Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun note10 plusin fiyatlarinin biraz gerilemesi ile alici goz ile inceledim. Bircok incelemede belirtilen, kullaniclarin ovdugu ekran kalitesini goremedim. Ekranin renk yönü sarımtirak. Demo telefonlara has bir durum degilse bu ekran rengi bana zamaninda iphone 4s'teki sari ve beyaz farkli ekranlari olan telefonlari hatirlatti.

Uzun suredir varolan bildirim isigini yavas yavas ureticiler telefonlardan kaldiriyorlar. Sanirim neslinin son ornegi note9 olacak bu konuda. Kamera degisiminde on kamera etrafinda animasyon kullanan note10, bu alani bildirim isigi olarak kullanmamis.

Ekran kasa oraninin cazibesi guzel. 3 kamera da note9'a gore ilaveler iceriyor.

Bu hafta airpods pro kulaklik ile deniyorum note9'u. Kulaklik kullanmaya aliskin degilim devam eder mi bilmiyorum ama kulakliklar umdugumdan kaliteli cikti. Ses rengi guzel. Temiz tizleri ve fena olmayan baslari var. Bu kulakligi tercih sebebim, konusma kalitesinde yetersiz, kalan diger bt kulakliklardan olmamasiydi. Yanilmadim. Cok kaliteli gorusme yapiliyor. Ortam sesini engelleme basarili ama oldukca garip bir his veriyor acikken. Sarj suresini daha tam test edemedim denemelerden ama sorun olmayacak gibi.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139755402

Adobe Photoshop Camera

BETA olsa da fena degil calisiyor. Android 9 lu cihazlarda da calismasi gerek. Bendeki Android 10 Betasi
    https://www.xda-developers.com/download-adobe-photoshop-camera-preview-android/

En guncel olani indirebileceginiz apkmirror daki ana basligi :
    https://www.apkmirror.com/apk/adobe/adobe-photoshop-camera/

Efektlerin yaninda otomatik iyilestirme duzeltme de yapiyor. Manuel bircok ayarlari da vardir. Bu uygulamayi telefonda bircok ince detay ince ayar cekim ve sonrasi icin de kullanilabilir.

• Android 10 beta kullanan arkadaslar durumdan memnun musunuz?

• Ayı daha güzel çekmek için tavsiyeniz var mı? Gece modunda parlaklığı biraz kısıp çektim bu kadar oluyor.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Ben şimdilik memnunum. Bi sıkıntı yok.

Ek not olarak. Bu gün telefonu kadıköydeki samsung 1 saat hızlı servisine verdim titreşim motorundan ses çıkıyor diye. 1.5 saate telefonu teslim ettiler. Telefonun alt modülünü değiştirmişler komple.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shindorei kullanıcısına yanıt
    Hocam selam. Sizde sanırım fazla pil tükenmesi sorunu vardı beklemedeyken. Düzeltebildiniz mi merak ettim de.

• Wi-fi 'yi kapatınca gece sorun çözüldü. Wifi ile %18 e yakın şarj gidiyor. Wi-fi olmadan sadece mobilde % 3-5 gidiyor

Bende s10e var hatırlarsanız, ne yaparsam yapayım %1 yiyor

Tesekkur ediyorum.
    Servise benim de gitmem lazim, hizli sarj calismiyor. Su gecirmezlik ile ilgili bir sey soylediler mi? Özelliğini yitirirse üzülürüm.

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Valla basınç testine sokuyorlarmış. Benim telefon bi kalmış arka kapağı tekrar yapıştırmışlar. Söylediklerine göre suya dayanıklılığı devam ediyormuş. Dayanıklılık diye altını çizdi. Dedim laf cambazlığı yapıyorsunuz filan sonra dedim ip68 sertifikası standartları devam ediyor di mi diye geyik yaptık ama tabii onların yalancısıyım

• Arkadaşlar eskiden yeni bir wifi ağına bağlanmak için telefonda wifi içinden wps tuşuna basıp otomatik bağlanırdık. Bir süredir (ne zamandan beri bilmiyorum) wps yok oldu gitti. Bir bende mi bu sorun yoksa bir güzel özelliği daha mı yok etti samsung?
    Bakıp dönme ihtimali olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum..

Saygılar..

