Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
15.856
Cevap
225
Favori
36.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    13444 Mesaj

Mate 20 Pro pahali ve abartili bir telefondur bu konuda gerekli aciklamalari kaynaklari ile ilgili anakonuda paylasmaktayim bakabilirsin :) .

Note9 gibi kalemi ve daha buyuk ekranli ve daha nice artilari ile onde iken sirf Mate 20 Pro yu Turkiye de pahali satiliyor diye kim takas eder Note9 ile ?

Kamerasi desen arkasinda sadecce birinde OIS var digerlerinde yok lakin Note9 da hatta Note8 de bile arka kameralarin hepsinde OIS optik imaj sabitleyiciye sahiptir .

MAte 20 Pro da 3 arka kamera ile sekil bozuklugu olarak cekim yapmaktadir bu hepsinde vardir cunku 3 tane kamerasi da birbirinden farkli ortak payda hepsinde OIS bile yok!

Ekrani BOE uretimli OLED olsa dahi sorunlu ...

Bu kadar detay yeter gerisi dedigim gibi MAte 20 PRo anakonusunda kaynaklari ile kullanici deneyimleri profesyonel incelemeler hatta yerli teknoseyir incelemeleri ile de paylasmaktayim...

Son olarak burasi cihaz takas bolumu degildir . Kiyas babinda elbette birseyler paylasilabilir ...
    |
    |
    GLOCK-19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Mate 20 Pro pahali ve abartili bir telefondur bu konuda gerekli aciklamalari kaynaklari ile ilgili anakonuda paylasmaktayim bakabilirsin :) .

Note9 gibi kalemi ve daha buyuk ekranli ve daha nice artilari ile onde iken sirf Mate 20 Pro yu Turkiye de pahali satiliyor diye kim takas eder Note9 ile ?

Kamerasi desen arkasinda sadecce birinde OIS var digerlerinde yok lakin Note9 da hatta Note8 de bile arka kameralarin hepsinde OIS optik imaj sabitleyiciye sahiptir .

MAte 20 Pro da 3 arka kamera ile sekil bozuklugu olarak cekim yapmaktadir bu hepsinde vardir cunku 3 tane kamerasi da birbirinden farkli ortak payda hepsinde OIS bile yok!

Ekrani BOE uretimli OLED olsa dahi sorunlu ...

Bu kadar detay yeter gerisi dedigim gibi MAte 20 PRo anakonusunda kaynaklari ile kullanici deneyimleri profesyonel incelemeler hatta yerli teknoseyir incelemeleri ile de paylasmaktayim...

Son olarak burasi cihaz takas bolumu degildir . Kiyas babinda elbette birseyler paylasilabilir ...
    Katılıyorum.. Mate 20 pro yu 1 hafta kullanma fırsatım oldu. Gereksiz abartılan,reklamla şişirilen bir telefon olarak görüyorum. Şuan tartışmasız Akıllı Telefon piyasasının lideri Note 9 dur. Iphone konusuna hiç girmiyorum zaten xs max ile nasıl bir başarısızlık yaşadıklarını herkes gördü.. Satışlar yerlebir..

• Yarbay
    5331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Baya kişi benim gibi X den Note geçiş yapmış çevremdeki çoğu insan yok pişman olacan yok android şişiyor 3 ay sonra görcem seni falan diyor ama 2 gündür memnunum bazen x deki ufak şeyleri arıyorum.

