Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tertemiz.hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    hepsi buradadan daha uyguna alabilirsin. hepsi buradada eski telefonları alıyor. birde orayı kontrol et istersen
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    iş bankasının kampanyası vardı samsung shoplara
  • Arkadaşlar merhaba bir ricam olacak, oğlum 12 yaşında ve fortnite oyununun hastası, note 9 larda bu oyuna giriş yapınca bir kostüm veriyormuş, çevremde rica edebileceğim bu cihazı kullanan biri yok, cihazı alıcak maddi imkanımda yok uzun süredir benden istiyor, işsizim lütfen yardımcı olurmusunuz, teşekkür ederim.

• dlee D kullanıcısına yanıt
    iş bankasının kampanyasına bak
  • erkanerce E kullanıcısına yanıt
    hangi oyun
  • erkanerce E kullanıcısına yanıt
    Kostüm telefon kadar pahalı değil, satanlar vardı bir ara kostümü, illa bulursunuz şuan çok düşük fiyatlara

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

widget üstüne basılı tut boyutu değiştir.

boyutu değiştirdikçe görünümü değişiyor

Alıntıları Göster
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

Demek istediğim tüm hafta görünümü kaldırmak istiyorum. Videolara baktığınızda one ui olmasına rağmen sadece o günün hava durumu var. Bahsettiğiniz şeyleri biliyorum zaten fakat bahsettiğim forma geçmiyor eskisine benzer bir form yani.

• Dostlar bu alttaki ikonları kapatamıyor muyuz? Ne gereksiz bir şeydir anlayamadım. Son kullanılan uygumalar da değil favoriler de değil. Düzenleyemedim bir türlü.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdm

meteoroloji müdürlüğünün uygulamasını yükledim, widgeti de çok iyi. tavsiye ederim.
    Onu widgettan ziyade uygulama olarak kullanıyorum. Widgetında bazı stabilite sorunları mevcut teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreandes

Dostlar bu alttaki ikonları kapatamıyor muyuz? Ne gereksiz bir şeydir anlayamadım. Son kullanılan uygumalar da değil favoriler de değil. Düzenleyemedim bir türlü.

Sağ üstte üç noktaya basın ayarlara girin önerilen uygulamaları kapatın. Ayrıca telefonu yavaşlatıyor.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, bir oraya bakmamıştım valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreandes

Teşekkür ederim hocam, bir oraya bakmamıştım valla :)
    Rica ederim :)

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Mevcut widget'ı kaldırın
    Ekranı küçülterek widgetlara girin "hava" ya tıklatıp açın, 5x1 olan ilk widget'ı ana ekrana sabitleyin..
    (umarım doğru anlamışımdır sizi)

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcbk -- 14 Şubat 2019; 21:16:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

iş bankasının kampanyası vardı samsung shoplara
    oraya da uğradım ama sadece 5800 lira 6 taksit dedi. media markt da eski samsungum vardı biraz sorunlu ona da 700 sayıyorlar. g4 u vermekten daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dlee

hepsi buradadan daha uyguna alabilirsin. hepsi buradada eski telefonları alıyor. birde orayı kontrol et istersen
    oraya da bakarım sağol. bugün geç kaldım alamadım. olmadı hafta sonuna bakicam

• Arkadaşlar cihaz bakımdan pil e basınca uygulamaları kaldırıyordu, şimdi sadece ayarlanan zamanda yapıyor, eskisi gibi yapılabiliyormu. Teşekkürler.

• Low-Rider L kullanıcısına yanıt
    Bende 100 liraya kırılmaz taktırmıştım 4 5 ay geçmesine rağmen hiç bi değişiklik yok

• Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

Nazar değmesin şarj süresi mükemmel...

Bu gece şarj etip yarın sabah wifi mobil data Bluetooth konum senkronizasyon vs hepsini gün boyunca açık tutup deneme yapacağım...

• Arkadaşlar merhaba, siteye daha önce üyeydim, bu konuyu da aralıktan beridir telefona sahip olduğum için takip ediyordum, öncelikle hepiniz güle güle kullanın. Ayfon'a geçtiğim için elimde kalan spigen şeffaf, rugged armor ve gümüş Samsung protective kılıfı uygun fiyata ihtiyacı olan birisine satmak istiyorum, öm ile ulaşırsanız sevinirim, iyi günler diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.