Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

bu slim armor boyası attı, spigen değişim verdi sorun çıkartmadılar fakat elimizde yok dediler.
    1 stand ayagı önemliydi benim için
    2 manyetik tutucu yapiştirdim kasaya renk uyumu ve buyuklugu ile özel bir manyetik levha idi:(

gelelim ulrta hybird s yollayın o halde dedim kabul ettiler ama sıyah rengi yok ozamanda sararıyor stand ayagıda slim armor gibi degil. arkasına manyetik levha takınca nasil duracak uyuz oldum
    neo hybirdmi isteseydim stand ayagı yok sıyah renk bilmiyorum kötu oldu durudk yere renk attı aynısından alsam gene renk atar diye seffaf seceyim dedim ama ultra hybirdmi neo hybirdmi alsam
    Yada gelişine satip slim armormu alsam
    spigende daha önce neo hybird seffaf kullanmıstım sararıyor ve kılıf oldugu cok bellı oluyor sıyah olmalı cercevesi kılıfın sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 4 Ocak 2019; 3:15:17 >

• Aykutasil kullanıcısına yanıt
    Güzelim telefon transformers gibi olmuş bence. Şeffaf kılıf kullanın diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Ocak 2019; 8:22:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joyroom'un iPhone X için yapmış olduğu incecik varlığı yokluğu bir silikon kılıfı var.
    Note 9 için böyle bir silikon bilen var mı?Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
  • Aykutasil kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı kılıf var levhayı yapıştırmasan da olurdu. O koruyucu kısım ile silikon kısım ayrılabilen parçalar .Onun içine metal plakayı yapıstırmadan arasına koy sıkışıyor zaten.
    Ben öyle yaptım kılıf değiştirsen de israf olmaz
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    hocam yüz tanımayı kaç yıllık meizu mx4 lere yazılımla getirmişti meizu. çok hızlı ve sağlıklı çalışıyordu, samsung niye yormuş bizi anlamadım bu yüz tanıma konusunda.ben parmak iziyle açıyorum telefonu yüz tanıma hantal olduğu için.
  • Arkadaşlar Baseusun ultra ince kılıfını kullanırken kaşındım ve daha kalın olan Mavi renk Samsung Galaxy Note 9 Baseus Glitter Case aldım. Kullanamadım tabi. 1 gün dayanamadım :(
    İsteyen varsa Ö.M. den bana ulaşın.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 4 Ocak 2019; 11:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

bu slim armor boyası attı, spigen değişim verdi sorun çıkartmadılar fakat elimizde yok dediler.
    1 stand ayagı önemliydi benim için
    2 manyetik tutucu yapiştirdim kasaya renk uyumu ve buyuklugu ile özel bir manyetik levha idi:(

gelelim ulrta hybird s yollayın o halde dedim kabul ettiler ama sıyah rengi yok ozamanda sararıyor stand ayagıda slim armor gibi degil. arkasına manyetik levha takınca nasil duracak uyuz oldum
    neo hybirdmi isteseydim stand ayagı yok sıyah renk bilmiyorum kötu oldu durudk yere renk attı aynısından alsam gene renk atar diye seffaf seceyim dedim ama ultra hybirdmi neo hybirdmi alsam
    Yada gelişine satip slim armormu alsam
    spigende daha önce neo hybird seffaf kullanmıstım sararıyor ve kılıf oldugu cok bellı oluyor sıyah olmalı cercevesi kılıfın sanırım?
    Yav hocam ne yaptın sen sabah sabah guldürdün beni

O mıktatıs oraya yapıştırılmıyor. Sen mevzuyu çok yanlış anlamışsın.. Iç kısma yapıştıracaksın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Arkadaşlar Baseusun ultra ince kılıfını kullanırken kaşındım ve daha kalın olan Mavi renk Samsung Galaxy Note 9 Baseus Glitter Case aldım. Kullanamadım tabi. 1 gün dayanamadım :(
    İsteyen varsa Ö.M. den bana ulaşın.

Kılıf ihtiyacı olan varsa çok iyi kılıf tasarımını çok beğeniyorum. Biraz kalın olduğu doğrudur ama beni rahatsız etmiyor. Şeffaf olmasindan biraz sararma yapıyor ama telefon üzerinde pek belli olmuyor. Ben gibi seffaftan vzgecemeyenlerdenseniz tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Yav hocam ne yaptın sen sabah sabah guldürdün beni

O mıktatıs oraya yapıştırılmıyor. Sen mevzuyu çok yanlış anlamışsın.. Iç kısma yapıştıracaksın..