Mesela telefonu elimize aldıgımızda ekran açılmıyor mu ? illa Always on da iken ya ortaya yada tuş klidi tusuna basıyorum.
    Ben X den Note 9 a geçeli 5 ay oldu çok memnunum.. Şişiyo filan diyenler kulakdan dolma bilgilere inanan teknoloji özürlü insanlar.. Onlar aptal telefonu iphone u kullanmaya devam etsinler Benimde en çok aradığım özellik oydu telefonu eline aldığında açılması. Şimdi yeni güncelleme geliyor ayın 15 inde One IU onla birlikte telefonu kaldırdığınızda hiçbir tuşa basmaya gerek kalmadan ekran açılacak.
    |
    |

• Yarbay
    5331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Üzerine 2.000 TL alırım en az. Hiç bir sorun da yok. Kullandığın telefon da mate 20 PRO yanında çerez kalır. Satış sebebim canım istedi.. En ufak sorunu da yok
    Geçen hafta dubaideydim.. Huawei Mate20 pro Türk lirasıyla 4500 TL ye satılıyor. Note 9 128gb ise 5200 TL ye satılıyor. Yani Note 9 daha pahalı.. Sırf Türkiyede HUAWEI Türk Milletini KAZIKLIYOR diye Note 9 unu verip üstüne 2000 TL verecek bir ENAYI çıkarmı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratec -- 3 Ocak 2019; 12:13:42 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ahmckr

iPhone 8 plus kullanıyordum güncelleme bütün herkese aynı anda geliyordu. Huawei p20 pro ya geçtim herkese güncelleme gelmesine rağmen bana 3 haftadır güncelleme gelmedi. Hafta sonu note 9 a geçiş yaptım. Ocak 15 te gelecek olan android pie güncellemesi herkese aynı anda mı gelir, yoksa huawei gibi bekletir mi?
    Her iki firmanın telefonlarını da kullanmış biri olarak eğer Türkiye cihazı ise Samsung aynı gün gönderir herkese.

Huawei'de biraz part part yolluyor. Hem bölge hem farklı bir sıralaması var güncelleme gönderiminde.
    |
    |

2sim ayni anda aktif oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tnrskr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mate 20pronun da kamerasi videoda çöp. Bildigin çöp. Diğer özellikleri güzel ama. Mate 20 note 20 ile zaten kiyaslanmaz. Ayni donemin telefonu degiller

|
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2380 Mesaj

Telefon uygulamasının içinde, numara çevirdiğiniz tuş takımı açıkken sağ üstteki 3 noktaya basın, ayarlara girin.ordan da arama uyarılarına girin.
    Ordan açabilirsiniz.

Selamlar
    |
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkürler süper oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Emirism kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5583 Mesaj

Evet aynı anda aktif.

|
    |
    Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim :)
    |
    |
    ahmckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısınız, aynı dönemin telefonu kesinlikle değiller. Zira note 20 2029 gibi çıkar diye düşünüyorum
    |
    |

Sayisal anlamda demedim.

Note 9 agustos 2018de cikti ve 845 eski islemciyle cikti. Mate 20 pro ekimde ve yeni islemciyle cikti.

Mate 20 pro ile birebir olcmek icin s855 islemcileriyle karşılaştırmak gerekiyor. 845 eski kaliyor

|
    |
    Emzik12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birde bu 8 GB lıkla 6 GB arasında fiyat olarak fark var performans olarak falan var mı ve değer mi ?

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yarbay
    4005 Mesaj

One hand operation yüklerseniz sağdan soldan kaydırarak geri gelme yapabilirsiniz.

|
    |
    yuzi_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu şekilde mesela bir hattım İnternet biri konuşma paketli. Ayrı şirketlerden.

|
    |

arkadaşlar buradaki gibi canlı odakta arka planın bulanıklıgını o şekilleri nasıl koyuyuoruz bende sadece bulanıklık ayarlanıyor şekiller çıkmıyor neden ?
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yarbay
    5709 Mesaj

Guzel bence ama tam tersi olmaliymis :) turkcell arama tt internet

Tt yazmiyorda avea yaziyor hala

|
    |
    tnrskr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

One hand operation yüklerseniz sağdan soldan kaydırarak geri gelme yapabilirsiniz.
    Bu uygulamayı bulamadım bir türlü.

Nereden yükleyeceğiz? APK olarak mı?
Bey Azura
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.