Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de. Diğerleri daha iyi olabilir ama note 9 un ki gayet iyi. Hiç bir sıkıntım yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note8'de ekran çözünürlüğü wqhd olmasına ve video kaydı 4k olmasına rağmen fotoğraflardaki gibi netlik alamıyorum videolardan. Note9 da böyle birşey yaşayan var mı? Netliği kırpılmış gibi videolar, ev içi ortamda gündüz çektiğim videolardan bahsediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsung heath uygulamasını ilk kez kullanmak için koşulları filan kabul ediyorum hep hata veriyor, bir türlü profil oluşturamadım sebebi nedir?

• rdm kullanıcısına yanıt
    iphone 8 plusu verip aldım note 9 u

ios pismanliktir:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdm -- 6 Ocak 2019; 14:53:19 >
  • Emzik12 E kullanıcısına yanıt
    Yanıt için sağolun.

bende de normal 8 vardı ondan gectım ınanılmaz bır keyıf gercekten =)
  • edge panelindeki edge uygulamalarına el fenerini eklemenin yoku var mı acaba? 'ya da aod ekranına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdm -- 6 Ocak 2019; 21:37:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdm

edge panelindeki edge uygulamalarına el fenerini eklemenin yoku var mı acaba? 'ya da aod ekranına
    İngilizce pie beta kullanıyorum ama sanırım önceden de vardı. "quick tools" diye bir edge paneli var, onun altında el feneri mevcut.
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum. şimdi sıra edge panelini aod ekranındayken çalıştırabilme olayında

Bixby action adında uygulama var Bixby butonuna iki kere basınca feneri açması olarak ayarlıyorsun çok kullanışlı oluyor tavsiye ederim

• Sürekli arkada çalışarak batarya tüketiyor mu acaba? Benim aklıma o takıldı.

• hayır ekstra bir hizmet çalışmıyor pil tüketimine hiç bir etkisi yok hatta pil kullanımı kısmında Bixby action yazmıyor bile rahatlıkla kullanabilirsin

Bende 8 plustan geçtim.harika bişey

İki telefon da ne gibi farklar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    şöyle söyleyeyim; biri telefon diğeri cep bilgisayarı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rdm

şöyle söyleyeyim; biri telefon diğeri cep bilgisayarı :)
    Herkes öyle söylüyor.. Ben evde masaustu 32" monitor bilgisayarımı kullanmayı bıraktım note9 a gectikten sonra. Oturduğum yerde youtube u elimde açıp ızliyorum.. Iphone x den sonra büyük konfor sunuyor note 9. Gözlerimide daha az yorduğunu fark ettim bu telefonun ekranının X e göre..

• süper amoled farkı :) sadece youtube olarak değil de bilgisayarda yapabildiğim her işi yapabiliyorum. iphone da dosya paylaşmak için bile 50 takla atıyordum.

hocam genede iphone kıyaslamamak lazım. herkes kabul etsin alet çok iyi . çok iyi bir işleti sistemi var. virüs girmiyor alet durmuyor bozulmuyor telefonu aylarca açık kalsa restart gerekmiyor vb. ama android başka bişi onada bişey demiyorum.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    hocam 8 aylık iphone 8 plus kullanımımda defalarca dondu cihaz. donması da normal. ama iphone kitlenmiyor donmuyor lafları yalan. iphone cihazların daha stabil olmasının nedeni aletin iş yapmaması :) andoidde aynı anda youtube videosu izlerken başka 2 3 iş yapabiliyorum. iphone da?

iphone kötü demiyorum ama işlevsel değil malesef.

• Uygulamalar kendiliğinden küçülüyor. Nedeni ne olabilir ? Google haritalar, youtube ve netflixde bu sorunu yaşıyorum. Ekran koruyucudan dolayı olabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.