Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
171
Favori
369.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi operatör? Belki onla.ilgilidir. benimki turk telekom ve problem yasamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefona dünya kadar para verip kılıflar temperli camlar içine gömmek işime gelmedi. Hydrogel film ekran koruyucu aldım ilk kez denedim nasıl bir koruma sağlar hiç bilmiyorum ama en azından cebimde bozuk para veya anahtar var ise ondan korur diye umut ediyorum. :) Kavisli alanı kapatması çok güzel oldu.
    İlgilenenler içinSamsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
    https://tr.aliexpress.com/item/Hidrojel-Yumu-ak-Film-Ekran-Koruyucu-I-in-Samsung-Galaxy-A6-A8-2018-S8-S9-Art/32898306549.html
  • hatipoglu kullanıcısına yanıt
    Turkcell

• quote:

Orijinalden alıntı: ferduh

Bu sorun yüzünden 1 haftalık cihazı zararına sattım. Aynı sorun S9 larda da vardı. Ama kimse şikayet etmiyor nedense.
    Hocam, bende Turkcell, eşimde Vodafone var. En ufak problem yok internete girme yönünde.

Hangi operatörle yaşadınız sorun? Telefona reset atmayı denediniz mi? Bence bunlara rağmen sorun devam ediyorsa cihazdadır problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SF01

Gün içinde internet bağlantı problemi yaşayan var mı?internete bağlı gözüküyor ama girmiyor(spotyf,instagram) telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.

Daha 2 günlük cihaz..
    Bende de var. İnterneti 3 4 kez kapatıp açınca düzeliyor. Ama sadece Mobil Veri'de oluyor bu. Wifi de olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Bende de var. İnterneti 3 4 kez kapatıp açınca düzeliyor. Ama sadece Mobil Veri'de oluyor bu. Wifi de olmuyor.

Alıntıları Göster
    Yazılımsal olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek ekran süresi alanlar hangi hat kullanıyorlar acaba :)
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    3 kez S9 plus değiştirdim hepsin de de aynı sorunu yaşadım. Şimdi de note 9 da aynı sorun. Denemedigim kalmadı. Bilgili bir kullanıcıyım. Sık telefon değiştiririm.

Sorun şöyle, wifi ye bağlı olduğum bir yerden ayrılınca sadece data hücresel bağlanmıyor. Görüşme yapılabiliyor. Ya telefonu kapatıp acıyorum yada uçak moduna girip çıkıyorum.

Her seferinde değil ara ara yapıyor bunu.

Hattım Turkcell.

• SF01 S kullanıcısına yanıt
    Bence de yazılımsal. Veya operatörle ilgili. Birçok kullanıcı arkadaşın şikayeti yok bu konuda.

Ama Turkcell gibi bir operatörle amiral gemi bir telefonun uyumsuzluğu S9 dan beri neden çözülmüyor.

• quote:

3 kez S9 plus değiştirdim hepsin de de aynı sorunu yaşadım. Şimdi de note 9 da aynı sorun. Denemedigim kalmadı. Bilgili bir kullanıcıyım. Sık telefon değiştiririm.

Sorun şöyle, wifi ye bağlı olduğum bir yerden ayrılınca sadece data hücresel bağlanmıyor. Görüşme yapılabiliyor. Ya telefonu kapatıp acıyorum yada uçak moduna girip çıkıyorum.

Hattım Turkcell.
    Dediğinizi bir deneyeceğim, şimdilik başıma hiç gelmedi açıkçası. Çok yoğun kullanıyorum telefonu.

Peki, sim kartınızı değiştirmeyi denediniz mi? Yeni nesil mi sim kartınız?
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Evet yeni nesil
    Denemedigim kalmadı dediğim gibi

• quote:

Hattım Turkcell.
    AdGuard veya benzeri, VPn vs , bunları kapatın var ise. Türevleri benzerleride sorun oluşturabiliyor. ( reklam önleyici, güvenlikprogramları, hatta bazen telefıon temizlik programları vs vb vd bir sorun çıkartabiliyor tecrübeyle sabit)
    en garantisi tertemiz kurmak hiçbir program kurmamak , sonra denemek. ben bazen tek tek kurup sıkıntı sorun hangi program bulmaya çalışıyorum, bazen bu program türevleri vpn vs, aliexpress, yemeksepeti, bazı bankalarda sıkıntı yaratıyor.

Sim Kartınız yeninesil olabilir ama bazen çıkartıp silip takmak işe yarar deselerde , bazen bazılarında sıkıntı oluyor, bu kadar eziyet çekmişsizniz bir yenileseniz bazen çözüm oluyor. ücreti 15 TL iken ne gerek var deyip zaten yeni diye diretmiştim sonra değiştirince sorun gidiverdi. ( tecrübeyle sabit)

bunlar yapılıp tamamen sıfırlayıp formatlayıp tekrardan kurduğunuzda sorun muhtemelen olmayacaktır var ise sıkıntı genede telefonlarınızda değil sim/operatör/gsmbağlantıları kaynaklı ( bu dedğinizi çin malı telefonlarda çok sıkı rastlıyor bazılarına asla çözüm bulamıyordum. Satmam sebebim oluyor idi )

Umarım yukardaki yöntemler işe yarar. Çok can sıkıcı bir durum.
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Vpn, reklam engelleyici vb kullanmıyorum.

iPhone X de,Xiaomi mi mix 2 S te, Huawei p 20 pro da, Htc U 11 plus ta olmuyor da. Neden note 9 ve S9 da oluyor. Yukarıda yazdığım tüm telleri kullandım.

• ferduh kullanıcısına yanıt
    Hep turkcell kulandım boyle bir sorun samsungun hic bir modelinde yaşamadım.

Arkadasin telefonla ilgili bir sorunu yok bence. Boyle bir sorun olsa forumlarda dile getirilir zaten. S9da da kullandigi uygulamalardan ya da sim karttan olabilir

• en uygun fiyat nerde var şu an arkadaşlar ? garanti konusu önemli değil?

• Konuya yorum yazan, zaman ayırıp çözüm öneren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• Whitestone domeglass isteyen var ise tek camlı paketi 35 euroya gönderebilirim. 1 Paket kaldı.
  • Bugün de güncelleme gelmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueDr -- 18 Eylül 2018; 11:9:54 >
  • quote:

Hattım Turkcell.
    HD SES özelliğini kapatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 18 Eylül 2018; 11:21:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Yani tabi çok haklısınız, kılıfların görselliği bozduğu bir gerçek. Fakat şans bu, siz ne kadar dikkatli olursanız olun telefon elinizden kayıp gidebilir. Ben şahsen çok kaba durmayan kılıf kullanımından yanayım.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.