Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kesinlikle Fiyatların aşırı artması nedeniyle uçuk rakamlarla geldi dolayısıyla millet öyle bir beklentiye girdi telefon sanki şaha kalkacak uçacak takla atacak. Her santimetre karesi günlerce inceleniyor tartışılıyor. Pili yanlışlıkla %1 düşse neden böyle pil mi bozuk, neden şöyle yaptı niye böyle oldu diye neden göz kırpmadan kapandı
  • BRAVEHEARTH1977 B kullanıcısına yanıt
    Bakış açınızı anlıyorum ama bu çok uzun zaman sonra zorlukla aldığım bir telefon oldu. O yüzden küçük şeylerden etkilenebiliyorum. Eski telefonumla (epey eski bir akıllı telefon) karşılaştırdım. Onda samsung yazısının çıkması için basılması gereken süre daha kısaydı. Dediğiniz gibi "tuşa basma süresi bir üretim tercihi" olabilir ama bu süre hepsinde aynı süre olursa tamam denilebilir. Başka bir note 9'da bu süre benimkinden kısaysa insanın içine sinmeyebiliyor.
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Ben standart bir temperli cam almıştım telefonu düşürdum temperli cam ekrandan ayrildi yere yapıştı ;) bu deneyimden sonra 1 aydir koruyucu olmadan kullanıyorum bir cizik vs olusmadi ama aliexpressten 2018 UV tutkal ekran koruyucu için Samsung Galaxy S7 kenar S8 S9 artı Note8 not 9 temperli cam tam kapak 1 ultraviyole ışık

https://s.click.aliexpress.com/e/bJCQA91A urununu aldim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çentikli telefonlara hayatta para verip almam ne kadar kötü duruyor ıphone xmax samsung s10 karşılaştırması.

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    WRAPSOL FULL BODY Başka aramaya gerek yok
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    valla bravo şu facia soruya bile tam sayfa cevap vermişsniz ya tebrik ediyorum :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Faturasını isteyin hocam...
    Faturası var zaten de gece paranoyalarının sınırı yok
  • Samsung istemeyenler çentikli telefonlara yönelsin oyun oynarken film izlerken çentiğin ekrana olan yararlarını görsünler.

• Bu arada imza için hazırlanan metni yapıştırıyorum fotoğrafı sola alıp link ekliyor kısacası fotoğraf merkezde olup altında konu grup ismi yazmıyor. Çözümü var mı?
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Yok yok hocam, paranoyaklığa gerek yok. Güle güle kullanın :)
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    Oyunda yine iyi filmde ne olacak

• Arkadaşlar yeni bir konu açalım konunun ismi Galaxy Kullanıcılar Kulübü olsun bu konunun amacı günlük sohbet değil herkesin ana ekranlarını paylaştığı uygulama tavsiyeleri verdiği ortak sorunlarda yol gösterdiği büyük bir katılımcı olan bir grup olsun. Konu başlığı daha uygun hale getirelebilir. Siz ne düşünüyorsunuz. Elimizde çok güzel cihazlar var bunları daha efektif kullanmak için bu tarz uygulama ve an ekran alışverişlerini yaparsak bu paylaşım telefondan daha keyif almamıza neden olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

Hocam bu ekrana dökülen şey anladığım kadarıyla yapışmasını sağlayan solüsyon sonradan ekran koruyucuyu çıkarmak istediğimizde ekrana zarar verir mi sorun filan çıkarır mı biliyosunuz telefonun ekranı baya bir pahalı koruyacağız diye daha büyük bir sorunla karşılaşmayız değil mi😁

Alıntıları Göster
    Kullanıcılar sökülmesinin cok kolay ve herhangi bir kalıntı bırakmadığını yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

Kullanıcılar sökülmesinin cok kolay ve herhangi bir kalıntı bırakmadığını yazmışlar

Alıntıları Göster
    Deneyeyim o zaman alayım çünkü kılıfla kullanıyorum inşallah kalkma yapmaz

• agaig A kullanıcısına yanıt
    Allah kolaylık versin hocam, zor tabi bunlar sıkıntılı durumlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Aman ne komik, gülmekten karnıma ağrılar girdi.
  • ataman67 A kullanıcısına yanıt
    Ben note fe için n11den aldım aynı ürünü, çıkarttım uv jel ekranda kurumuş olarak kaldı wrapsol gibi düşünün hem de parmak izi kalmıyor kalem de gayet güzel kayıyordu kurumuş jelde. Jel kuruduğu için sertleşti edge kısımlardakini ekran temizleme spreyiyle çıkarttım çizik falan yok hiç zarar vermedi ama çıkarttıktan sonra tekrar yapıştırmak için yine uv jel gerekiyor ona göre sıkılıp çıkartacaksanız jel bulmanız lazım tekrar yapıştırmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: xraited

Ben note fe için n11den aldım aynı ürünü, çıkarttım uv jel ekranda kurumuş olarak kaldı wrapsol gibi düşünün hem de parmak izi kalmıyor kalem de gayet güzel kayıyordu kurumuş jelde. Jel kuruduğu için sertleşti edge kısımlardakini ekran temizleme spreyiyle çıkarttım çizik falan yok hiç zarar vermedi ama çıkarttıktan sonra tekrar yapıştırmak için yine uv jel gerekiyor ona göre sıkılıp çıkartacaksanız jel bulmanız lazım tekrar yapıştırmak için.
    Çok teşekkür ederim hocam peki kurumuş jeli ne ile çıkarttınız ekrandan kolayca çıkıyor mu

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Ben de seni :)
  • Beyler malwarebytes uygulamasını mutlaka yükleyin. Samsung un mcaeffe lı virüs tarayıcısı çöp. Dün baktım reklam çıkıyor devamlı uygulamalara baktım yabancı uygulama yok sonrasında virüs tarayıcısı ilede tarattım ordada birseycikmadi. Sonrasında eskiden bildiğim bu virüs programını kurdum saniyesinde buldu reklam yapan programı.

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.