Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Android 9 ve One UI ile Türkiye resmi güncellemesi gelmiştir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Avengers.90 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
12.637
Cevap
228
Favori
507.170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Android 9 ve One UI ile Türkiye resmi güncellemesi gelmiştir :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      468 Mesaj
      12 Aralık 2018 16:06:34
      Selam arkadaşlar. Bende note 9 aldım. ilk işim bir telefoncuya gidip korucu cam taktırmak oldu. Ancak takılan cam edge kenarı tam sarmıyor tüm camlar mı öyle yoksa telefoncunun verdiği koruyucu mu kalitesiz diye öyle oldu? Telefona yandan baktığınızda ufak bir kıvrılma var edge tarafında ancak tam sonuna kadar gitmiyor ve siyah çerçevesi var bu koruyucu camın. daha altında küçük bir alanı kapatmıyor ve edgenin ışığını görebiliyorum. Tam saranlar 6D mi oluyor hangisini seçmeliyim yardımcı olabilecek olan var mı acaba?Ayrıca arkası içinde kılıf önerileriniz nedir? Teşekkürler
      |
      |

Samsung Galaxy Note 9
      [url=http://forum.donanimhaber.com/m_49559057/tm.htm]
      CANON EOS 600D KULLANICILARI KUL
    • Yüzbaşı
      732 Mesaj
      12 Aralık 2018 16:15:13
      merhabalar BASEUS SAMSUNG GALAXY NOTE 9 İÇİN 3D KAVİSLİ FULL KIRILMAZ CAM EKRAN KORUYUCU aldım alırken dokunmatik ve spigen kılıfa uyar mı diye şühpelerim vardı. ama boşa çıktı dokunmatik filan sıkıntı yok kılıflada sorun olmadı biraz el izi oluyor gayet güzel tavsiye ederim. 59TL aldım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      417 Mesaj
      12 Aralık 2018 16:20:15

Hocam elbette tercih meselesi renk olayı tabii. Ancak kılıf ile kullanacaksanız hele ki şeffaf kılıfları sararıyor diye kullanmayacaksanız cihazın rengi pek fark etmiyor aslında sadece kalem rengi değişmiş oluyor. Kalemi de sonradan isterseniz alabiliyorsunuz 200tl gibi bir fiyatla.

Bundan 2 hafta kadar önce black friday döneminde cihazı aldım. Alırken ben de mavi istiyordum ancak güzel ülkemizde renge göre fiyat biçiyorlar nedenini anlamadığım bir şeklide (!).

Amazon.com.tr üzerinde siyah note 9 4749TL ye düşmüştü Black friday gecesi. Ben de oradan aldım. Belki yıl sonu yine o fiyatlara iner. Ben alırken mavisi en ucuz n11 de kupon ile o gece 5100 e geliyordu. Sırf renk için 350 tl fark vermek istemedim açıkçası. Hiç de pişman değilim siyahın havası bir başka oluyor.

Amerika'daki arkadaşlar da siyahını alabilmek için ne kadar uğraşıyordu çıktığı zamanlarda. Şu an hala bildiğim kadarı ile siyahı US de resmi olarak satılmıyor.

Eğer yıl sonunda iyi bir indirim olursa ve yine renk ayrımı olur da hep siyahı düşerse karar vermeniz gerekebilir :)
      |
      |
      wade96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      129 Mesaj
      12 Aralık 2018 16:29:25
      Mrb arkadaşlar note 9 ön koruma için ne kullanıyorsunuz kalem izi bırakmayan vs yada kullanmıyorsanız kolay çiziliyor mu?

• Binbaşı
      1831 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:24:26
      quote:

Orijinalden alıntı: wade96

Hocam ben de alma arefesindeyim yılbaşı indirimi bekliorum mavi için ama, bu dediğiniz sorunu hiç görmedim normalde boya kalitesi iyidir samsungun ama :( konuda yaşayan var mı acaba teşhirlerde mi gördünüz siz?

Alıntıları Göster
      bir tane teknomarktte gördüm köşeden bize bakan kısımdan atmış direk göze çarpıyor birde youtube da bir incelemede düşürmemem rağmen boyalar döküldü diyordu arkadaş barizde görünüyordu oda bahsetti çok kalitesiz diye youtube dan bulabilirisniz hatta arayıp bulayım size linkini atayım burdan
      https://www.youtube.com/watch?v=IQJVe_sat20

dk 3.45 bariz görürsünüz ayrıca izleyin zaten ayrıntılı ondan bahsetmiş zaten

off off off 9.27 ye bakarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryendi -- 12 Aralık 2018; 17:27:0 >

• Teğmen
      129 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:29:47
      quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

bir tane teknomarktte gördüm köşeden bize bakan kısımdan atmış direk göze çarpıyor birde youtube da bir incelemede düşürmemem rağmen boyalar döküldü diyordu arkadaş barizde görünüyordu oda bahsetti çok kalitesiz diye youtube dan bulabilirisniz hatta arayıp bulayım size linkini atayım burdan
      https://www.youtube.com/watch?v=IQJVe_sat20

dk 3.45 bariz görürsünüz ayrıca izleyin zaten ayrıntılı ondan bahsetmiş zaten

off off off 9.27 ye bakarmısın

Alıntıları Göster
      Şuan kılıfsız kullanıyorum herhangi bir atma vs olmadı düştüğü zamanmı diyorsunuz?

