Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Android 9 ve One UI ile Türkiye resmi güncellemesi gelmiştir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burki_rock, berat256 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı
11.682
Cevap
218
Favori
453.582
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Android 9 ve One UI ile Türkiye resmi güncellemesi gelmiştir :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1050 Mesaj
      24 Kasım 2018 13:34:07
      Selam arkadaşlar,

Telefonu kullanmadığım zaman masa üzerine bırakıyorum gece ve gündüz farketmiyor, bu şekilde durduğu sürece gelen ne kadar bildirim varsa bana haber vermiyor cihaz ancak ne zaman koyduğum yerden elime alıyorum başlıyor tüm bildirimler gelmeye bunun sebebini bilen varmı veya bunu nasıl düzeltebilirim cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

• Yüzbaşı
      399 Mesaj
      24 Kasım 2018 13:49:06
      Benim bulunduğum bölgede vodafone iyi çekmiyor mesela sürekli şebeke değiştiriyor buda haliyle pil durumunu etkliyor.Yani bazı arkadaşlar öyle açıklama yapıyorlar ki.Telefon gece 00:00 den sabah 9:00 kadar açık kalıcak hiç pil harcamasın istiyorlar.3310 alın arkadaşlar kafanız rahatlasın :D

• Yüzbaşı
      399 Mesaj
      24 Kasım 2018 14:05:04
      Arkadaşlar konumu açınca her seferinde "konum doğrulu iyileştirilsin mi ? diye soruyor " nasıl çözücez bilen var mı ?

• Yarbay
      3603 Mesaj
      24 Kasım 2018 14:22:57

İphone lar bunu çok iyi yapıyor ama, akşamdan sabaha şarjı hiç düşmemiş oluyor. Onu o şekilde görüp kullandıktan sonra yüzde 9-10 şarj kaybı insana garip geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      avb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2993 Mesaj
      24 Kasım 2018 14:45:38

Şebekeyi 3g secin bakalim

|
      |
      Duratec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.
    • Binbaşı
      1476 Mesaj
      24 Kasım 2018 15:34:58
      bu kadar şans olur 22 kasım da aldığım note 9 512gb telefon meşhur aras kargoda kaybolmuş gözüküyor ve hevesimiz kursağımızda kaldı şimdi arkadaşlar mediamarkt sayfasında 512gb model gözükmüyor ellerinde şimdi bana para iadesi yapmak isteyecekler ben ürünün aynısından istesem nasıl bir yol izlenecek tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi saygılar
      |
      |

• Yarbay
      5349 Mesaj
      24 Kasım 2018 15:35:29
      quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Şebekeyi 3g secin bakalim
      Ne farkediyor ?
      |
      |

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      24 Kasım 2018 16:16:12
      quote:

Orijinalden alıntı: notropil

Selam arkadaşlar,

Telefonu kullanmadığım zaman masa üzerine bırakıyorum gece ve gündüz farketmiyor, bu şekilde durduğu sürece gelen ne kadar bildirim varsa bana haber vermiyor cihaz ancak ne zaman koyduğum yerden elime alıyorum başlıyor tüm bildirimler gelmeye bunun sebebini bilen varmı veya bunu nasıl düzeltebilirim cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.
      yokmu cevap verecek biri...
      |
      |

• Yarbay
      4409 Mesaj
      24 Kasım 2018 16:30:39

Alabilen istedigi telefonu alsin ama asil amaci 5 6sene kullanabilsin. Simdi sen diyorsun ki note 10 note 11 bunlar kac liradan piyasaya cikacak. Iphone xs 10binden ciktiysa samsung turkiye s10nu ona yakin fiyatlara zaten cekecektir.

Buradaki asil amac uzun sure kullanmak. 5 sene 6 sene telefona para vermemek.

|
      |
      redof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10523 Mesaj
      24 Kasım 2018 18:27:25 Konu Sahibi

Bendekinde hic oylesi olmadi . Anca titresme oluyor elime alirsam. Led belirteci elbette var bahsetmiyorum.

Belki benim de bilmedigim bir ayarla oyle olmus ...

Ayarlari resetlesen bi ...
      |
      |
      notropil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      36 Mesaj
      24 Kasım 2018 18:31:31
      Selam arkadaşlar

Bir kaç sorum olacak vatandan aldığım note 9 512 gb telefonum pazartesi elimde olacak ups haftasonu çalışmadığı için telefon gelen kadar hazır indirim varken bi kaç aksesuar almak istiyorum

Spigen Tough armor kılıf almayı düşünüyorum kullanan var mı veya tavsiye edeceği kılıf sağlam bir şey istiyorum

Ve bu Tough armor kılıf ile telefonu kablosuz şarj edebilir miyim? Spigen essential 9W olanı düşünüyorum.