Alıntıları Göster
    hocam biliyorum ıce yapiştigini. fakat telefonda agir kılıfta agır. araç tumseklerden gecince kayıyormıklatisin uzerinde ikidebir duzeltmek zorunda kalıyorum. bu şekilde daha iyi tutuyor kaymıyor, diye dışa yapiştirdim. levhayıda bilerek buyuk aldim
    ayrıca levha içte iken kalem cıkartirken cıkarttıgı sesi cıkartiyordu. kalem manyetikten etkileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 4 Ocak 2019; 13:56:45 >

• S9'ların hoparlör gücü note9'dan güçlü mü bilen var mı?

• wade96 kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun akşama Xda ya falan Rom düşer Odin ile atarsınız..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar note 9 samsun emaar magazasında 6600 tl benim 15 aylık s8+ yı 2800 sayıyor kalana 12 taksit yapıyor..pahalkaı gibi..ama samsung magazasındaki telefonların işlemcisi exynos muş..diğerleri Snapdragon muş ne kadar fark yaratır acaba..s8+ ı 2. el piyasasında kaça satabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnumm

arkadaşlar note 9 samsun emaar magazasında 6600 tl benim 15 aylık s8+ yı 2800 sayıyor kalana 12 taksit yapıyor..pahalkaı gibi..ama samsung magazasındaki telefonların işlemcisi exynos muş..diğerleri Snapdragon muş ne kadar fark yaratır acaba..s8+ ı 2. el piyasasında kaça satabilirim...
    Hocam ben Kütahya Samsung'dan 5800'e aldım. 8 taksit yaptı peşine (ing anlaşmanız varsa, çalışıyorsanız 12 de yapabiliyor, benim yok).

6600 şuan piyasanın çok üstünde. 2800'e elden çok rahat satarsınız ve daha uygun fiyata alırsınız. Sırf takas yapıyor diye fazla para ödemeyin derim.
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    PEKİ İŞLEMCİ İÇİN NE DERSİN AMAZONDAKİLER SNAPDRAGON MUŞ..EN UYGUN ŞU AN AMAZONDA BU TELEFON..
  • magnumm kullanıcısına yanıt
    Amazondan kastınız Türkiye amazon ise Snapdragon değil. Ben Türkiye amazondan aldım. Exynos işlemcili geliyor.
  • Emzik12 E kullanıcısına yanıt
    nasıl bunu öğrenebilirim..bende amazonda alayım o zaman ..taksitlendirme gibi bir sıkıntım yok...
  • magnumm kullanıcısına yanıt
    Samsung Türkiye garantili olarak geliyor. Dolayısıyla Snapdragon olmayacaktır. (Benim telefonu droid hardware info app'tan kontrol ettim) Bu işlerin çok içinde olmamak ve uzmanı hiç olmamakla beraber bunu neredeyse rahatça söyleyebilirim.

Fiyatı söylediğiniz gibi şu anda en iyisi, finansman derdiniz yoksa iyi seçim. Ben yerimde duramadığım için 8 tl verip hızlı teslimat yaptırdım, ertesi gün öğlen Maslak adresime sıkıntısız teslim edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emzik12 -- 4 Ocak 2019; 16:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

hocam biliyorum ıce yapiştigini. fakat telefonda agir kılıfta agır. araç tumseklerden gecince kayıyormıklatisin uzerinde ikidebir duzeltmek zorunda kalıyorum. bu şekilde daha iyi tutuyor kaymıyor, diye dışa yapiştirdim. levhayıda bilerek buyuk aldim
    ayrıca levha içte iken kalem cıkartirken cıkarttıgı sesi cıkartiyordu. kalem manyetikten etkileniyor

Alıntıları Göster
    Benim iç kısımda kalemi etkilemiyor. Ancak bu şekilde çok kaba bi görüntü olmuş.. Tavsiyem samsungun orjinal kılıfını alın benim kullandigim en iyi kılıf

• quote:

Orijinalden alıntı: magnumm

PEKİ İŞLEMCİ İÇİN NE DERSİN AMAZONDAKİLER SNAPDRAGON MUŞ..EN UYGUN ŞU AN AMAZONDA BU TELEFON..
    amazon.com.tr de bildiğim kadarıyla Exynos.

Ben s7 edge de kullandım, note 9 da. Her ikisi de exynos'tu. Hiçbir sıkıntı yaşamadım s7 edge ki hala eşim kullanıyor, ilk günkü gibi cihaz.

Ben çok takılmıyorum işlemci konusuna.
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.