sim kart aldıktan sonra bu problemi yaşamaya başladım. Günde 1-2 defa sim kart çıkarıldı hatası veriyor ve yeniden başlatıyorum telefonu. Önce sim karttan şüphelenip sim kartı değiştirdim. 1 ay bu problemi yaşamadım ve 1 haftadır tekrar yaşamaya başladım. İnternette bazı forumlarda 64k sim kartların telefonda böyle bir yan etkisi olduğu yazıyor ancak şu an 128kb 4.5G sim kart yok bildiğim kadarıyla.

Bu sorunları yaşayıp çözebilen arkadaşlar izledikleri yolu paylaşabilirlerse sevinirim.

• kapagı kapatıgımızda saatı otomatık acılan kılıf ve ekranın tumunu kaplayan ekran koruyucu nerden bulunur uygun fıatları pda teknolojıde kılıflar bıtmıs ayrıca
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.