Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekrandan ışık sızması sorunu için bugün Samsung Teknik Servise gittim. Her 10 cihazdan 6'sında bu sorunun olduğunu, kendilerinin de bu sorundan haberdar olduklarını fakat Samsung Türkiye'nin bunu bir problem olarak görmediğini söylediler. Bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanya nedir ne değildir ya ben kaçırmışım başlangıcını ne resmi yüklicez oraya bilgilendirirseniz sevinirim

edit : tamam hallettim başvuru yaptım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuutaay -- 17 Eylül 2018; 21:3:57 >
  • kuutaay kullanıcısına yanıt
    Samsung'un kendi şeffaf kılıfı 10 numara. Bugün Spigen Neo Hybrid aldım ben de ama Samsung' un kılıfını tercih ederim. Hem elden kaymıyor, hem minimal tasarım, hem de sağlam duruyor. Rengi de hafif füme gibi, sararma geciksin diye öyle yapılmış deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 17 Eylül 2018; 21:5:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Ben de tam bunu paylasacaktim ki siz yazmissiniz :) Haberdar ettiginiz icin tesekkurler
    Surada verilen hediyeler 10 Agustosta, cihazini on siparisle alip ilk günden beri kullanan biri olarak beni rahatsiz etti. Imkanim olsa IconX yerine bunlari secerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 17 Eylül 2018; 21:7:17 >

kılıfsız kullanmak sıkıntı yaratacak bisey değil ( deneyimlerimden biliyorum 1 ay olmadan 2 defa arabada koltuktan sağ sola fırladı, en ufak bişey olmadı) ancak arka kısım düz zemine koyacağınız için illaki çizilecek kötü bi görüntü oluşturacaktır onun için 360 body film gerekecektir.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    kendi şeffaf kılıfı dediğin nerde satılıyor link verirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuutaay

bu kampanya nedir ne değildir ya ben kaçırmışım başlangıcını ne resmi yüklicez oraya bilgilendirirseniz sevinirim

edit : tamam hallettim başvuru yaptım :)
    Ben de alabilir miyim o hediyelerden?
  • Ho0k kullanıcısına yanıt
    valla hiç bir telefonuma hiç bir zaman ekran koruyucu taktırmadım bunada taktırmıcam ama kılıf alıyodum bunu kılıfsız kullanıyorum aldığımdan beri telefonun tadını çıkartasım var çizilse de öle kullanırım modundayım ki ekran konusunda hiç çizilme falan yaşamadım
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    valla hocam bir kısıtlama yok gibi geldi bana telefonu alman yeterli sanırım ben faturayı gönderdim imei de girdim telefon noyuda onaylattım kaydınız alındı dedi başvur sende
  • quote:

valla hocam bir kısıtlama yok gibi geldi bana telefonu alman yeterli sanırım ben faturayı gönderdim imei de girdim telefon noyuda onaylattım kaydınız alındı dedi başvur sende
    Fatura yok ki bende. Emaar AVM Samsung mağazasından almıştım.
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    neden yok hocam mal alınırken fatura alınmaz mı? e faturada mı göndermediler. gerçi aldığın yere git söle tekrar çıkartırlar faturayı.
  • Monitor, TV ve projektore de baglanabiliyor...

Note9 ile bu eskimis Dec Pad sanirim S8 Note8 lerden daha basarili olacaktir kesin bir tespit olmasa da bu yonde beklentim vardir. Note8 de arayuzu cok akici degildi ve sorunlari vardi bircok uyumlu uygulamasi da yoktu...

Bu cihaz ile ornegin Office aplikasyonlar Word Excel Powerpoint ve ona denk Microsoft urunleri olmayan Handcom Office filan gercek masaustu Office uygulamalari deneyimi yasatabilmektedir. Coklu pencere ile Windows masaustu havasi yasatmaktadir arayuzu PC gibi klasik Android telefon degildir gorunusu Chrome OS gibi gerci .

Bu tur isler icin tavsiyem ince ufak ergonomik fare klavye bluetooth baglantili olanlari cok dah anlamli ve guzel olacaktir .

https://www.samsung.com/global/galaxy/apps/samsung-dex/

Deskpad cok eskimis bir teknoloji usb 2.0 li olmasi kasasi cok kaba tasinabilirligi var ama kaba ...

https://www.webtekno.com/samsung-ikinci-nesil-dex-pad-h41475.html

Sonucta Samsung kibar daha guncel olanlarini da cikartmistir baska firmalarin cok daha fazla portlari baglanti yuvalari usb 3.0 herseyi var ve cok uyguna ustelik ufacik ve incecik olanlari da vardir.

