Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ondan sonra agliyoruz gönlümün efendisi diye yorumlar yazmayinda. S9 kullananlarin yuzde 90nu sikayetci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stabil surumu Almanya DBT csc si ici yayinlandi ve stabil beta4 ten stabile gecis OTA update zip dosyasi da sizdirilmistir .

Bilenler bilir gerci yine de kaynak :

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/how-to/galaxy-note-9-android-9-pie-beta-t3870521

Tahminim birkac gune betasina katilmayanlar icin OTA si yayinlanacaktir OTA ciktigi gunun ertesi de imaj Odin dosyalari da yayinlanmis olacaktir. Tavsiyem Samfirm ile indirmek veya sammobile gibi online sitelerden de ...

CEpteb ilginctir ilk betasi sonrasi calismiyordu simdi cihaz sertifikali olmasina ragmen yani Google Playstore a gore sertifikalidir CEpteb uygulamasi kaldirilsa bile sorun cikartiyor. Daha once saydigim diger aktif kullandigim diger bankalarin uygulamalari BETA larda sorun cikartmamisti . Cok ilginc. Sanirim temiz kurulum yapacagim sirf CEpTEB uygulamasi icin ... Unexpected error occurred ... Diye baslayan bir hata veriyor .

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• Benim gibi S9+ kullananlarda sıkıntı yok sıkıntı yaşayanlar düz S9 kullanıcıları..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung'un mavi silikon kılıfından almayı düşünüyorum çok şık görünüyor daha önce kullanan arkadaşlar memnunlar mı?
  • Aykutasil kullanıcısına yanıt
    Bu kullandığınız magneti ben de kullanıyorum, şu an ki telefonum htc one m7 ve sürekli hat gidiyor. Şebeke yok yani 5 yıllık telefonum uff oldu

Düşünüyorum da acaba bu mıknatıs olayı telefonları bozuyor olabilir mi?

Var mı bilginiz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Benim iç kısımda kalemi etkilemiyor. Ancak bu şekilde çok kaba bi görüntü olmuş.. Tavsiyem samsungun orjinal kılıfını alın benim kullandigim en iyi kılıf

Alıntıları Göster
    kılıfını bızımle resmini paylaşırmısın ne ozellıkleri var
  • spigenden ultra hybird s garanti kapsamında hediye ettiler.
    slim armordan sonra seffaf olması hoşuma gitmedi.
    kesinlikle slim armordan daha hafif ve daha zarif bir kılıf.koruma olarak , military class. ust düzey kılıftır.

isteyene satabilirim görerek alabilir (beşiktaşta elden teslim) yada Spigen Neo Hybrid siyah renk ile takas edebilirim.
    https://www.spigen.com.tr/urun/samsung-galaxy-note-9-kilif-spigen-ultra-hybrid-s-crystal-clear

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 4 Ocak 2019; 20:54:56 >

• resimleri note 9 la cektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykmayk

Bu kullandığınız magneti ben de kullanıyorum, şu an ki telefonum htc one m7 ve sürekli hat gidiyor. Şebeke yok yani 5 yıllık telefonum uff oldu

Düşünüyorum da acaba bu mıknatıs olayı telefonları bozuyor olabilir mi?

Var mı bilginiz arkadaşlar
    5 yıldır kullanıyosun magnet suçlu:)
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    note 9 yok elimde ama bu konuda ben de dertliyim.

bu işlemi yaptınız mı?

yapıldıysa link verirseniz biz de paylaşalım..

yapamayacaklarsa vaat edip müşteri toplamasınlar..

en azından bi ses duyurmuş oluruz...

• Arkadaşlar kılıf konusunda genel bir cevap yazayım,

Eğer ince ve şeffaf kılıf seviyorsanız en iyisi Samsung un orjinal Clear şeffaf kılıfı.

Eğer daha kalın ve koruması daha iyi bir kılıf istiyorsanız buseferde yine en iyisi Samsungun orjinal korumalı stand kılıfı. Ben füme rengini kullaniyorum.

