Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliass

Merhaba arkadaşlar. Note 9 almaya niyetim var(Şuan note 3 kullanıyorum). Ama 6 gb ram ile 8 gb arasında kaldım. İki telefon arasında performans farkı cok varmı? iki model arasında 300 tl kadar fark var. İnternetde araştırdım pek göremedim 6 gb ram ile 8 gb ram arasında fark testi yapan varmı?
    fark daha fazla değil mi nerde 300 lira fark ile satılıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone 6sten note 9 a geçmeyi düşünüyorum. Şu an amazonda 4940 tl fiyat etiketi gördüm. Ancak ekran yanması ve garanti süreçleri ile ilgili çekincelerim var. ios telefonumdan itunes saçmalığı sebebiyle geçmek istiyorum geçen gün telefonum gereksiz kapandı ve bütün whatsapp mesajlarımı kaybettim. ek olarak bataryası da yetmez oldu. note 9 un şarj durumu nasıldır? ekran yanması yaşayan var mı aranızda? Bu fiyata note 9 alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Performans farki yok. Rame takılma 8 gb konmasının nedeni 512 gb hafıza yi idare edebilmek. 6 yads 8 gb a degilde 512 gb hafizayami yoksa 128 e mi ihtiyacın var ona bak.

Alıntıları Göster
    youtube dan bir kaç video izledim 2 versiyonu karşılaştırıyor aynı anda iki telefona basıp işlemler yapıyor 8 gb biraz önde gibi geldi bana.
  • pyotrfrancois P kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben iphone 6 dan geçtim note 9 'a yaklaşık 20 gün oluyor. Şuana kadar memnunum batarya konusunda da bana kalırsa gayet yeterli tatminkar. Ekran yanması ya da garanti süreçleri ile ilgilibir tecrübrm olmadığı için bir yorum yapamayacağım.
  • arkadaşlar bu güncellemeleri telefon otomatik olarak görmüyor sizce neden olabilir ? wifi ağında otomatik indir seçeneği aktif halde wifide kullanıyorum güncellemeleri hep manuel indir ile yüklüyorum.
  • onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Hepsinde olacak diye birşey yok ama yüzde 80ninde olan birşey

• SF01 S kullanıcısına yanıt
    Xin xsin ekrani daha parlak daha doygun renkler var. Bizden daha iyi ekranlari var.

• S3 S4 Note 5 kullandım 2 şer sene hic ekran yanığı sorunuyla karşılaşmadım note 9 da da olacagını sanmam. Ekran parlaklığını sona dayamadım hiç belki de ondandır bilmiyorum.

• Arkadaslar google asistant indiremiyorum resimdeki gibi bir uyarı var google playde, apk si var mıdır Türkçe halinin?
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DedemZenciydi -- 19 Aralık 2018; 19:39:59 >
  • DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    Dostum o google asistan launcher , senin bekledigin asistan google arama uygulamasiyla geliyor google ayarlarına gir asistan yazan sekmeye tıkla dil olarak türkçe ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: tkbey

Dostum o google asistan launcher , senin bekledigin asistan google arama uygulamasiyla geliyor google ayarlarına gir asistan yazan sekmeye tıkla dil olarak türkçe ekle
    Asistan uygulamasını nasıl aktif ediyoruz.. Bir ayarı varmı.. Yani sesli destek için komut nedir...
  • Android 9 ve yeni arayuzu en son yenilikleri mevcut eskiyecek Android 8.1 li SE 9.5 ile yan yana kiyaslamasi da yapilmis ( Ingilizce dir )

https://www.xda-developers.com/samsung-one-ui-review-android-pie-galaxy-s9-galaxy-note-9/
  • orchun41 O kullanıcısına yanıt
    eller serbest modu henüz aktif olmuyor asistanı ayarlardan Türkçe dilini aktif edin ana ekran tuşuna basılı tuttuğunuz da okey google diyerek komutları veriyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sildiğimiz uygulamalara verilen izinler hala bildirim kisminda duruyor. Ccleaner clean master vs sileli cok oldu bu kisimlari temizlemenin bir yolu yokmuhttps://eksiup.com/fa6871a7f499

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 20 Aralık 2018; 0:15:57 >

• Dolby Atmos spotifyda güzel işler çıkartıyor. Sürekli açık kalması doğru mudur? Ne düşünüyorsunuz.

• arkadaşlar selam, araçta bluetooth'u açınca mutlaka bu ekran çıkıyor karşıma ve tamamlandı diyerek kapatıp haritayı tekrar büyütmek zorunda kalıyorum. bu ekranın çıkmaması için ne yapmalıyım bluetooth ayarlarından bulamadım.
    yardımcı olur musunuz aynı durum sizlerde de oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Xin xsin ekrani daha parlak daha doygun renkler var. Bizden daha iyi ekranlari var.
    Bence bir göz doktoruna görünün. Bende şirket hattımın takılı olduğu telefon iphone x. Şahsi kullanımım olan ise Note 9. İkisini sürekli yan yana kullanıyorum. Note9 un ekranı iphone un 50 kere içinden geçer. Ki iphone un ekranınıda samsung veriyor zaten..

Samsung Note9 da kullanılan ekran şuan bir akıllı telefonda bulunabilecek en kaliteli ekran. Super Amoled 514 ppi ı 6.5'' de sunuyor olması müthiş bir oran.. XS Max da eski nesil 450 küsür ppi lık ekran paneli mevcut hala.
  • merhaba,

bugün note 9 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım ekran koruma alacağım öneriniz varmı. şeffaf spigen kılıfı buldum onu alıcam yanında ekran camıda alayım diyorum. ekran camı bualamadım telefonun yanları yatsı olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

İkisi de karşımda şu an... bence dediğinizin tam tersi bir durum var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.