Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşta 2 tane s8+ var. Birini çok yoğun kullandı, 2 yıldan daha kısa sürede yanık oluştu. En azından o sürede fark etti. Diğeri çok yoğun kullanılamadı, belki 4de1 kadar kullanıldı yanık yok

Süreyle alakalı. Ekran ne kadar açıksa o kadar kısa sürede oluyor. Ama 4 yıl değil. Daha kısa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi striders -- 12 Eylül 2019; 12:6:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu video çekerken süre sınırı bir yana videoyu geniş açıda çekememesi delirtti beni.Video çekerken çekiceğim yerden çok geriyedoğru gitmem gerekiyor bu kezde istediginiz kareyi çekemiyorsunuz çok kötü bir durum.Fotograf modunda herşey normal video alınca ekran bir anda yakınlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 12 Eylül 2019; 14:42:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Şu video çekerken süre sınırı bir yana videoyu geniş açıda çekememesi delirtti beni.Video çekerken çekiceğim yerden çok geriyedoğru gitmem gerekiyor bu kezde istediginiz kareyi çekemiyorsunuz çok kötü bir durum.Fotograf modunda herşey normal video alınca ekran bir anda yakınlaşıyor.
    Sınırsız 4k çekmek istiyorsanız gcam kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvB

Sınırsız 4k çekmek istiyorsanız gcam kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Gcam kullanıyorum onun için.Normal kamerada 1080p 60 fpsde bile 10 dk limit koymuş adamlar.Şuan benim için en büyük sorun videoyu geniş açıda çekmemesi video moduna aldıgım an ekranı yakınlaştırıyor.Sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum telefonu.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hocam dslr lardan bildiğim kadarıyla sensör yanmaması için bir süre kısıtlaması koyuluyor. Büyük ihtimal telefonlarda da o yüzden

Yakınlaştırma ise s8 s9 da da aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: striders

Hocam dslr lardan bildiğim kadarıyla sensör yanmaması için bir süre kısıtlaması koyuluyor. Büyük ihtimal telefonlarda da o yüzden

Arkadaşta iphone 6s var onda bile geniş açıdan çekiyor video note 9 da çekmiyor.En kısa zamanda satıcam telefonu.
  • quote:

10 serisinde süre kalktı ama. Boyuttan dolayı limit koyuyorlar ama o kadar mantıksız ki.
    Peki 6s in açısı bundan daha mı geniş oluyor? Bi karşılaştırın

Belki 6sin fotosu da daha cropludur bunlara göre

• quote:

Peki 6s in açısı bundan daha mı geniş oluyor? Bi karşılaştırın

Belki 6sin fotosu da daha cropludur bunlara göre
    Videodada karşılaştırdık iphone 6s,7,8 plus hepsi note 9 dan daha geniş çekti.Youtube çocuk kanalı için video çekiyoruz arabalar küçük hot wheels.Yakından görüntü almamız gerekiyor yakınlaşınca 5 tane arabayı yan yana koyunca almıyor illa geriden çekicez.İphonelerle denedik note 9 aynı mesafenden 5 araba görüyor iphoneler 10 tane araba görüyor 2 kat farkı oldu.
    Fotoğrafta açı farkı var mı kıyaslama da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

Fotoğrafta açı farkı var mı kıyaslama da
    Ona hiç dikkat etmedim sadece video çektigimiz için.

Edit:Şunu belirteyim note 9 daki gibi video geçiş yaparken yakınlaşma yapıyor ama daha geniş görüyor yakın mesafeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 12 Eylül 2019; 20:14:53 >
  • Kameraya gectiginizde ustteki 1:1 orani ile cekim yaptiginizda isinizi goruyor mu?

Saygilarimla.

Bunun sebebi dijital olarak sallantıları azaltması kapatırsanız sorun çözülür
  • Arkadaşlar google widgetını gece moduna geçmeden siyah ve Google sembolü ile mikrofon renkli olacak şekilde yapmak mümkün mü One Ui için.

Şimdi tekrar kontrol ettim. Karşı tarafınkinide kaydetmiş. Çok net değil ama denilen anlaşılıyor sesin kime ait olduğuda belli oluyor.
  • burakc B kullanıcısına yanıt
    O sesi işte senin hoparlör çıkışından kaydediyor senin kulağını koydugun üst hoparlörden

• burakc B kullanıcısına yanıt
    xioma da bile default bu özellik var...
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    6 yıllık s4 hâlâ kullanılıyor ve sorun yok. Eğer ömrü aylarla ifade edilen cihazlarda yanık oluşuyorsa teknik bir sıkıntı düşünülmeli bence de. Bu konuda garanti den değişme vs yapıldı mı? Samsung bir açıklama yapmış olmalı? Benim s4 ve s5 tecrübeleri ile, yurtdışı forumlarda okuduğum sorunun teknik açıklamasını içeren yazılar dışında bilgim yok maalesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: sallami

6 yıllık s4 hâlâ kullanılıyor ve sorun yok. Eğer ömrü aylarla ifade edilen cihazlarda yanık oluşuyorsa teknik bir sıkıntı düşünülmeli bence de. Bu konuda garanti den değişme vs yapıldı mı? Samsung bir açıklama yapmış olmalı? Benim s4 ve s5 tecrübeleri ile, yurtdışı forumlarda okuduğum sorunun teknik açıklamasını içeren yazılar dışında bilgim yok maalesef...
    Amoled yanığı s8 den sonraki tepe modellerde 1 yılı aşkın bütün cihazlarda oluşuyor.Miktarıda sürekli olarak artıyor.zaten uzun zamandır samsung kullanan birisi olarak amoled yanığını ilk defa s8 de gördüm.note 8 note 9 dada canlı gördüm.samsung sorunu ğek umarsadığını sanmıyorum.Arkadaşım garantiye yolladı ekranı değişti gene yanık oluştu.cihazı 14 ayda 2. Kez garantiye gidicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noobs Gona Wild -- 13 Eylül 2019; 14:31:22 >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    One UI de de var zaten , ancak ülkemizde ses kaydı yasak. CSC ve lokasyon Türkiye olduğu için kapatılmış bir özellik
  • 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.