• Selam,
    Amerikadan gelen samsung telefon 4.5G yerine Ekranda LTE gösteriyor. Servis menüsünden ayarla bu 4.5G gösterile bilir mi?
  • aurgen A kullanıcısına yanıt
    Gösterilemez çünkü tr romu atılması gerekiyor. Snapdragonlu cihaza da tr romu atamazsınız. Ha lte yazmış ha 4.5G, ikisi de aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

Ben şimdilik memnunum. Bi sıkıntı yok.

Ek not olarak. Bu gün telefonu kadıköydeki samsung 1 saat hızlı servisine verdim titreşim motorundan ses çıkıyor diye. 1.5 saate telefonu teslim ettiler. Telefonun alt modülünü değiştirmişler komple.
    Kadıköydeki servis sanıyorum Sancaktepedeki ile aynı destek bilişim'e ait. Ben de öğrenciyim başka cihazım yok dediğimde kadıköyden oraya yönlendirmişlerdi aynı gün yapılır orada biz yoğunuz birkaç gün diye. Abartmıyorum 20 dakika içerisinde telefonumun ekranını tertemiz değiştirip verdiler. İlgi alaka ve çalışanların ne yaptığını bilmesi önemli bir detay.

Önceki cihazımda Bursa'da saçma sapan insanlarla muhattap olup, lensin içine toz kaçmış ve parmak izi kalmış şekilde teslim etmeye çalışmışlardı, telefon iade oldu o derece.

Sözün özü istanbuldaki arkadaşlara tavsiye ederim kesinlikle:https://g.page/samsung-yetkili-servis-merkezi/?share
    Google Maps'de puanı 4 üzerinde bir Samsung servisi görmek de varmış

• aurgen A kullanıcısına yanıt
    Pratik tecrubem yoktur ama LTE diyorsa 4G ye denktir. Snapdragon islemcili cihazlarda 4.5G in karsiligi LTE-A dir .

LTE-A HD SES vs aktifleme icin su video yu uygulayin.

Sprint operator cihazi olsa da sanirim ise yarayacaktir ne de olsa ayni islemcili.

Microsoft Math Solver

Microsoft un temel matematikten ileri matematige kadar gelismis hesap makinesi Microsoft Math Solver. Adim adim cozme . Adim adim sadelestirme . 2 Boyutlu grafiklerin de gosterimi gibi bircok ozellige sahiptir.

En onemlisi kamera veya kendi elinizle veya kalemle cizdiginizi aninda es zamanli OCR ile cok basarili matematiksel karsiligina cevirmektedir. Ek olarak formullerin oldugu daha once cekitiginiz gorselleri de algilatip cozumunu yapabilirsiniz

Test amacli bilerek kotu yazdim algilama performansi cok iyi .

Indirme adresi :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.math

Suan icin Turkce arayuzu olmasa da arayuzu yalin ve bilindik olmasi ile pekala herkes kullanabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 10 Aralık 2019; 7:35:37 >

• Samsung'un bizlere sundugu bir uygulama ile kendi temamizi ozellestirip yuklemeden daha once bahsetmistim. xda forumunda 9 ARALK li yeni guncelkenmis surumde sorunlar giderilmis artik tema olusturduktan sonra Tema olarak telefonunuzda gorulebiliyor. Sahsen de test ettim sorunsuz .

Ana linki vermistim tekrardan veriyorum :
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-theme-park/

Her zaman en guncelini kullanin...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu youtube vencedin güncellemesi çıktımı?Çıktıysa link alabilirmiyim.Sitesine girince birçok seçenek var hangisini indiricem bilmiyorum .Burda paylaşılan ilk sürümü var bende.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    https://tinyurl.com/y5egp5qe

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveAndDieOnThisDay

https://tinyurl.com/y5egp5qe
    Teşekkürler Sanırım bendekiyle aynı.
    Bendeki sürüm bu :YouTube_14.21.54_API19(arm64-v8a_armeabi-v7a_x86)(nodpi)(vDark-v2.0.8)-vanced

Sizin attığınız linkteki :com.vanced.android.youtube_14.21.54-1421542300_minAPI19(arm64-v8a,armeabi-v7a,x86)(nodpi)_apkmirror.com
  • Note 9 bataraya sorunum var aşırı hızlı bitiyor bilgisi veya yaşayan var mı one ui 2.0 beta kullanıyorum ama normal sürümde de aynıydı

• 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.