Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
171
Favori
369.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galaxy Note 9 Baseus 3D Temperli Cam Galaxy Note 9 Ekran Koruyucu 264,90 TL yerine 89,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/galaxy-note-9-baseus-3d-temperli-cam-galaxy-note-9-ekran-koruyucu-P274313763

Bildiğim kullandığım bir firma baseus
    Satıcısınında %99 memnuniyet puanı vardı daha yeni 3-4 gün oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Hiçbir markayı savunmam bende

Hiç düşürmedi kamera sensör hepsi cayır cayır çalışıyor.

• Arkadaşlar Yapı Kredi Bankasının 18 ay taksitli veya diger bankaların 12 ay taksitli seçenegi ile aldığımızda toplamda 6499 tl mi ödeyeceğiz yoksa üzerine ayrıca faiz uygulanacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyason

Galaxy Note 9 Baseus 3D Temperli Cam Galaxy Note 9 Ekran Koruyucu 264,90 TL yerine 89,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/galaxy-note-9-baseus-3d-temperli-cam-galaxy-note-9-ekran-koruyucu-P274313763

Hocam note 8 de baseus cam aldim. Berbattı. Bütün dokunmatik hassasiyetini öldürdü. Spigen in cam koruyucusu çıktı onu aldım rahat ettim. Bunda durum nasıl, bilhassa köşedeki harflere falan basmada sorun var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bende spigenciyim daha çıkmadığı için aldım geçici olarak

Temperli sevmem normalde senin dediğin gibi dokunma hassasiyetini düşürdüğü için az bile olsa çıkarır atardım ama hiç öyle bişey yok şu an hiç çift tıklamadım. Spigenin önsiparişini verdim ilk çıktığı gün mail atmıştım dönüş yaptılar ertesi gün en az 15 gün temin süresi var dilerseniz iptal edebilirsiniz uzun derseniz demişti müşteri hizmetleri ama gerek yok spigen candır. Dediğim gibi şaşırttı baseus şu an için hiç sıkıntı yok

• Düşün düşün nereye kadar. Vatan'a gidip 2 cihaz satın aldım. 6.499 TL Peşin.+ 1 sene kasko orada güzel bir indirim yakaladım hafta sonuna özel artı 300 TL 1 sene kasko 6.799 TL ye geldi her bir cihaz.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Dalgamı geçiyorsun hocam iphone 8+ neree note9 nere.. 8+ tarihi eser gibi duruyor note9 un yaninda. Bu arada 6 aydir iphonex kullaniyorum note9 u 2. Telefon olarak aldim şirket hattimi ipx e taktim note9 u hususi kullaniyorum.. ikiside elimde şuan note9 varken ne ipx e ne 8+ a dönüpte bakmam bile. Ekranı yeter gözlerim agrimadan saatlerce bakabiliyorum ekrana..iphone eziyet.

Alıntıları Göster
    Sadece düşüncemi yazdım, bende uzun yıllar note serilerini kullandım, X sevmediğim için 8+ alarak apple' a geçtim (bununda çok modelini kullandım) aldım.

N9 çıkınca değiştirsem mi acaba diye düşündüm, gittim gördüm inceledim, kamerası vs ' si beni etkilemedi, büyük ekran eyvallah, kalitesi de güzel ama böyle uzun, kenar camlı, arkası cam cihazlar bana pek hoş, SAĞLAM gelmiyor.

Plus modellerde göz ağrısı, ekrana bakamama olmuyor, X de olabilir, o dar uzun garip bir şey.

Yazılım, güncelleme, pil, arayüz, malzeme kalitesi, ikinci el, servis vs derken samsung cihazları zamanla sorun haline geliyor.

Benim görmediğim siz ne görüyorsunuz ekran dışında? Ki 8+ ekranı da son derece kaliteli, ha kasa/ekran oranı eyvallah bu zaten bildiğimiz son iphone.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyason

Bu benim dün aldığım ortası oturmayan cama benziyor. Resmen tuş basmıyor tırnaksız. Çıkarıp attım. Yok mu şöyle kaliteli her bir köşesi iyice yapışan bir koruyucu mat olsa daha iyi olur.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile Samsung Emaar sevgili GoGoBaBa nında dediği gibi 4 tane 512/8GB ram li model ön siparişi aldı ve şu anda ön siparişe de ürünü kapattı.

Ve 512/8GB ürünü Türkiye'de depoları dahil henüz hiç bir yerde yok yanlış bilmiyor isem.

Saygılarımla...
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Note 9 alırken o kod kullanılmıyor maalesef.

Sadece NOte 9 u aldıktan sonraki alışverişte o da Eylül 30 a kadar geçerli.

Saygılarımla...
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    SamsungWA bildiğim kadarı ile herhalde 7-8 ay olmuştur, artık Samsung Türkiye bünyesindeki bir ekip tarafından yönetiliyor.

Aşırı şikayet ve sorunlar olunca böyle bir yol izlenmiş diye duymuştum, doğru ise.

Saygılarımla...
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Dome-Glass-Protector-Dispersion-Whitestone/dp/B07FY1YCX3

En iyisi bu diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Sadece düşüncemi yazdım, bende uzun yıllar note serilerini kullandım, X sevmediğim için 8+ alarak apple' a geçtim (bununda çok modelini kullandım) aldım.

N9 çıkınca değiştirsem mi acaba diye düşündüm, gittim gördüm inceledim, kamerası vs ' si beni etkilemedi, büyük ekran eyvallah, kalitesi de güzel ama böyle uzun, kenar camlı, arkası cam cihazlar bana pek hoş, SAĞLAM gelmiyor.

