Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

15.847
Cevap
225
Favori
35.069
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    568 Mesaj

süper amoled farkı :) sadece youtube olarak değil de bilgisayarda yapabildiğim her işi yapabiliyorum. iphone da dosya paylaşmak için bile 50 takla atıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Duratec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam genede iphone kıyaslamamak lazım. herkes kabul etsin alet çok iyi . çok iyi bir işleti sistemi var. virüs girmiyor alet durmuyor bozulmuyor telefonu aylarca açık kalsa restart gerekmiyor vb. ama android başka bişi onada bişey demiyorum.
    |
    |
    rdm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam 8 aylık iphone 8 plus kullanımımda defalarca dondu cihaz. donması da normal. ama iphone kitlenmiyor donmuyor lafları yalan. iphone cihazların daha stabil olmasının nedeni aletin iş yapmaması :) andoidde aynı anda youtube videosu izlerken başka 2 3 iş yapabiliyorum. iphone da?

iphone kötü demiyorum ama işlevsel değil malesef.

|
    |
    cem650 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uygulamalar kendiliğinden küçülüyor. Nedeni ne olabilir ? Google haritalar, youtube ve netflixde bu sorunu yaşıyorum. Ekran koruyucudan dolayı olabilir mi ?

Ben esasen android kullanıcıyım, 2 yıl kadar ios kullandıktan sonra tekrar özüme döndüm,

bir sorun olacak ,

Whatsapp a gelen medyaları galeriye kaydet özelliğini kullanıyorum, haliyle galeriye kaydediyor, ben ios ta galeriye kaydet özelliğini kullanmadan gelen resmin üzerine tıkladığımda "kaydet" seçeneği ile galeriye kaydedebiliyordum, Note 9 da bu tek resmi galeriye kaydet seçeneğini bulamadım,

galeriye kaydet özelliğini kullanmadan istediğim bir resmi nasıl galeriye kaydederim?, derdim bu arkadaşlar,

Orijinalden alıntı: fsagcan

Merhaba,

Ben esasen android kullanıcıyım, 2 yıl kadar ios kullandıktan sonra tekrar özüme döndüm,

bir sorun olacak ,

Whatsapp a gelen medyaları galeriye kaydet özelliğini kullanıyorum, haliyle galeriye kaydediyor, ben ios ta galeriye kaydet özelliğini kullanmadan gelen resmin üzerine tıkladığımda "kaydet" seçeneği ile galeriye kaydedebiliyordum, Note 9 da bu tek resmi galeriye kaydet seçeneğini bulamadım,

galeriye kaydet özelliğini kullanmadan istediğim bir resmi nasıl galeriye kaydederim?, derdim bu arkadaşlar,
    kolay yoldan baktım bulamadım ama dosyalarım/dahili depolama/whatsappa/Media/ whatsapp images/Private kısmında resimleri görüp sanırım oradan kaydede bilirsiniz.

Benim bir sorum olacak buradaki bilen arkadaşlara Trust kablosuz şarj istasyonu var da onda şarj etsem pile bir zararı var mı ? İş yerimde kullanıyorum evde orjinal hızlı kablosuz istasyonla ediyorum.
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    Yok ustad orada,

üç noktaya tıklayınca galeride görüntüle var evet, ona tıklayınca paylaş işareti çıkıyor,

ona basınca telefondaki uygulamalar çıkıyor ama galeriye kaydet seçeneği yok.

|
    |

Orijinalden alıntı: fsagcan

Merhaba,

bir sorun olacak ,

Aynı dertten muzdaribim, çok saçma bir olay galeri de göster çıkıyor kaydet yok.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: rdm

hocam 8 aylık iphone 8 plus kullanımımda defalarca dondu cihaz. donması da normal. ama iphone kitlenmiyor donmuyor lafları yalan. iphone cihazların daha stabil olmasının nedeni aletin iş yapmaması :) andoidde aynı anda youtube videosu izlerken başka 2 3 iş yapabiliyorum. iphone da?

iphone kötü demiyorum ama işlevsel değil malesef.
    Aynen öyle yapılabilecekler kısıtlı olunca donma virüs vb şeyler de neredeyse yaşanmıyor.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yarbay
    14322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Aynı dertten muzdaribim, çok saçma bir olay galeri de göster çıkıyor kaydet yok.

Alıntıları Göster
    Galeride "Whatsapp Images" klasörü oluşturmuyor mu otomatik olarak. Onun içinde barındırıyor.
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Note 9'u bugün ikinci kez servisten almaktayım, ben bugüne kadar forumda bu cihazla alakalı çok yazı yazdım. Ne yazık ki note 9 beni hayal kırıklığına uğrattı, cihaz pil tüketim konusunda ne yazık ki bana ciddi bir şekilde yordu.

Almayın, aldırtmayın dışarıdan okuyan insanlarında bilinçlenmesi amacıyla yazıyorum almayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amen.Ra -- 7 Ocak 2019; 17:12:44 >

Orijinalden alıntı: Amen.Ra

Note 9'u bugün ikinci kez servisten almaktayım, ben bugüne kadar forumda bu cihazla alakalı çok yazı yazdım. Ne yazık ki note 9 beni hayal kırıklığına uğrattı, cihaz pil tüketim konusunda ne yazık ki bana ciddi bir şekilde yordu.

Almayın, aldırtmayın dışarıdan okuyan insanlarında bilinçlenmesi amacıyla yazıyorum almayın!

Ben hergün istisnasız minimum 16 saat çıkartabiliyorum sorunsuz. Sizin telefonunuzda problem olmasın ? "Almayın aldırmayın" filan demek bence fazla iddialı olmuş.

|
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    merif@st

Ekranı WQHD+'ta kullanmama rağmen şarjla ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım beni zora sokmadı. Pilden o kadar memnunum ki girip te ekran süresine bakma gereği dahi duymadım. Henüz böyle ileride ne olur bilemem.
    |
    |

2 gündür kullanıyorum pil konusunda sıkıntı yaşamadım. olması gerektiği gibi. hatta en yüksek ekran çözünürlüğünde kullanmama rağmen. size sıkıntılı cihaz denk gelmiş malesef. cihazdan çok samsung servisinin hatası.

|
    |
    Amen.Ra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Amen.Ra

Şebekeniz Vodafone mu?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pisko-Lock

Uygulamalar kendiliğinden küçülüyor. Nedeni ne olabilir ? Google haritalar, youtube ve netflixde bu sorunu yaşıyorum. Ekran koruyucudan dolayı olabilir mi ?
    Kimsenin fikri yok mu ?

|
    |

Fikirler Ölmez....
  • Yarbay
    4023 Mesaj
    Telefonu tepeleme kullanıyor ve 24 saatte bir şarj %20'lerdeyken şarja koyuyorum. Ekran sürem de 5-7 saat arası değişiyor.

Instagram, Youtube gibi şeylerde günümün 8-10 saatini harcayacak kadar sıkıcı bir hayatım olmadığı için, niye bu kadar ekran süresi alamıyorum diye dertlenmediğimi de ayrıca belirteyim.
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.