Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar geçmiş olsun hocam.Sarı kalem pek bulunmuyor samsung shop ta da görünmüyor. İlginç bir şekilde note 10 s pen fiyatı daha ucuz. Acaba note 10 s pen note 9 ile uyumlu mu merak ediyorum. Uyumluysa alınıp kullanılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar note 9 çok memnunum yalnız neden böyle ses özellikli telefon yapmazlar hiç anlamış değilim bu yüzden lg g8s almayı düşünüyorum ses özelliklerine bir bakarmısınız mükemmel bu telefonda tıdal spoty dezzer mükemmel dinlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar. Yurt dışından cihaz almayı düşünüyorum. Garantisi olmayacak şu an 7 Plus kullanıyorum ama iphone beni artık sıktı. Androide geçmek istyorum. Alabileceğim telefonlar Mate 20 Pro, Note 9, OnePlus 7T belki de P30 Pro. Belki siz bu dediklerimi kullanmışsınızdır. Peki bu telefonlar arasından Note 9 alınır mı? Kullanan arkadaşlar eksikliklerini ve iyi yönlerini anlatabilirler mi rica etsem?

• slmessi kullanıcısına yanıt
    aliexprestten orijinal sarı aldım aynısı. 200 lirya geldi. tr de 260 lira bronz var. ama garantisi var samsungun yanına buırakmıcam bunu. 7000 liralık telefona kürdan gibi kalem koymak benim sucum değil
  • Kalemi kırmayı nasıl beceriyorsunuz anlatsanıza ?
    Telefonumu düşürdüğüm oldu düştüğünde kalem çıktığı oldu ama kalem kırılmadı.
    Demek ki kasti veya dengesiz bir kullanımınız var. Telefonun içine sığabilecek hafif olacak bir kalemi neyle üretsinler dökme demirle mi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

Kalemi kırmayı nasıl beceriyorsunuz anlatsanıza ?
    Telefonumu düşürdüğüm oldu düştüğünde kalem çıktığı oldu ama kalem kırılmadı.
    Demek ki kasti veya dengesiz bir kullanımınız var. Telefonun içine sığabilecek hafif olacak bir kalemi neyle üretsinler dökme demirle mi :D
    nasıl mı becerdik ? telefon düsmesiyle kalem düsmesiyle kırılcak değil ya kanepeye bırak bakalım ufack bi dukunusla nasıl çıt kırılıyor. o arka metalik kısımla plastik kısmın birlestiği yerden kürdan gibi kırılıyor istersen denemesi bedava elinde var nasılsa :)

ayrıca iki parcaya ayrıldı kalem basta. kırık halini arkadasıma gosterirken bak dedim suna ne kadar kalitesiz. tuşun olduğu yere bastım ordan komple dağıldı yani bi kürdanı kırmak ne kadar basitse bu da o kadar baskıyla kırılıyor denemek istersen goreceksin.

demirden celikten yapılmasına gerek yok. bir liralık tükenmez kalemler var ve esnek istediğin kadar yamult kırılmazlar esnerler 1 lira ya ucuz malzeme esnek plastik. icinde tusun olduğu yerde devre var sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 15 Aralık 2019; 13:49:49 >

• Sağlam yaparlarsa adamlar nereden para kazanacak!

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Sağlam yaparlarsa adamlar nereden para kazanacak!
    aynen telefonda kaltitesiz biryer yok zaten kalemin kalitesiz oldugunu farketmeleri zaman alcak nasılsa zaten cogu kisi kalemi yerinden cıkarmıyor. kelmden baya kar etcekler tabiki. sadece telefon satmaları yetmiyor.

yeni kalemimi daha az kullanıyorum aman bişey olur. hemen yerine sokuyorum. sağda solda bırakmaya gelmez. en güvenli yer o yuvası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 15 Aralık 2019; 13:47:55 >
  • note 9 sahipleri bizim telefon android 9 cıktıpında cıktı ve 9 yetismediği icin 8 ile verdiler hgemen 9 a gğüncellendi 2 ay sonra. simdi bu 2 ay yüzünden android 11 gelmeyecekmi acaba? samsung bütün telefonlara 2 android yükseltmesi veriyor. android 9 ile cıkması gereken telefon 8 le cıktı android 10 dan sonra güncelleme almazsa sacma olcak.
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    Şuraya bir not düşeyim hayatınızın hatası olur. Mesele o özellikler oraya yazmak değil hangi koşulda o özellikler çalışıyor bir de ona bakın isterseniz. LG almak demek bilemiyorum teknoloji intiharı sanırım.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilk sayfada gorterdiginiz pil resetleme işini yaptım ama telefon şuan hızla sarj yiyor ve ısınmış durumda. Neden olabilir?

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Cok seyden olabilir.

En ideali format atip yedeklemeleri elle geri yuklemek.