Edit: ilk defa netten telefon alıyorum nelere dikkat etmeliyim kargoyu alırken kutuyu açarken falan çok tedirginim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obk89 -- 24 Kasım 2018; 18:34:11 >

• Teğmen
      136 Mesaj
      24 Kasım 2018 18:33:49

kesinlikle katılıyorum size.. Note 10 benim için geçişte çok idealm

olacaktır. ☺&#128077;

|
      |
      ___Lawyer___ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      399 Mesaj
      24 Kasım 2018 18:39:19
      quote:

Orijinalden alıntı: avb

Arkadaşlar konumu açınca her seferinde "konum doğrulu iyileştirilsin mi ? diye soruyor " nasıl çözücez bilen var mı ?
      ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      24 Kasım 2018 18:43:07
      1 saat 25dk içinde %4 pil harcamış cihaz kapalı konumda.

Aod kapalı, konum kapalı, sadece mobil veri açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amen.Ra -- 24 Kasım 2018; 18:45:7 >
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      24 Kasım 2018 18:46:04
      Arkadaşlar merhaba, İstinye Park Samsung mağaza siyah cihaza 5.299TL fiyat veriyor ve Apple X 64GB cihazımı 4,450TL ye geri alıyor. 850 TL farkla Note geçişi sizce mantıklı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yarbay
      10523 Mesaj
      24 Kasım 2018 19:08:15 Konu Sahibi
      Andrid 9 yeni arayuzlu BETASI Turkiye icin suan bu surumdedir ...

SM-N960F/TUR/N960FXXU2ZRKG/N960FOXM2ZRKG/N960FXXU2ZRKG/N960FXXU2ZRKG

Birkac gune engec bir sekilde yayinlanir gibi :/ ...
      |
      |

• Yarbay
      3603 Mesaj
      24 Kasım 2018 19:16:43

Cihazı siz satsanız üzerine para eklemeniz gerekmez muhtemelen.

|
      |
      burcin.irgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7167 Mesaj
      24 Kasım 2018 19:19:16
      quote:

Orijinalden alıntı: burcin.irgin

Arkadaşlar merhaba, İstinye Park Samsung mağaza siyah cihaza 5.299TL fiyat veriyor ve Apple X 64GB cihazımı 4,450TL ye geri alıyor. 850 TL farkla Note geçişi sizce mantıklı mı?
      X i 5250 ye rahat satarsınız.

|
      |

• Yarbay
      2993 Mesaj
      24 Kasım 2018 19:20:29
      quote:

Orijinalden alıntı: obk89

Selam arkadaşlar

Bir kaç sorum olacak vatandan aldığım note 9 512 gb telefonum pazartesi elimde olacak ups haftasonu çalışmadığı için telefon gelen kadar hazır indirim varken bi kaç aksesuar almak istiyorum

Spigen Tough armor kılıf almayı düşünüyorum kullanan var mı veya tavsiye edeceği kılıf sağlam bir şey istiyorum

Ve bu Tough armor kılıf ile telefonu kablosuz şarj edebilir miyim? Spigen essential 9W olanı düşünüyorum.

Edit: ilk defa netten telefon alıyorum nelere dikkat etmeliyim kargoyu alırken kutuyu açarken falan çok tedirginim
      .tough armor sağlam ama eksileri tuş kısımları sert plastik basarken zorlanıyorsun birde usb otg vs bağlamak için kılıfı çıkarmak lazim alt kisim kalın Telefonu ilk aldığında etiketine bak ilk senmi açmışsın diye. Telefona sim takmadan önce ve kurulum yapmadan önce acar açmaz acil aramaya tikla *#0*# 'yi tuşla tüm testleri yap özellikle ölü piksel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 24 Kasım 2018; 19:24:0 >

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.

• Onbaşı
      26 Mesaj
      24 Kasım 2018 19:22:41

Evet hakılısınız fakat cihaz satmak ayrı bir mesai gerektiriyor. Kime sattığınız da önemli. Pasaport kayıtlı bir cihaz ve satış sonrası özellikle güvenlik nedeniyle başım ağrısın istemiyorum. Alacağım diyen sonradan vaz geçiyor vs.
      Benim merak ettiğim donanım olarak bu geçişi hakediyor mu acaba Note 9? Kalem opsiyonu iş için çok fonksiyonel görünüyor. Daha önce hiç note serisi kullanmadım bu yüzden emin olamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Ruhsuz__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.