Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung bu telefonu insanlar bir daha samsung almasın diye üretmiş olmalı. 2 senedir kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Milattan önceki telefonlarda olduğu gibi fotoğraf çekerken kapanması artık bardağı taşıran damla oldu bende.

Lütfen bilen biri varsa beni aydınlatsın. Gerek ucuz gerek ora gerek orijinal kabloları kullandım. Maksimum bir ay sonra telefonum kabloları bozuyor. Sapasağlam kablo şarj etmemeye başlıyor. Kabloyu yerinden bile çıkarmıyorum zedelenme ihtimali yok.

HErhalde 10. usb kablosunu atmışımdır son 2 ay içinde?
    Bu şekilde sorun yaşayan var mı soketi değiştirtsem düzelir mi?
  • merzer M kullanıcısına yanıt
    ayni sorunu lg g3'te yasiyordum. batarayi degistirince duzelmisti.

bir de kamera acilinca sicakligi da kontrol etmek lazim. asiri isinmalarda da kapaniyor.
  • Arkadaşlar bu telefon ekranında 2 çatlak oluştu. Arka kameranın içine toz girdi. Toz işi garanti kapsamında olur mu.

Ayrıca nasıl bir telefon almışım kendime kızıyorum.ekran değişimi garantiyi kapsamaz ama ne kadar tutar

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Dostlar telefonumun ekranı çatladı ,görüntü var çok belli değil fakat rahatsız oluyorum . Daha önce başına gelen yaptıran var mı? Aradığım birkaç yer 600 TL nin altında fiyat vermedi

Aynı konuyu bende araştırıyorum şuanda.
    dokunmatikte sıkıntı yoksa daha ucuza halloluyor sanırım
    birde batarya bulmam gerekecek
    sizin bulduğunuz bir yer var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Samsung bu telefonu insanlar bir daha samsung almasın diye üretmiş olmalı. 2 senedir kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Milattan önceki telefonlarda olduğu gibi fotoğraf çekerken kapanması artık bardağı taşıran damla oldu bende.

Lütfen bilen biri varsa beni aydınlatsın. Gerek ucuz gerek ora gerek orijinal kabloları kullandım. Maksimum bir ay sonra telefonum kabloları bozuyor. Sapasağlam kablo şarj etmemeye başlıyor. Kabloyu yerinden bile çıkarmıyorum zedelenme ihtimali yok.

HErhalde 10. usb kablosunu atmışımdır son 2 ay içinde?
    Bu şekilde sorun yaşayan var mı soketi değiştirtsem düzelir mi?

ben kaç tane samsung kullandım hıc sorun yasamadım bırazda elektronık işi şans
    2. el cıhazlardan uzak durmak lazım
    ben her zaman sıfır alırım ıyı bakarım cıhazıma

• Note edge icin kilif ve kirilmaz camlar

http://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102?filtreler=uyumlumarka:samsung;telefonmodeli:galaxy20note20edge
    Ben daha almadim, kart arayisindayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkess_10 -- 18 Temmuz 2017; 11:13:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prow

quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Dostlar telefonumun ekranı çatladı ,görüntü var çok belli değil fakat rahatsız oluyorum . Daha önce başına gelen yaptıran var mı? Aradığım birkaç yer 600 TL nin altında fiyat vermedi

Aynı konuyu bende araştırıyorum şuanda.
    dokunmatikte sıkıntı yoksa daha ucuza halloluyor sanırım
    birde batarya bulmam gerekecek
    sizin bulduğunuz bir yer var mı acaba

Cihazım ikinci el değil.
    Edge pişmanlıktır:)
  • Sattım kurtuldum arkadaşlar bu telefondan ;) bence kullanması çok zevkli bir telefon fakat bir daha büyük telefon mu asla :)

• Şu ekran koruyucudan aldım bakalım alan birkaç kişi olmuş hatta Türk bir arkadaş olumlu yorum yapmış.
    http://www.gearbest.com/samsung-screen-protectors/pp_305524.html
  • Fotoğraf çekerken kapanma, telefonu gece yanıma aldığımda sabah ısınmış kasıyor veya hat takılı değil hataları pili değiştirince çözüldü not olarak dursun.
  • bugun ikinci el bir note edge 190 tl ye aldim ust cami catlak kulanima engel deyil ama cok gec sarj oluyor 7 saatte anca doluyor 2 tane orjinal 2 amper darj aleti var 5 tane usb kablo var hepsini denedim yine ayni format attim yine ayni varmi bi cozumu

• @cimbom0476 telefon şarja takıldığında hızlı şarj bağlandı yazısı geliyor mu? Geliyor ve buna rağmen geç doluyorsa başka sıkıntı vardır bu yazı gelmiyorsa şarj cihazlarının hızlı şarj özelliği yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom0476

bugun ikinci el bir note edge 190 tl ye aldim ust cami catlak kulanima engel deyil ama cok gec sarj oluyor 7 saatte anca doluyor 2 tane orjinal 2 amper darj aleti var 5 tane usb kablo var hepsini denedim yine ayni format attim yine ayni varmi bi cozumu

Format dediğim wipe data cache wipe falan yaptiysan ama duzelmediyse arkadaşın dediği gibi başka bir sorun var cihazda.

• hizli sarj yamiyor icindeki batarya rez denilen bir marka onceden orjinal batarya ile denedim ayni bendan once note4 ve note5 kullandim ayni sarj aletleriyle deniyorum ama bi cozum bulamadim bi de cok isiniyor normalmi bu isinma bizim buralarda orjinal batarya satan yok internet uzeri deji batarya alsam bu bataryanin hizli sarj alma ozelligi varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom0476 -- 20 Temmuz 2017; 20:48:57 >
  • sorun sarj soketindeymis orjinal soket buldum taktim suan super

• note edge 915f volteyi destekliyormu acaba bilgisi olan varmi

• Arkadaşlar bu note edge e ait s Pen in ucu kırıldı. Diğer uçları bulamadım ama s Pen i kullanamıyorum. Kalem sağlam ama uç ekranı çiziyor. Nereden bulabilirim s Pen ucunu.

Teşekkür ederim.

Nereden bulaştım bu note edge bilmiyorum ama tam bir başbelası bu telefon

• cimbom0476 C kullanıcısına yanıt
    VoLTE maalesef yok.

• aliak81.81 A kullanıcısına yanıt
    Çevrede Note 4 kullanan varsa ondan alabilirsiniz. Kutudan 4-5 tane ekstra uç çıkıyor. Ya da şehirinizi yazarsanız belki elinde olan varsa ondan alırsınız.

• cimbom0476 C kullanıcısına yanıt
    Destekliyor ama yazilimsal olarak kapali.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.