Size has ta olabilir ki oyle anlasilan.

Yuklenen programlar fark edilmeyen arka planda calisan hizmetler de pil tuketebilir ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler şimdi toparladı sanki, sıcaklık da normale döndü. %85 e kadar hızlı indi, pil kullanımına baktığımda android sistem yemişti çoğunu.
  • Arkadaşlar Video çekerken görüntü çok kötü oluyor sisliymiş gibi.Bide frame düşüşü oluyor garantiyemi veriyim benzer sorunu yaşayan varmı.Kamera ilk günkü gibi çekmiyor.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Servise verin bence.

Framte Rate dusmesi daha cok ortamda isik yetersiz ise yani zayifsa gozlenir ... F/1.5 te iken bile Framte Rate dusmesi zor gibi ama ... Yani F/2.4 te iken de frame rate dusmesi beklenir de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

nasıl mı becerdik ? telefon düsmesiyle kalem düsmesiyle kırılcak değil ya kanepeye bırak bakalım ufack bi dukunusla nasıl çıt kırılıyor. o arka metalik kısımla plastik kısmın birlestiği yerden kürdan gibi kırılıyor istersen denemesi bedava elinde var nasılsa :)

ayrıca iki parcaya ayrıldı kalem basta. kırık halini arkadasıma gosterirken bak dedim suna ne kadar kalitesiz. tuşun olduğu yere bastım ordan komple dağıldı yani bi kürdanı kırmak ne kadar basitse bu da o kadar baskıyla kırılıyor denemek istersen goreceksin.

demirden celikten yapılmasına gerek yok. bir liralık tükenmez kalemler var ve esnek istediğin kadar yamult kırılmazlar esnerler 1 lira ya ucuz malzeme esnek plastik. icinde tusun olduğu yerde devre var sadece

Alıntıları Göster
    O kalemin zaten koltukta veya masanın üstünde gezmesi apayrı saçmalık. Tamamen sizin kullanım hatanız.
    Akıl var mantık var , telefonun kalınlığını fazla arttırmayacak , telefonun içine girip çıkacak , içinde elektronik devre kartı ve mekanizma bulunduracak bir kalem tasarlarken olağan üstü sağlamlık tamamen öncelik dışı olur. Bu kalem zaten anlık olarak telefondan çıkartılsın kullandıktan sonra da tekrar yerine sokulsun diye imal edilmiş. Note serisinin ilk telefonundan Note 10 a kadar da aynı mantıkla üretilmiş bu kalem.
    Ha aynı teknolojiyi kullanan hibrit Samsung tabletleri var onlarda kalem cihazın gövdesine takılmıyor mesela İpadlerde ki gibi .. O kalemler kalın metalik malzemeden imal edilmiş ve gömleğe takılma yeri dahi var.. Tasarım ve malzeme kullanım şartlarına göre değişir...

• Arkadaşlar sizce 8 plusdan note 9 geçmeye değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

Arkadaşlar sizce 8 plusdan note 9 geçmeye değer mi
    Kalem için geçeceksen buyur
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Servise verin bence.

Framte Rate dusmesi daha cok ortamda isik yetersiz ise yani zayifsa gozlenir ... F/1.5 te iken bile Framte Rate dusmesi zor gibi ama ... Yani F/2.4 te iken de frame rate dusmesi beklenir de .
    Dışarıda güneşli havada bile düşüyor çok garip bir durum video takılıyor gibi oluyor.Servise bi götüreyim bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

O kalemin zaten koltukta veya masanın üstünde gezmesi apayrı saçmalık. Tamamen sizin kullanım hatanız.
    Akıl var mantık var , telefonun kalınlığını fazla arttırmayacak , telefonun içine girip çıkacak , içinde elektronik devre kartı ve mekanizma bulunduracak bir kalem tasarlarken olağan üstü sağlamlık tamamen öncelik dışı olur. Bu kalem zaten anlık olarak telefondan çıkartılsın kullandıktan sonra da tekrar yerine sokulsun diye imal edilmiş. Note serisinin ilk telefonundan Note 10 a kadar da aynı mantıkla üretilmiş bu kalem.
    Ha aynı teknolojiyi kullanan hibrit Samsung tabletleri var onlarda kalem cihazın gövdesine takılmıyor mesela İpadlerde ki gibi .. O kalemler kalın metalik malzemeden imal edilmiş ve gömleğe takılma yeri dahi var.. Tasarım ve malzeme kullanım şartlarına göre değişir...

Alıntıları Göster
    samsunga ortaksınız sanırım. kalemi kırılan birsürü insan var özellikle note9 kaleminde devre olduğundan dış kaplamasını hassas malzemeden yapmışlar. kalitesiz ve dayanıksız. kalemi yuvadan öıkarmıcaksak niye note alalım s serisi kullanırız. alüminyum veya esnek plastik olabilir sonucta.

• 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.