Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam teşekkür ederim. Yüksek performansta güç modu işareti çıkması normal mi? Kullandığınız reklam engelleyicinin ismini öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konohalı -- 30 Ağustos 2019; 17:41:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    itunes de almıyor yedeği yükledikten sonra kalıp halinde sistemi alıyor ama uygulamalar baştan iniyor.
    onun gibi mi ?
  • scholar77 S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim denicem
  • konohalı kullanıcısına yanıt
    Evet çıkması normaldir. O şekilde sana hatırlatmış da oluyor. Ona göre tedbirli olursun veya planlarsin şarj etme için .

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveAndDieOnThisDay

Günde 6.30 saat çıkaran telefon Son güncellemeden sonra batarya çok hızlı tükenmeye başladı.
    Son güncellemedeyim 19 saatte 4.30 saat aldım en son. 10 11 saatte 6 saat alır rahat.
  • Merhaba arkadaşlar, 5 yıllık note4 kullanıcısı olarak artık telefon yoğun iş hayatımı karşılamıyor. Parası abesle iştigal olduğunu düşündüm için Note 10 da almıyorum. Note 9 alayım diyorum ama note 8 de satılıyor hala malum. Hem note 8 hem note 9 kullanan yada bilgi sahibi olanlar, sizce note 8 almaya değer mi bu kadar kullanım sonunda fikirler netleşmiştir sanırım. Fiyat performans olarak, pil kullanımı olarak ve güncelleme olarak sizce note 9 mu almalıyım?

• projist kullanıcısına yanıt
    ikiside üzmez, note 8 android 10 güncellemes almayacak ama note 9 alacak, ayrıca pil daha uzun gidiyor note9 un, bunları gözönüne alarak karar verin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Note4 kullanmis biri olarak vakti gelmistir derim. Bircok sorunu da kroniktir cozulememistir de. Note8 kullanmistim 1 yil sonra da Note9 a gectim neredeyse 1 yildir kullaniyorum .

Note9 tavsiye ederim cunki guncelleme olarak Android Q kesin alacaktir lakin Note8 alamayabilir :/ ( umarim alir sonucta ilk cikan Pixel ler bile aldi ! )

Note8 den Note9 a geciste cihaz performansi ciddi manada artmistir kamerasi benzerdir gerci. Kalemi daha gelismitir Note9 da ...

Ama benzer bir getiri performans ozellikler Note10+ ve Note10 icin soyleyemem. Bircok sey de cikartilmistir delik ekran inadiyla! Note10 lardaki S-Pen kalem odakli iyilestirme yok sadece hareket algilaa icin sensor eklenmis o kadar ! Kalem hassasiyeti performansi Note9 ile ayni ! ...

Note10+ ve Note10 kendi arasinda bile sacmaliklari vardir ve her ikisinin fiyatlandirmasi da Turkiye icin asiri yuksektir! ...

Note9 yanlardan incelen bir tasarimi yoktur yukseklik olarak ta biraz kalindir Note8 e nazaran. Elde tutusta bazilari Note8 i tercih edebilir ama bu senaryo ciplak kilifsiz iken anlamidir ve kilif korumali vs olacagindan pratiksel bir avantaji da pek yoktur Note8 de ...

Note9 da enteresandir RAM ve depolaa birimi daha yuksek olani cok daha uyguna geliyor! 2019 akilli amiral bir cihaz alinacaksa RAM 8 ve depolama 512 GB olmalidir ... Note10+ resmi olarak inatla sadece 256 GB ile geliyor! ...

Note9 da 6/128 ve 8/512 GB modelleri vardir alinacaksa da RAM ve depolama birimi 8/512 en idealidir.

Apple lardan bildigimiz force touch ozelligi Note8 ve Note9 da da vardir ortak seylerden bu ozellik Note10+ ve Note10 larda kaldirilmistir!

Ekrani acmak icin guzel bir ozellik epey de alistim severek kullaniyorum ciha ekrani kapali iken kullanmada seridir...

Note10+ ve Note10 da ekrandan parmak izi icin eldiven kullanimi yuzunden zordur ve kuru veya asiri islak parmaklarda algilanmiyor yeni modellerde. Note10+ ve Note10 da 2 boyurlu yuz tanima ozelligi e az 5 yildir Android te var olan kolay kandirilabilen ilkel bir ozelliktir eldiven veya illa yuzunuzden ekran kilid acma baskalari kolaylikla asabilir...

Note9 ve Note8 de Kizilotesi Iris Retina Tarayacisi ile daha da guvenlidir ...

Karar senindir elbette ...

• Arkadaşlae şu bixby tuşunu tamamen işlevsiz bırakamıyormuyuz.Bakın başka görev ata felan demeyin tamamen çalışmasın istiyorum en son artık samsung teknik servisine gidip rica edecem şu tuşu bozmaları için.

• Merhaba
    Bu telefonlarda hangi sürüme kadar imei halledilebiliyordu bilen var mı

Yoksa güncellesek de halledebiliyorlar mı

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Tek basışta çalışmayacak hale getirebiliyorsunuz ve aynen istediğiniz gibi oluyor. Ayarlarda var. Bixby'ti.açınca 3 noktali yerden sanirim ama doğru yönlendirmiyor olabilirim şu anda. Bir bakın.

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Benim istediğim tamamen deaktif etmek.Zaten şuan 2 basışta açılıyor.Ornegin telefonu gimbala bağladıgınız telefonu tutan aparat baskı yapıyor basılo tutunca açılıyor.

• Cevaplar için teşekkürler, bu durumda note 9 kovalayacağım. En uygun olarak (çek, indirim vb) umarım iyi bir site bulabilirim.

• Arkadaslar son 1 haftadir ornegin instagramda yorunlar kismina girdigimde sayfa acilmiyor yada birinin profiline tıkladıgımda açılmıyor fakat ana sayfa ve safari kısmi çıkıyor birkaç kez silip ınstagrama tekrar yükledim düzeldi sonra gene yaptı niye böyle bir durum var anlamadım. Yardımcı olurmusunuz

DH forumunda SICAK FIRSATLAR bolumu var oraya da bakmani tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

Cevaplar için teşekkürler, bu durumda note 9 kovalayacağım. En uygun olarak (çek, indirim vb) umarım iyi bir site bulabilirim.
    Hocam bende fırsat arıyorum uzun süredir ama bu sıralar çok yüksek fiyatlar nedense

• Son 1 haftada telefonda acaip şeyler olmaya başladı kamera zoomda dalgalanmaya başladı, pil 2.5 saat ekran kullanımında bitiyor spen telefona bağlanmıyor kalemi çıkarıyorum menü açılıyor ama işlev görmüyor telefon tam 1 senesini doldurdu kafayı yemeye başladı garantiye göndereceğim telefonu sıfırladım günü çıkaran pil şuan maksimum 3 saat anca dayanıyor.

• Cihaz ya satıldı yada link problemli, göremedim

• Android 10 3 eylülde gelecek ama note 9 a aynı gün gelecek mi yoksa note 9 a geleceği tarih başka mı?

• 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.