Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: montaj34

volte aboneliği için turkcelle mesaj attığımda uygun cihazlar listesi diye geri mesaj atıyor,anlamadım bir türlü.
    Cihazin turkcelle taninmasi lazim. Biraz daha beklemeniz lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Benim genelde ekran sürem ve kullanım sürem daha az oluyor da.. E-posta ve uygulama sayısı kaynaklı zannediyordum.
    Değilmiş.. :)
    Note 8'de de öyleydi.. Note 9 da da memnunum ama yine genel yazanlara göre düşük..
    3 saat 15 dakika ekran süresi, 15 saat AOD.. 19 saat 4 dakika toplam kullanım..
    Şuan 24%, kalan 5 saat 51 dakika yazıyor iyi değerler ama ekran sürem düşük gibi sanki 24% için..
    3saat 15dk

%24 icin 1.5saat daha ekran suresi alabilirsin. Ama tabi surekli ekran acik olmasi ve telefonda birseyler yapman lazim. Internette gezinmek video izlemek falan.

Ekran kapali bekleme modunda fazla ekran suresi alamazsin.

Senin suan yaptigin o. Senin telefon ekran kapali bekleme modunda kullanmissin ki boyle kullanmalarda fazla ekran suresi alamiyorsun.

AOD ve internetin aciksa ekran kapali sekilde 1saatte yuzde 5 10arasi sarj yiyor.

AOD ve internetin kapaliysa 10saatte yuzde 1-2 sarj yiyor.

• Ne bileyim Note 8 de ekran süreleri hatırlıyorum 1 gün pil kullanımı 4-5 saat ekran süresi vs.. :)
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Bu kullandiklari yeni ekranda olabilir. Daha fazla parlakmis. Note 8e gore

• Bu fortnite skinleri nasıl alacağız arkadaslar

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Hicbir mantikli aciklamasi yok. Odeme takvimini kendileri 10 gun otelemis. Sistemde oyle bir tercih yok ama benim oteledigimi iddia ettiler. Zaten ilk odeme eylulde ama ben pesinen odemisim. O sekilde uygulama yapmalari da anlamsiz. Ugrasamadim. Belki enerji toplayip sonra bir dilekce gönderirim. Iade isterim.

Erken kapatma her tuketici kredisinde mumkun. Bir sorun cikmaz asla.

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Hemen online istek şikayet vs oluştur farklı bölümlerden. Ardından müşteri hizmetlerini ara ve bu cihazı sizde satıyorsunuz VoLTE VoFii HD+ onlardaki ne zıkkımsa ismi cihazınızın uyumlu olduğunu resmi samsung cihazı olduğunu ithalatcı veya yurtdışı değil de ardından teknik destek iste çözemez ise %99 çözecekler. O esnada çözemezler isede yazılı şikayetin/isteğine geri dönüp çözümleyecekler en kısa sürede. Oylamalarına müsaade verme kendileri AYNI CİHAZI SATIYOR. tanımlamak ZORUNDALAR.
    Gerekirse birkaç bölümden şikauet istek tekrar oluştur. Bir müşteri temsilcisi yetkin olmayıp çözümleyezse tekrar başkasıyla şansını dene zaten baktın olmıyor TEKNİK DEPARTMAN sıyırmış tipler çözerler.

Ben note8 n9500 n950F vs cihazlarda TürktelekomAvea ve Vodafone da yukardaki tavsiyelerim dekş gibi çözümlemiltim sorunlarımı.

Sakın oyalatms taktiklerini bekle vs dinleme. Türkcell note9 sattığı anda yançizemez çark edemez mecbur

Haaa bu arada simkartın destekliyor idi değil mi yeni nesil yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Emaar samsung shopta sizin anasayfayi actim oyle biraktim

Note zaten sevmiyordum sizin N9'uda sevmedim cok buyuk S9 plus da buyuk o daha kibar duruyor.

S9 plus alsam mi diyordumda vazgectim S10'a kadar S8 devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın arkadaşlar Yapı Kredi 18 ay ile alacaklar ve hemen kapatacaklar için şu bilgiyi vereyim;

Biraz evel 512gb lık siparişini verdim ve krediyi kapattım. O doğrultuda anlatacağım;

128gb lık modelin kredi kullandırma tutarı -- 5.200 TL
    512gb lık modelin kredi kullandırma tutarı -- 6.000 TL

Yapı Kredi den 18 ay vadeli seçenek ile alabilmeniz için hem YKB müşterisi olmanız, hem vadesiz hesabınız olması hemde kredi puanınızın iyi olması gerekiyor. Bu aşamalar ok se, ödeme hemen halloluyor.

Burda dikkat etmeniz gereken şey, ilk taksidi herhangi bir sorun olmaması açısından 1 gün sonra olarak seçmeniz. Normalde sistem otomatik 1 ay sonrasını seçiyor. Ben 16.08 de kullandım krediyi, ilk taksidi 17.08 olarak işaretledim ve gidip yine 16.08 de tamamını kapattım kredinin. Yukarıda bir arkadaş Eylül ayında ilk taksidi olduğu için sanırım 200 tl faiz aldıklarından bahsetti, ben 6.000 TL kredi kullandım ve 6.000 TL geri ödeme yaptım.