Benim icin elimde zaten ufacik Lumia 950 XL cihazima hediye gelen cihaz Samsung un Dex PAd inden daha fazlasina sahip gerci USB 2.0 bu halde bile benim gozumde Dex PAD cok kaba ve gereksiz.

Alinacaksa baska cihazlarda da kullanilabilirligi olmali o yuzden usb 3.0 li hatta ethernet portlu olanlara bakilmasi gerek.

Elimde birsuru kablosuz kulakliklar olsa da tercihim kulaklik olan paketten yana .

Yorumlar yapacagim aramizdaki bazi DH uyeliler de homurdanabilir Samsung yonetimi Turkiye sorumlulari gibiler mubarekler :) :

Hediye paketleri gunumuzdeki emsalleri cok daha ufak ve cok daha iyi hallere sahipler....

Ornek kablosuz sarj 10bin mah kapasiteliler artik 5bin mah kasalilarina sigdirilmistir hatta Quick Charge 3.0 li olanlari da vardir.

Ben de portatif 10 bin mah harici batarya ek olarak ucaklarda yasal limit yani kabine sokulacak kadar sinir degerde olan 2 tane daha powerbank im var Apple usb type-c usb micro usb vs her turden baglanti hizli sarj da destekliyor hatta daha hizli sarj icin cift kaynaktan sarj edebilme ile sure daha hizli olabilmektedir.

Bu detaylari neden bahsettim : Gecen yil yurtdisindan almistim ve Samsung bu konularda cok geride ....

Kulaklik herturlu mantiklidir sen kullanmazsan baskasi da kullanabilir evrensel baglantisi var bosa gitmez ...

• quote:

neden yok hocam mal alınırken fatura alınmaz mı? e faturada mı göndermediler. gerçi aldığın yere git söle tekrar çıkartırlar faturayı.
    Tamam mail gelmiş :) Ama Invalid IMEI dedi?
  • Deprioritization sinsice uygulanmakta anlasilan !

Bazen baska ulkelerin ROM larini da yuklesem mi diyorum ... Sonucta KNOX SIFIR ve geriye donusu de var.

VPN riskleri de varmis . Hangisi en ideali sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Tamam mail gelmiş :) Ama Invalid IMEI dedi?

Alıntıları Göster
    Değerlendirildikten sonra bilgilendirileceksiniz dedi çıkar mı kesin yoksa çıkmayada bilir mi anlamadım :)
    https://shop.samsung.com/tr/samsung-galaxy-note9-clear-kilif-seffaf

Vatan' da da satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Deprioritization sinsice uygulanmakta anlasilan !

Bazen baska ulkelerin ROM larini da yuklesem mi diyorum ... Sonucta KNOX SIFIR ve geriye donusu de var.

VPN riskleri de varmis . Hangisi en ideali sizce ?
    Istersen fizan romunu yukle. Internete girdigin yer onemli.

Internete turk operatorlerinden evde de turk adsl sirketlerinden girdigin icin sonuc ayni.

Google playde vpn servislerin yuzde 60 yuzde 80ni engelli. Bagzilarinda kayit olamiyorsun bagzilarinda ucretini verip baglansan bile internete girmiyor.

Saglam dunyaca unlu vpnlerde guvenlik konusunda sıkıntı olmaz.

Misal cyberghost, vyprvpn

Ben suan openvpn kullaniyorum yillik aldim sorun yok

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Benimde başvuru numaram KMP201809172802* şeklinde. İlk 8 hane tarihi gösteriyor. Sondaki 5 hane sıralamayı gösteriyorsa hiç umutlanmayalım o zaman. Siz saat kaçta katıldınız? Ben 19:03 te katıldım. Başvuru ekranı 13:44 te açıldı. Bu saatlerde başvuru yapabilen sondaki 5 haneli kodunuz nasıl saati ile birlikte yazabilirseniz karşılaştırma yapabiliriz belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schizophren01 -- 17 Eylül 2018; 22:7:46 >
  • Bu telefon olmuş gibi bakalım şimdilik. 2 haftadır kullanıyorum. Kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda, beğenmediğim bir yanı olmadı. Ama ileride illâ ki bulacağım!
  • The Burak T kullanıcısına yanıt
    Clear View kapağının iç kısmı kadife mi kaplı yoksa başka bir malzeme mi? Benim Led View resmen toz yumağına çeviriyor telefonu. Kadifesi toz pürkütüyor desek yeridir.
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.