Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    512 GB versiyonu 7499 TL fiyatıyla yarın Emaar Samsung'da ön siparişte olacak.

Cumartesi itibariyle de teslimler hızlı biçimde başlayacak.

Bekliyoruz.
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    O his bende de oluştu ve hayırlısı.

Saygılarımla...
  • grisales G kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kampanya var mı ? Bütün samsung bayiileri cumartesi satışa başlayacaklar mı? Bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Fiyatı çok yüksek gelecek o belli. Dolar yarış atı gibi mübarek, yapacak bir şey yok, bekleyip, yurt dışı kovalayacağız.
  • Birkaç dakika önce baktım.
    s9 ve s9+ için değişim kampanyasına

Note8 lerimizi ( bendeki N9500 ithalatcı garantili ve N950FD pasaport kayıtlı imeisi BTK ya kayıtlı yani ve sizlerdeki Samsung Türkiye satışlı N950F Exynoxlu olanlar aynı paraya geriye alıyorlar)
    3500 + 400 TL değişim kampanyası ile alıyorlar. ( hepsiburada sitesi 1580 TL sayıyor internetten bakınca note8 lerimizi)

Hatta ben bendekidelta ithalatcı garantili j710 çift hatlı emektara baktım 600 TL + 400 değişim kampanyası avantajlı alıyorlar.

yaklaşık olarak duyumlar doğruysa note8 e zam yapılmadı iphone zammı sonrası ticari pazarlama stratejisi ile bir ihtimal lansmana özel fiyatlar
    Galaxy S9 64 GB 4899 TL ve Galaxy S9+ 256 GB 5699 TL civarına uyumlu olacak dendi gayri resmi.

hani bunlarla yola çıkarsak en cazip şartlarda bundan daha dülşük olmaz sanırım değişim kampanyası.

Değişim Kampanyası Süreci
    https://shop.samsung.com/tr/Galaxy-S9#!
    https://shop.samsung.com/tr/Galaxy-S9#trade-in-how

Önce yeni Galaxy S9 | S9+'ınızı, sonra değişim yapmak istediğiniz eski cihazınızı seçin.

Galaxy S9 | S9+'a özel, eski cihaz bedelinize ek 400 TL anında indirimden yararlanın.

Yeni Galaxy S9 | S9+ cihazınız size ulaştıktan sonra, 3 iş günü içerisinde eski cihazınızı incelemeye gönderin.

İnceleme sonrası eski cihazınızın bedelini onayınıza istinaden size geri ödeyelim.

öntalep için hala ses seda duyuru gelmedi bana :https://www.samsung.com/tr/unpacked/

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Nezaketiniz ve güzel düşünceniz için kendi adıma teşekkürler sevgili @GoGoBaBa

Yine kendi adıma ne DH ile ne de Samsung ile organik veya inorganik bir bağım yok, sadece Samsung Türkiye çalışanlarından çok değerli arkadaşlarım var o kadar :)

Saygılarımla...
    Bu rakmalar yeni gelmiş sanırım çünkü samsung s9 plus alırken neden s9 plus vereyim ki çok saçma değlmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Bu rakmalar yeni gelmiş sanırım çünkü samsung s9 plus alırken neden s9 plus vereyim ki çok saçma değlmi
    işte o sebeble yazdım zaten yani yarınki note9 lansmanına bu fiyatlar baz olabilir diye ;)

bana 2-3 hafta önce note8 için 3050/3250 TL fiyat verdiler N9500 ihtalatcı garantili ve N950FD pasaport kayıtlı çift hatlı olana aynı tarife tabi alacağım cihaza özgü 3050/3250 TL arası sayarız dendi.

Kimbilir bakalım yarın ola hayr ola

bizim buralardan birileri yarın belki Emaar Samsung da olur
    Siz deyince aradım bağdat caddesi mağazasını yarın 6 da canlı yayın varmış dğnya ile aynı anda işimi ayarlayıp gitmeyi düşünüyorum inşallah yetişirim.
  • grisales G kullanıcısına yanıt
    Paylaşan kim bilmiyorum ama benimde aldığım bilgi bu yönde :)

Buyback ile ilgili henüz bir bilgim yok.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 9 Ağustos 2018; 0:49:31 >
  • Eğer on siparişe özel saat vb hediye verir iseler, 2.500-2.700 tl gibi bi farkla olursa Note 8 den geçebilirim sanırım. 3.000 tl ve üzeri rakamlar fahiş olur, değmez Note 8 den geçmeye. Aslında Note 8 den bu cihaza geçmeye de değmez de.. Neyse :)

Ben 6.500 tl civarı çıkacağını düşünüyorum 128gb in.
    Yarın hem Bağdat ve Emaar da saat 18 de tanıtım var :)

Saygılarımla...
    Henüz Note 9 için buyback rakamları ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı. Paylaşıldığında buradan bilgisini veririm.

"Bir Emaar Samsung Çalışanı :)"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat.tezer -- 8 Ağustos 2018; 21:10:36 >
    usta ben de bekliyorum. ya hemen note 8 siparişi vereceğim ya da note 9 alınabilir olursa onu alacağım.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ön siparişte yanında S9 daki gibi IconX 2018 kulaklık olma ihtimali var diye düşünüyorum.

128GB modelin fiyatı 6499 TL

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 8 Ağustos 2018; 21:48:17 >
  • cihat.tezer kullanıcısına yanıt
    Beklenen kişide geldi hediye verilecek mi yanında bilgi verin biraz.hemen satış olacakmı
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Saat vermemişlermiydi
    Haklısınız, ilk kampanyada gear sport ikinci kampanya da iconX 2018 verilmişti.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 8 Ağustos 2018; 21:28:4 >
  • Kulaklık 500 lira sanırım direk telefonu 6000 ne verseydi keşke.
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Kulaklık 750 TL şu anda.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.