Eğer ince ve siyah bir kılıf istiyorsanızda spigen e yönelin.

ANCAK malzeme ve materyal kalitesi anlamında Samsungun orjinal kılıfları kadar başarılı olanını ben daha görmedim. Bugüne kadar spigenden farklı farklı telefonlarım için en az 30 tane kılıf almışımdır en çok Pro Guard dan memnun kaldım o da zaten henüz note9 için çıkmadı. Çıksa alacagim tek kılıf o olurdu.. Spigen e iade ettigim kılifda cok oldu renk solmasi,sararma vb gibi sebepler yuzunden..

Nitekim şuan en iyisi samsungun kendi orjinal kılıfları. Hem tuşlara basma hissiyatı,hem telefona uyumu hemde kalitesi açısından alternatifini görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 4 Ocak 2019; 23:19:38 >

• Bu arada şunuda belirteyim Spigenin kullandıktan bir süre sonra folloş olmayan hiçbir kılıfı yok Pro Guard hariç. Oda note9 için henüz çıkmadı yukarıda bahsettiğim üzere.. Tecrübeyle sabit tough armor,slim armor alayını kullandım. Telefonu güzel koruyorlar ama dediğim gibi üretim kaliteleri asla samsungun orjinal kılıfları kadar iyi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

5 yıldır kullanıyosun magnet suçlu:)

Alıntıları Göster
    magneti 1 yıldır kullanıyorum ama, zamanla manyetik alan arızaya sebep olmuş olabilir mi
  • Pie güncellemesi dağıtımına başlandı

• quote:

Orijinalden alıntı: mali76

Pie güncellemesi dağıtımına başlandı
    kaynak?
  • Snapdragon mu iyi yoksa Samsung exnos olan mı

• mali76 kullanıcısına yanıt
    tr de mi hocam
  • Merhabalar note 9 un s pen sağolsun bir arkadaş kırdı acaba en uygun nereden bulurum.

• Dün akşam bilgisayar başındayken çat şeklinde bir ses geldi. Bir baktım ki cihazda takılı ekran koruyucu sol kismindan tam kıvrımlı bölgeden böyle 2mm boyutunda darbe yemiş gibi parçalandı. Durduk yerde oldu. Bir de bunu cihazı yatarak kafanızın üzerinde tutarken olduğunu düşünsenize! Allah korusun cihaz durduğu yerde oldu diyorum.

Bugün gidip cam yerine film yaptıracağım. Ya teknosa ya phabletshield ya da başka bir yer. Önerisi olan varsa film koruma konusunda sevinirim arkadaşlar.

Sanırım ekranın kıvrımlı olduğu yerde cam koruyucunun malzemesi kasma yaptı. Çünkü tam kıvrımlı bölgede oldu bu olay.

Cam koruyucuları severim ancak bu cihazda olmuyor resmen olmuyor.

• arkadaşlar ip 8 plus kullanıyorum yaklaşık 8 aydır. öncesinde hep android kullandım. iphone’a geçmeden önceki telefonum note edge idi. 8 ay geçmesine rağmen hala alışamadım ios un basitliğine ve kısıtlamalarına.

yakın zamanda telefonu değişeceğim, note 9 ve p20 pro arasında gidip geliyorum. note’un kalemi cezbederken parmak izi okuyucusunun arkada oluşu ve p20 ye göre yavaş kalan yüz tanıma sistemi note dan uzaklaştırıyor. bir de yıl olmuş bilmem kaç samsung hala sanal tuşları kullanıyor. ya yapsana gestures seçeneği. en azından isteğe bağlı koy. hala ekran altında tuşlar var.

p20 pro gerçekten ideal cihaz. her özelliği ile ancak note daki kalem gerçek manada tercih sebebi benim için :)

note ile ilgili bir şey sormak istiyorum; iphone da portre modunda foto çekerken sahne modları ayarlayabiliyoruz. örneğin portrede modu sahne ışığına getirince çektiğin nesnenin etrafını karanlık yapıyor falan. bu özellik noteda da var mı?

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.