Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tugsay Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
15.880
Cevap
226
Favori
40.061
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    196 Mesaj

nasıl bunu öğrenebilirim..bende amazonda alayım o zaman ..taksitlendirme gibi bir sıkıntım yok...
    |
    |
    Emzik12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Türkiye garantili olarak geliyor. Dolayısıyla Snapdragon olmayacaktır. (Benim telefonu droid hardware info app'tan kontrol ettim) Bu işlerin çok içinde olmamak ve uzmanı hiç olmamakla beraber bunu neredeyse rahatça söyleyebilirim.

Fiyatı söylediğiniz gibi şu anda en iyisi, finansman derdiniz yoksa iyi seçim. Ben yerimde duramadığım için 8 tl verip hızlı teslimat yaptırdım, ertesi gün öğlen Maslak adresime sıkıntısız teslim edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emzik12 -- 4 Ocak 2019; 16:44:41 >
    |
    |
    magnumm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Aykutasil

hocam biliyorum ıce yapiştigini. fakat telefonda agir kılıfta agır. araç tumseklerden gecince kayıyormıklatisin uzerinde ikidebir duzeltmek zorunda kalıyorum. bu şekilde daha iyi tutuyor kaymıyor, diye dışa yapiştirdim. levhayıda bilerek buyuk aldim
    ayrıca levha içte iken kalem cıkartirken cıkarttıgı sesi cıkartiyordu. kalem manyetikten etkileniyor

Alıntıları Göster
    Benim iç kısımda kalemi etkilemiyor. Ancak bu şekilde çok kaba bi görüntü olmuş.. Tavsiyem samsungun orjinal kılıfını alın benim kullandigim en iyi kılıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: magnumm

PEKİ İŞLEMCİ İÇİN NE DERSİN AMAZONDAKİLER SNAPDRAGON MUŞ..EN UYGUN ŞU AN AMAZONDA BU TELEFON..
    amazon.com.tr de bildiğim kadarıyla Exynos.

Ben s7 edge de kullandım, note 9 da. Her ikisi de exynos'tu. Hiçbir sıkıntı yaşamadım s7 edge ki hala eşim kullanıyor, ilk günkü gibi cihaz.

Ben çok takılmıyorum işlemci konusuna.
    |
    |

Ondan sonra agliyoruz gönlümün efendisi diye yorumlar yazmayinda. S9 kullananlarin yuzde 90nu sikayetci

|
    |
    wade96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilenler bilir gerci yine de kaynak :

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/how-to/galaxy-note-9-android-9-pie-beta-t3870521

Tahminim birkac gune betasina katilmayanlar icin OTA si yayinlanacaktir OTA ciktigi gunun ertesi de imaj Odin dosyalari da yayinlanmis olacaktir. Tavsiyem Samfirm ile indirmek veya sammobile gibi online sitelerden de ...

CEpteb ilginctir ilk betasi sonrasi calismiyordu simdi cihaz sertifikali olmasina ragmen yani Google Playstore a gore sertifikalidir CEpteb uygulamasi kaldirilsa bile sorun cikartiyor. Daha once saydigim diger aktif kullandigim diger bankalarin uygulamalari BETA larda sorun cikartmamisti . Cok ilginc. Sanirim temiz kurulum yapacagim sirf CEpTEB uygulamasi icin ... Unexpected error occurred ... Diye baslayan bir hata veriyor .

|
    |

Benim gibi S9+ kullananlarda sıkıntı yok sıkıntı yaşayanlar düz S9 kullanıcıları..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2592 Mesaj
    Samsung'un mavi silikon kılıfından almayı düşünüyorum çok şık görünüyor daha önce kullanan arkadaşlar memnunlar mı?
    |
    |

Bu kullandığınız magneti ben de kullanıyorum, şu an ki telefonum htc one m7 ve sürekli hat gidiyor. Şebeke yok yani 5 yıllık telefonum uff oldu

Düşünüyorum da acaba bu mıknatıs olayı telefonları bozuyor olabilir mi?

