Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 haftadır kullanıyorum 1. Şikayetim arkadaki parmak okuyucu çok çizilmiş tırnaklamadım ama durum bu 2. Yazılımsal androıd yanı google play hesabımı askıya aldı ödenmeme gibi bi durum olmuş şuan hiç bişi satın alamıyorum 3. yanlış anlamayın ama kamerası iphone x in yanına yaklaşamıyor iphone x i anneme sattım bunu aldım pişmanlık var 😁✌️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schizophren01

Benimde başvuru numaram KMP201809172802* şeklinde. İlk 8 hane tarihi gösteriyor. Sondaki 5 hane sıralamayı gösteriyorsa hiç umutlanmayalım o zaman. Siz saat kaçta katıldınız? Ben 19:03 te katıldım. Başvuru ekranı 13:44 te açıldı. Bu saatlerde başvuru yapabilen sondaki 5 haneli kodunuz nasıl saati ile birlikte yazabilirseniz karşılaştırma yapabiliriz belki.
    Benim 28532

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Ben bunu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim. Biraz parmak izi bırakıyor fakat telefon eline yapışıyor resmen hissi çok güzel telefonun güzelliğini kapatmıyor.

• Arkadaşlar eski S Note programında zemin rengini değiştirme vardı ,ben çizgili sarı renk olanı kullanıyordum, ama şimdi yok bulamadım sadece düz beyaz zemin var. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

59 dolar herkes veremez bu parayı ama korumak gerek :)
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Umarım sizi tatmin eder sorduğunuz soru.

Ben 3 gündür clear view kılıf kullanıyorum Bronz rengini elimde çantamda Azda olsa cebimde taşıdığım oldu.İç kapağında asla bir tozlanmaya şahit olmadım.

Kapak içi kadife değil,süet değil, çok ince yumuşaksı renkli silikon gibi bir malzeme.

Dış yüzey parmak izi yapıyor arka kısımdaki izler ise dikkatli bakınca seçilebiliyor.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angajem -- 17 Eylül 2018; 23:20:28 >

• angajem kullanıcısına yanıt
    Bende de lacivert rengi var gayet memnunum tek sorun dex station a takarken biraz daha zor oluyor.

Stand özelliği olmasaydı led olanı almayı düşünüyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: taha31

59 dolar herkes veremez bu parayı ama korumak gerek :)
    Abartılacak bir kılıf değil. Ben de ipx'te kullanıyorum.
  • Arkadaşlar bu hediye olayı nedir ?

Nereden başvuru yapıyoruz ?

Bilgi verebilir misiniz ?

@smart1978
    @The Burak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 17 Eylül 2018; 23:24:12 >
  • Yarın Note 9 alacak durumum var ama biraz daha beklesem mi şu Mate 20 Pro için bilemiyorum. Çok kararsızım yaa Valla sizi de bıktırdım ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 18 Eylül 2018; 0:2:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    schizophren01 S kullanıcısına yanıt
    Ilk sayfada bahsetmisim okursaniz net anlasilacaktir

@schizophren01 Bence kesin net detaylara sahip degilim o yuzden kesin olmayan seyler uzerindne analiz yorum yapmak pek saglikli bulmuyorum yani bir pesin yargiya varilmamali gerek olumlu gerek olumsuz ...
  • kaptansss K kullanıcısına yanıt
    http://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.snote

Yukardaki uygulama yüklü olması gerekiyor . Sadece cihazdan aç linki.

+ ile yeni belge olusturun.

Sag ust kosede 3 nokta var oradan arka plan ayarlari var siyah veya isteen renk veya kendi galerinizden herhangi bir gorsel bile olabiliyor. Son olarak ta " tum sayfalara uygula " secilirse istediginiz gerceklesecektir ve elbette gorulecegi uzere " sayfa tipi " ile istenen sablonlardan birisini secebilirsiniz de

• Note9 odakli ipuclari ve puf noktalari ( Ingilizce dir )

https://dl.sammobile.com/magazine/sammobile_25tipsandtricks_note.pdf ( 9,03 Mb pdf boyutu )
  • 8-9 Kıyasını ayrıntılı yapan bir inceleme ya da video var mı?
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    sanırım seninle kılıfı almadan önce konuşmuştuk..keşke clear wiev kılıf alsaydın statik ortam etkisi gibi bir durum ortaya çıkıyor kadife kumaş yapısından dolayı. buda toz toplanmasına neden oluyor. arkadaşımızın dediği gibi kapak arkası toz toplama durumu yok
  • Pil kullanımında standart değerler ne olmalı arkadaşlar yüz de 16 şarj kala görseldeki değerler beni tatmin ediyor ama pile eleştiri yapanlar hangi değerlere dayanarak bunu söylüyor acaba ?

• Pil iyi.

• Gün içinde internet bağlantı problemi yaşayan var mı?internete bağlı gözüküyor ama girmiyor(spotyf,instagram) telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.

Daha 2 günlük cihaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SF01 -- 18 Eylül 2018; 7:32:34 >
  • Arkadaşlar bu kılıflar telefonu iğrenç gösteriyor. Telefona bir yığın para verip alıyorsunuz sonra arkasına kilif takip vestel venüs e benzetiyorsunuz. Biraz dikkatli kullanın kılıfsız kullanın yada full body yapın cizilmelere karşı koruyun cihazi düşürmeyin derim ben

• SF01 S kullanıcısına yanıt
    Bu sorun yüzünden 1 haftalık cihazı zararına sattım. Aynı sorun S9 larda da vardı. Ama kimse şikayet etmiyor nedense.

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.