Plus modellerde göz ağrısı, ekrana bakamama olmuyor, X de olabilir, o dar uzun garip bir şey.

Yazılım, güncelleme, pil, arayüz, malzeme kalitesi, ikinci el, servis vs derken samsung cihazları zamanla sorun haline geliyor.

Benim görmediğim siz ne görüyorsunuz ekran dışında? Ki 8+ ekranı da son derece kaliteli, ha kasa/ekran oranı eyvallah bu zaten bildiğimiz son iphone.

Alıntıları Göster
    Yıllarca iphone kullanmış, iphone un her türlüsünü kullanmış biri olarak.. Bir kere kamera kesinlikle daha iyi, yapacağım her işlemi note ile daha kolay yapabiliyorum, sürükle bırak dosya atma vs. Sd kart gibi bir avantajı var, kalem başlı başına bir tercih sebebi. Ekrani söylemek istemiyorum arada ciddi teknoloji farkı var. Iphone daki durağan ikon şeklindeki menü ile bundaki her şeyi Kisisellestirebildiginiz ana ekran, ekrani ikiye bölme, video üzerinde notlar alma, note 9 ile birlikte pil ömrü vs daha onlarca şey eklerim.

Apple, kendi eko sisteminde, uygulama kalitesi ve yazılım optimizasyonu ile öne çıkıyor başka hiçbir numarası yok. Sizdeki iphone 8 plus kasa olarak tarih öncesi bir kasa. O cihazı elden çıkarmanızi öneririm çünkü yeni seri iphone lar çıkınca ciddi değer kaybına uğrayacağıni düşünüyorum.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Benziyor mu o mu? Hepsi birbirine benziyor elma ile armut değil. Bende dediğin sıkıntılar yok benim tecrübelerim olumlu

Herkese iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Yıllarca iphone kullanmış, iphone un her türlüsünü kullanmış biri olarak.. Bir kere kamera kesinlikle daha iyi, yapacağım her işlemi note ile daha kolay yapabiliyorum, sürükle bırak dosya atma vs. Sd kart gibi bir avantajı var, kalem başlı başına bir tercih sebebi. Ekrani söylemek istemiyorum arada ciddi teknoloji farkı var. Iphone daki durağan ikon şeklindeki menü ile bundaki her şeyi Kisisellestirebildiginiz ana ekran, ekrani ikiye bölme, video üzerinde notlar alma, note 9 ile birlikte pil ömrü vs daha onlarca şey eklerim.

Apple, kendi eko sisteminde, uygulama kalitesi ve yazılım optimizasyonu ile öne çıkıyor başka hiçbir numarası yok. Sizdeki iphone 8 plus kasa olarak tarih öncesi bir kasa. O cihazı elden çıkarmanızi öneririm çünkü yeni seri iphone lar çıkınca ciddi değer kaybına uğrayacağıni düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Kamera daha kötü demedim, renklerin gözle görülenle aynı olmadığını belirttim, gerek bahsettiğiniz hususlar, gerekse benim rahatsız olduğum şeyler nedeniyle bende yeniden android' e dönmek istiyorum aslında ama serviste karşınıza çıkan öküzden tutun, 2. el değeri, yazılım, güncelleme vs konularda insanı korkutmuyor değil.

Cihaz değişim kampanyası nasıl oluyor, cihazımı saydığı fiyatı note 9' dan tam olarak düşüyor mu mesela?
  • Bu da yeni bir batarya test videosu;https://youtu.be/3oHLnXZK4gg

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

En iyisi bu diyorlar
    en iyisi demek yanlış olur NOte9 için en aznıdan , çünkü çok yeni ve tam bir deneyim UKT Uzun kullanım testi tecrübesi vs yok.

Ama marka ve modelin NOte8 için kullandıklarımızdaki tecrübeyle diğerlerinden daha iyiydi diyebilirim. Note9 için olanı göreceğiz

Edge Kıvrık ekranlarda çok dezavantaj oluşuyor, en iyisi bile bir kılıfla sıkıntı yaratmazken diğeriyle çok kötü sıkıntı oluşturubiliyor. Hatta kılıf ve koruma arasındaki toz kaçınılmaz oluyor ve çiziyor kortumayı kalktrıp deforme edebiliyor vs vs. yani UKT önemkmli. Ama ucuzlardan al 5 tane tak kullan, at yenisini tak kullan da bir çözüm. Tabi ortası boş kalan değil 4D dediklerimizden yani 2 taraflı yapışkanlılar kötü boşluk oluşturuyor zamanla.

En iyi komple çözümü ZiZo Bolt Note8 için komple olanda en az sorun sıkıntı yaşadık. basma hissi çok iyi. Koruma 10/9 denebilir.

şu video var fikir versin model olarak
    https://www.youtube.com/watch?v=ZhXnevYK968

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

Önde tempered glass koruma, askeri sınıf tescil, önde plastik zırh koruma, boyun askısı, kemer klipsi, dikey yatay izleme mekanızması ( biraz narin dikkat kırılabilir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

En iyisi bu diyorlar
    O değil de telefonu nasıl bir zamanda aldıysam ne kılıf ne koruyucu bulabiliyorum :)

• Şu an için snapdragon işlemcili modeli bulmak mümkün mü

• Şu güzelim telefonları böyle Transformers'dan fırlamış gibi duran kılıflarla kullanmak bana biraz saçma geliyor.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.