Var mı bilginiz arkadaşlar

|
    |
    Aykutasil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Benim iç kısımda kalemi etkilemiyor. Ancak bu şekilde çok kaba bi görüntü olmuş.. Tavsiyem samsungun orjinal kılıfını alın benim kullandigim en iyi kılıf

Alıntıları Göster
    kılıfını bızımle resmini paylaşırmısın ne ozellıkleri var
    |
    |
    slim armordan sonra seffaf olması hoşuma gitmedi.
    kesinlikle slim armordan daha hafif ve daha zarif bir kılıf.koruma olarak , military class. ust düzey kılıftır.

isteyene satabilirim görerek alabilir (beşiktaşta elden teslim) yada Spigen Neo Hybrid siyah renk ile takas edebilirim.
    https://www.spigen.com.tr/urun/samsung-galaxy-note-9-kilif-spigen-ultra-hybrid-s-crystal-clear

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 4 Ocak 2019; 20:54:56 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: haykmayk

Bu kullandığınız magneti ben de kullanıyorum, şu an ki telefonum htc one m7 ve sürekli hat gidiyor. Şebeke yok yani 5 yıllık telefonum uff oldu

Düşünüyorum da acaba bu mıknatıs olayı telefonları bozuyor olabilir mi?

Var mı bilginiz arkadaşlar
    5 yıldır kullanıyosun magnet suçlu:)

note 9 yok elimde ama bu konuda ben de dertliyim.

bu işlemi yaptınız mı?

yapıldıysa link verirseniz biz de paylaşalım..

yapamayacaklarsa vaat edip müşteri toplamasınlar..

en azından bi ses duyurmuş oluruz...

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer ince ve şeffaf kılıf seviyorsanız en iyisi Samsung un orjinal Clear şeffaf kılıfı.

Eğer daha kalın ve koruması daha iyi bir kılıf istiyorsanız buseferde yine en iyisi Samsungun orjinal korumalı stand kılıfı. Ben füme rengini kullaniyorum.

Eğer ince ve siyah bir kılıf istiyorsanızda spigen e yönelin.

ANCAK malzeme ve materyal kalitesi anlamında Samsungun orjinal kılıfları kadar başarılı olanını ben daha görmedim. Bugüne kadar spigenden farklı farklı telefonlarım için en az 30 tane kılıf almışımdır en çok Pro Guard dan memnun kaldım o da zaten henüz note9 için çıkmadı. Çıksa alacagim tek kılıf o olurdu.. Spigen e iade ettigim kılifda cok oldu renk solmasi,sararma vb gibi sebepler yuzunden..

Nitekim şuan en iyisi samsungun kendi orjinal kılıfları. Hem tuşlara basma hissiyatı,hem telefona uyumu hemde kalitesi açısından alternatifini görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratec -- 4 Ocak 2019; 23:19:38 >
    |
    |
    Bu arada şunuda belirteyim Spigenin kullandıktan bir süre sonra folloş olmayan hiçbir kılıfı yok Pro Guard hariç. Oda note9 için henüz çıkmadı yukarıda bahsettiğim üzere.. Tecrübeyle sabit tough armor,slim armor alayını kullandım. Telefonu güzel koruyorlar ama dediğim gibi üretim kaliteleri asla samsungun orjinal kılıfları kadar iyi değil.

|
    |

Orijinalden alıntı: Aykutasil

5 yıldır kullanıyosun magnet suçlu:)

Alıntıları Göster
    magneti 1 yıldır kullanıyorum ama, zamanla manyetik alan arızaya sebep olmuş olabilir mi
    |
    |
    Pie güncellemesi dağıtımına başlandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mali76

Pie güncellemesi dağıtımına başlandı
    kaynak?
    |
    |

|
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.