• Binbaşı
      1831 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:32:36

valla bende bilmiyorum inş olmaz da bende mavi almak istiyorum artı fanatik FENERliyiz :)
      |
      |
      DuR1SnDinLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3529 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:32:56

Kendi kendine boyası atıyor gibi yazmışsın, videoyu izlemeyen öyle sanacak. Adam baya baya düşürmüş yere bunda anormal bişey yok.
      |
      |
      caneryendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
    • Binbaşı
      1831 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:34:26

inş öyledir hocam birde tekno marktde görünce yandık dedim ama herhangi bir şikayet yoksa kullannalardan bu iyi haber mavi alabilirm ozaman
      |
      |
      Marty.McFLY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      129 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:41:18

kendi kendine atma yok düşünce alttan renk çiyor bu applerin XR 7 ve 8 modellerinin siyahlarında ve kırmızılarındada aynı durum var
      |
      |
      caneryendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      122 Mesaj
      12 Aralık 2018 19:08:14

Ben HB den spigen kılıf ile ekran koruyucu kavisli aldım. Çok güzel yapıştı tam bi koruma var. Ancak çok parmak izi alıyordu cam koruyucu üzerinde spigen likit sıvı koruyucu koydum parmak izi pek göstermiyor iyi oldu böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      DuR1SnDinLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      119 Mesaj
      12 Aralık 2018 19:54:20

Htc 10 ben de kullandım satmadım satmam da, hatta bataryasını değiştirdim kırmızı kasa siparişi verdim müzik dinlemek ve fotoğraf çekmek için kullanmaya devam ediyorum günlük kullandığım telefon note fe. Htc10 'daki kulaklık ses çıkışını hiçbir telefona değişmem. Hala ilk günkü gibi hızlı. Kronik sorunları olan bir telefondu ama benimki şansıma sorunlu değildi. Güle güle kullanın bu arada :)

|
      |
      kakarikikiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      12 Aralık 2018 20:22:14
      quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

telefonda zaten hocam sanırım problem ikincil whatsappı kullanmamdan kaynaklanıyor...ama nasıl düzelteceğim bilmiyorum....

Alıntıları Göster
      Ben de iki whatsapp kullanıyorum ama ikisinde de kişilerim görünüyor, sıkıntı yok...

Saygılar...

|
      |

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      12 Aralık 2018 21:20:56
      Note 9'a huaweideki gibi kilit ekranına bu fonksiyonları nasıl ekleyebilirim? Ses kaydedici el feneri falan

• Yarbay
      3069 Mesaj
      12 Aralık 2018 22:01:44
      Faydasını görmeniz dileğiyle güzel bir makale hazırladım (daha doğrusu kaynağından Türkçe'ye çevirerek aktardım): Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Root'lanır?
      |
      |

• Yarbay
      15949 Mesaj
      12 Aralık 2018 22:03:49
      quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

Note 9'a huaweideki gibi kilit ekranına bu fonksiyonları nasıl ekleyebilirim? Ses kaydedici el feneri falan

Sadece 2 tane uygulama kısayolu ekleyebiliyorsunuz diye biliyorum ben

|
      |

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Yarbay
      3070 Mesaj
      12 Aralık 2018 23:06:05
      quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.celltick.lockscreen

Bu uygulama isini gorur.

|
      |

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.

• Yarbay
      4182 Mesaj
      13 Aralık 2018 00:59:53
      Merhabalar,

Android 9.0 Pie Beta yukleyenler; 2. Beta yayinlandi.

Henuz yüklemeyen ve denemek isteyenler için hazirladigim rehber;

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-9-android-pie-9-0-one-ui-beta-yukleme-rehberi-beta-2-yayinlandi-13-aralik--136180711

###

Yeni guncelleme pek cok hata ve performans iyilestirmesi barindiriyor. Kolayca guncelleyebilirsiniz.

BETA 2: ZRKQ >> ZRL6

update.zip:https://mega.nz/#!8dUlkCCY!5ktiKIO5lVwvcMMZlQ0w-1iPbKMIKJzzE6p227xVqEY

https://drive.google.com/file/d/1niLqS_nR1qETetaJcImRaCemiJ29qGFo/view?usp=sharing

Yeni beta zip dosyasını hafiza kartina atip ilk sayfadaki metod ile cihazinizi guncelleyebilirsiniz dostlar.

###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 13 Aralık 2018; 1:1:59 >

• Yarbay
      3070 Mesaj
      13 Aralık 2018 09:47:03
      Kulaklik ses seviyesi baya az ipad ve iphone a göre, sadece kulaklik sesini arttirabilmek mumkunmu rootsuz

|
      |

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.
    • Teğmen
      212 Mesaj
      13 Aralık 2018 09:58:58
      Arkadaşlar merhaba, Pie beta 2 yi yükledim, ancak klavye boşlğu büyük gibi geldi. Yükleyen arkadaşlar karşılaştırma yapabilir mi?

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.