Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Note 9'da Bixby tuşuna yanlışlıkla basılmasını zorlaştırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    tamam buldum kardeş Rusiyanın en meşhur sitesinden 4pda.rudan ))

Samsung, Galaxy Note 9'da Bixby tuşuna yanlışlıkla basılmasını zorlaştırdı

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    En güzeli kamerayı atayacaksın ona o zaman miss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

tamam buldum kardeş Rusiyanın en meşhur sitesinden 4pda.rudan ))

Valla parasını verip aldığım için link versem de anca Google Play linki verirdim...

NOT: Telefonum ROOT lu falan değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 28 Eylül 2018; 12:56:31 >
    hadi bırak ya bu uygulamaya parami verilir kusura bakma çok safsın kardeş )) ölürüm de hiç bir zaman para vermem ne uygulaması olsun nedeki oyunu )), lüzum yok tesekkur ederim rusiyanin en meshur super sitesinden senin dediyin parali uygulamani bedava indirdim ben, yine de sagol uygulamanin ismini senden öyrendim ))

• quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

hadi bırak ya bu uygulamaya parami verilir kusura bakma çok safsın kardeş )) ölürüm de hiç bir zaman para vermem ne uygulaması olsun nedeki oyunu )), lüzum yok tesekkur ederim rusiyanin en meshur super sitesinden senin dediyin parali uygulamani bedava indirdim ben, yine de sagol uygulamanin ismini senden öyrendim ))
    Aferin sen öyle yap.
    Yaş kaç?
    32 neden sordun ))

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim.

"Uygulamaya para mı verilir."
    "Kusura bakma çok safsın kardeş"
    "Ölürüm de hiç bir zaman para vermem"
    "Senin dediyin parali uygulamani bedava indirdim ben"

demişsin ya. 5 yaşında çocuk gibi konuşmuşsun.

1- Uygulamaya para verilir. Diyelim vermedin. Adam güzel bir şey yapmış. Sen adamın yaptığı şeyi beğenerek kullanıyorsun ama adam bir teşekkürü hak etmedi.

2- Çok safım. Neden safım? Ben Bitcoin kazıyorum. Senin dediğin yerlerden uygulama indirip yüklesem, bir bakmışım ki dolandırıcılar benim içi para dolu bitcoin cüzdanımı boşaltmışlar. Binlerce lira para gitmesin diye üç beş lirayı mı arayayım. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenir mi?

3- Ölürsün de hiçbir zaman para vermezsin. Hadi vermedin. Senin kullanmak istediğin o güzel programları, adam para kazanmadı diye bir daha yapmaz. Sonra Microsoft telefonlarda olduğu gibi uygulama bulamazsın. O uygulamalar, yapan adam para kazandığı için var. Kazanmazsa olmaz zaten.
    Sırf bir BATAK oyununun ilk ve amatör halini yapmak için 1 sene uğraşan arkadaşım var. Onun üzerine geliştirmek için de en az 1 sene daha harcamıştır...

4- Paralı uygulamayı bedava indirdin. Diyelim ben çok beğeneceğin bir program yazdım. Sen de beni tanımıyorsun ama yolda karşılaştık. Ben sana programı gösterdim ve sen de çok beğenip programı istedin. Ben de "Bi kahve ısmarlarsan veririm" dedim. Sen "Ayıpsın canım, Böyle güzel program yapmışsın. Hayatımın sonuna kadar güncelleme desteği de alarak kullanabileceğim. Kahve senin köpeğin olsun" deyip kahveyi ısmarlar mısın, yoksa "Ölürüm de kahve ısmarlamam. Nasıl olsa senin programı çalarlar. Hırsızlardan alırım" mı dersin...

Allah'a inanıyor musun? Adamın malını çalmış oluyorsun? Haram değil mi? Mesela 32 yaşındaysan, evliysen ve çocuğun varsa çocuğuna haram lokma yedirir misin? Kendin yer misin?

Evde kaçak elektrik mi kullanıyorsun? Veya kaçak kullananların Kayıp Kaçak Bedeli'ni ödemek hoşuna gidiyor mu?
    Onlara hakkını helal ediyor musun mesela? Ben etmiyorum da zira...

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    Ben de o saf olan kesimdenim ama bazı uygulamalar sadece buradan indirilebiliyor. O yüzden merak ettiğim nasıl indirdiğin. Çünkü captcha vardı üye olmak için.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    çok kolay 4pdaya üye olmak tüm android parali oyun ve uygulamalar hem de premium versionlar bedava azacik rusca bilsen üye olmak kolay.

ya kardes peki neden paylasmislar oraya o parali uygulamali? demek ki ona bir hayri var ki paylasiliyor, bir ben tek diyilim milyonlarla insan var o siteden bedava indiren, demekki neymis o admine bir hayri dokunuyo ki paylasiliyo uygulamar, sen bilmezsin biz her 4 pdaya girende capcani doldugunda sitede dolasdigimizda kaç dolar para iniyo onun kasasina bilmezsin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.