Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hiç kullanmadım onu Chrome'dan daha mı iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

9 tabiki.
    Şu anda Note 10 Plus'tan pahalı. Hatta 128 GB olanı 512 GB olanından daha pahalı. Garip şeyler dönüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikskareyim kullanıcısına yanıt
    Note 9 a talep oluyo. Önceki cihaz diye piyasada da bulunamayınca elinde olan veriyor gazı:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu lanet olası yeni Samsung klavye her seferinde sesli girişi kendisi yapmaya çalışıyor ve bana lisans sözleşmesi çıkarıyor bunu komple kaldırma şansım var mı

• Benim note 9 un ön camı 4 yerden kırıldı taş zemine düştü, se 2020 aldım şu an kırık ekranıyla o şekilde elimde note 9 duruyor.

Yetkili serviste galiba ₺1350 tl ön cam değişimi. Başına gelen oldu mu yakın zamanda

• Mobil ağa bağlanmaya sorunu yaşayan varmış.Bin pişman oldum güncellediğime

• Mobil ağa bağlanma sorunu yaşayan var mı? Bin pişman oldum güncellediğime

• Mobil ağa bağlanma sorunu yaşayan var mı? Bin pişman oldum güncellediğime

• coreay kullanıcısına yanıt
    öyle bir sorun yok, çok memnunum güncellemeden ben, yağ gibi oldu, özellikle klavye eskiden beni çıldırtıyordu, şimdi çok iyi

• coreay kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapin. Yedeklemelerinizi de manuel geri yukleyerek yapin. Arayuz veya Android isletim sistmei esasli guncellemelerinde her daim komple yedekleme ve geri yukleme otomatik yapilmasi mantiksizdir risklidir. Cihazda arayuz eski surume ait geri yuklemesi telefonun isleyisini afalattirir! Telefonda iki farkli market uygulamasi da var... SAmsung Magazasi ve Google ...

Manuel guncellemeler yapildiktan sonra gerekli tum bakimlari da yapiniz. Ilk sayfamizda gecen yildan beri mevcuttur.
  • Cameranin pro modunda çok faZla çekim yapmadim ama görüntü hiç net değil ayarlarını kurcaladım ama netliği hiç yakalayamadım. Acaba ben mi yanlış birşey yapıyorum?

• ekrem_6655 E kullanıcısına yanıt
    Pro modunda çok fazla ayar mevcut; DSLR makine tecrübeniz yoksa hepsini uygun kombinasyonda yakalamak zordur. En uygunu oynamak istediğiniz bir ayarı değiştirip diğerlerini Otomatiğe almak. Eğer netlik sorunu varsa öncelikle Focus (odaklanma) ayarını otomatiğe alabilirsiniz.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ikskareyim

Şu anda Note 10 Plus'tan pahalı. Hatta 128 GB olanı 512 GB olanından daha pahalı. Garip şeyler dönüyor.

Alıntıları Göster
    Evet çok ilğinç.note 9 note 10lite dan iki kat daha iyi bir cihaz değil.fakat fiyat olarak neredeyse note 9 iki katı fiyata sahip.ikinci el fiyatıda note 10lite ile aynı hemen hemen.sizce ikinci el note 9 mu yoksa sıfır note 10lite mı?yoksa fiyatların düşmesinimi beklemek.

• ahmedov_34 A kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir 2. El note 9 almak daha iyi. Note 10 lite ile aralarında dağlar kadar fark var kalite olarak. Birisi premium hissini sonuna kadar verirken diğeri ben aynıyım ama dandiğim diye bağırıyor

• Iphone'a geri donmeyi cok istiyorum fakat note 9 o kadar iyi bir cihaz ki iphone pro max vs gibi bir seye gecersem ancak o zaman mutlu olucam ama fiyat olarak mumkun degil.
    Note 9'u ekran degisimi icin servise verdigimde a10 gibi bir ikame cihaz verdiler, arabada bluetooth ile dinlediğim müzik kalitesi bile düştü.
    Ekran nefis, hoparlörleri nefis, bluetooth müzik kalitesi muazzam, kamerasi çok yeterli, hafizasi iyi, hizi hala cok iyi, yüz tanıma iyi değil, parmak izi tanima çok yeterli. Şimdi elindeki cihaz böyle olunca, yerine bir cihaz almak çok zorlaşıyor. Bence note 9, samsung için batarya patlama olaylarindan sonra imaj düzeltmek için yapilmis ve çok iyi yapilmis bir cihaz.
    Ama Android. Eskiye göre çok ama çok iyi durumda ama ios çok başka...
    Her şeyden önce, siri'yi ben baya kullaniyordum ve eksikligini hissediyorum.
    Ayrica, samsungun bixby gibi,samsung store gibi, kendi kendine android icinde yapilanmaya calismasini hic sevmiyorum. Becetebiliyorsan, ios gibi, android gibi bir isletim sistemi yapip kendi ekosistemini kurabiliyorsan tamam ama hem adam gibi beceremeyip hem de şu guzelim cihazi tamamen google olarak kullanmama da izin vermeyince hem kafamizi karistiriyor hem de sinir oluyorum.
    Yahu, yedeklerimi samsung account'a mi alicam, google accounta mi, kim daha kullanisli, neden surekli 2 tane kendisine beni cekmeye calisan sey arasinda kaliyorum. Cok yorucu degil mi?
    Apple, yani ios öyle değil, tüm dunyada ciddi sekilde sevilmesinin tek sebebi ekosistemi, yoksa cihazlari hic de iyi degil.
    Yazasim varmis gece gece. Varsa usenmeyip de okuyan, sevgiler.. :)

• Arkadaşlar ekrani kilitlerken sürekli Ekran Görüntüsü almaktan bıktım. Güç tuşuna basarken ses kısma tuşuna da basıyorum yanlışlıkla. Buna çözüm öneriniz var mı?

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    onehandoperation uygulaması ile kilitlemeyi sağdan yada soldan uzun kaydırmaya ayarlayın, çok pratik

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız Google Asistan, Siri'nin çok çok ötesinde ya.
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim bir de dediğiniz gibi deneyeyim

• 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.