Yani 512gb lık ürün kulaklığı düşersek 5.500-5.600 TL gibi bir fiyata geliyor. Bu doğrultuda 128gblık 4.700-4.800 TL gibi bir fiyata gelir.

Cüzi bir ücret karşılığında, YKB kullanma imkanı olmayan, yada kredi puanı düşük olduğundan kullanamayan, sadece 2 kişiye (daha fazlasıyla uğraşacak bir vaktimde yok maalesef) daha bu şekilde telefon alabilirim.

• Beyler note 9 mavi renk arıyorum gören olursa bi zahmet yazsın buraya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bakın arkadaşlar Yapı Kredi 18 ay ile alacaklar ve hemen kapatacaklar için şu bilgiyi vereyim;

Biraz evel 512gb lık siparişini verdim ve krediyi kapattım. O doğrultuda anlatacağım;

128gb lık modelin kredi kullandırma tutarı -- 5.200 TL
    512gb lık modelin kredi kullandırma tutarı -- 6.000 TL

Yapı Kredi den 18 ay vadeli seçenek ile alabilmeniz için hem YKB müşterisi olmanız, hem vadesiz hesabınız olması hemde kredi puanınızın iyi olması gerekiyor. Bu aşamalar ok se, ödeme hemen halloluyor.

Burda dikkat etmeniz gereken şey, ilk taksidi herhangi bir sorun olmaması açısından 1 gün sonra olarak seçmeniz. Normalde sistem otomatik 1 ay sonrasını seçiyor. Ben 16.08 de kullandım krediyi, ilk taksidi 17.08 olarak işaretledim ve gidip yine 16.08 de tamamını kapattım kredinin. Yukarıda bir arkadaş Eylül ayında ilk taksidi olduğu için sanırım 200 tl faiz aldıklarından bahsetti, ben 6.000 TL kredi kullandım ve 6.000 TL geri ödeme yaptım.

Yani 512gb lık ürün kulaklığı düşersek 5.500-5.600 TL gibi bir fiyata geliyor. Bu doğrultuda 128gblık 4.700-4.800 TL gibi bir fiyata gelir.

Cüzi bir ücret karşılığında, YKB kullanma imkanı olmayan, yada kredi puanı düşük olduğundan kullanamayan, sadece 2 kişiye (daha fazlasıyla uğraşacak bir vaktimde yok maalesef) daha bu şekilde telefon alabilirim.
    Yani 1K ucuza mi geliyor hocam anlamadim pek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar ben cihazı hem Vatan hem de Media Markt'da inceledim. Hatta bir kaç farklı renkte tüm modelleri inceledim ve Note 8 Kiyas ile ekren parlakliği kesinlikle ayni Note 9 çok daha mat. Note8 & Note9 işin son seviyede kesinlikle ve kesinlikle Note9 daha mat yanı daha tok Note8 gibi parlamiyor. Bu iyi bir şey mi kötü mü anlamadım ama mat görüntü vermiş cihaza. Alışmişim parlak bir ekrana bana kötü gibi geldi. Note9 işin açısından daha mat ve cansız sanki. Konu hakkında fikri olan var mı peki ? Her iki cihazı da karşılaştıran oldu mu aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Beyler note 9 mavi renk arıyorum gören olursa bi zahmet yazsın buraya.
    Bayiilerde var , İstanbul içi.
    Hocam 512 6000 tl nasıl geliyor bende ykb musterisiyim kurumsal ve normal olarak

Hatta ticari kartla 9 taksit oluyor
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 17 Ağustos 2018; 17:11:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Hocam 512 6000 tl nasıl geliyor bende ykb musterisiyim kurumsal ve normal olarak

Hatta ticari kartla 9 taksit oluyor
    Hocam yukarıda anlattım. Samsung Shoptan alışveriş yaparken 18 ay YKB taksidi seçiyorsun ödeme adımı olarak, sonra hesabına girmeni istiyor sistem, giriyorsun bilgileri. İlk taksit gününü seçiyorsun, kredi çek e basıyorsun ve oluyor. Ondan sonra bankaya gidiyorsun, kredimi kapatmak istiyorum diyorsun, yukarıda yazdığım tutar kadar kapatıyorsun krediyi. Yaparken bana pm atabilirsin kafana birşey takılırsa.

Herhangi bir hile hurda yok. Samsung o aradaki farkı kendi karşılıyor gibi gözüküyor şu an. Ama bence bu olaya bir engel koyarlar kesin yoksa YKB nin asıl para kazanacağı yer faiz. Bu sistemle darbe iner o işe.

• Guvenlik yamasi ve ilk guncelleme geldi

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

İlk taksidi bir gün sonraya seçme seçeneği göremedim. Otomatik seçimi nasıl bir güne çevirdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolozcan

İlk taksidi bir gün sonraya seçme seçeneği göremedim. Otomatik seçimi nasıl bir güne çevirdiniz?
    Yapı kredi nin sitesine yönlendirince ordan seçiliyordu ilk taksit tarihi. Ekran görseli atarsanız daha net bir fikir yürütebilirim.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.