Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GT_55 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
15.925
Cevap
227
Favori
43.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    910 Mesaj
    On kamera temiz olmasina ragmen boyle cekmeye basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 29 Aralık 2018; 1:51:25 >

Fikirler Ölmez....
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

ben geçen ay bir kaç günden bir şey olmaz diyip iphone x in ekranını mahfettiğim için ekran koruyucuyu telefondan önce aldım. ama kesinlikle tavsiye etmiyorum 75 lirama üzüldüm.
    |
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    Arkadaşlar kamera ayarları bolumunde 18.5:9 7.2 mp olarak ayarlı 4:3 12 mp olarak ayarlasak daha iyi değilmi biri 4032x1960 diğeri ise 4032x3020 ne fark var bunların bilen yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: JeveLry

Arkadaşlar kamera ayarları bolumunde 18.5:9 7.2 mp olarak ayarlı 4:3 12 mp olarak ayarlasak daha iyi değilmi biri 4032x1960 diğeri ise 4032x3020 ne fark var bunların bilen yardımcı olabilir mi

Bende en üstteki seçiliydi değiştirmedim.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yarbay
    3651 Mesaj

Bilgisayar ekranı olsun, tv ekranı olsun 16.9 olduğundan tam otursun diye üstten 3.yu seçiyorum.

Başka telefonlar da genelde bu formatta.

|
    |
    JeveLry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    Ney tam otursun diye en güzel görüntüyü hangisinde alabilirim video ayarlarındaysa 4k 60 fps seçili iyi midir fotoğraf ve video benim için önemli olan en iyi sonucu hangileri veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeveLry -- 29 Aralık 2018; 2:1:50 >
    |
    |

|
    |

Aod ayarlarından otomatik parlaklığı kapat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    genccimbomlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sağol, şimdi güzel oldu ama marketteki farklı tek beyaz renktekiler gibi parlak veya canlı olmuyor bunu da biliyor musun nasıl yapılacağını ? resmim tek renk beyaz arka plan boş.
    |
    |
    caneryendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben ruggged armor kılıf ile ekran koruyucu alacağım fakat nasıl bir ekran koruyucu tavsiye edersiniz?

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    5331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Arkadaşlar Spigen gördüğüm kadarıyla dokunmaktik hassasiyetini düşürdüğü için sıkıntı?

Ben ruggged armor kılıf ile ekran koruyucu alacağım fakat nasıl bir ekran koruyucu tavsiye edersiniz?
    Spigenin 9h olan ekran koruyucusunu yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Gayet memnunum problem yok..

Batarya sağlığı %100 olan x ile aynı ekran süresini alıyorum. Günde 2 saat oyun oynarım aşağı yukarı. Elleriniz büyük ise çok sorun olmaz ama tek elle kullanım x ile kıyaslanmaz.

|
    |
    Barthemana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: engosen2580

beta android pie kullanan arkadslar yuz tanima ozelliginde bir iyilesmw hissettinizmi yada varmi
    Biraz daha hızlı çalışıyor sanki psikolojik te olabilir. Ama telefonu kaldırınca ekran uyanması olduğundan elinize alıp telefona bakana kadar açılıyor kilit, o iş iyi oldu.

cevap icin tesekkurler dostum birde cagri geldiginde teli kulagimiza goturdugumuzde otomatik acikiyormu bu ozellik geldimi merak ettim
    |
    |
    Ruhsuz__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: abzkvby

Öyle bir hassasiyetim yok, sar değeri ile ilgilenmiyorum. Sonuçta gerekli limitler dahilinde. Cevabınız için teşekkür ederim
    Öyle demeyin. Ben p20 pro kullanırken baş ağrıları çekiyordum. Sonra eşime verdim baktım onunda öyle sonra satış tabiki. Bazı bünyeler etkilenebiliyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: ffrisby

Arkadaşlar Spigen gördüğüm kadarıyla dokunmaktik hassasiyetini düşürdüğü için sıkıntı?

Pubg de falan takılmalar oluyor bazen. Onun dışında hiçbir problem yok.

Peki EDGE kenarlara tam olarak yapışıyor mu?
    Hava alıyor mu oralardan?
    EDGE ekranlarda bu sorun oluyor genelde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Duratec , izzard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2380 Mesaj

Çözüm önerisi olan yok mu arkadaşlar?
    Ne yapmak gerek?
    5-10 saat ekran süresi paylaşanlar var..
    |
    |
    Emirism kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: engosen2580

cevap icin tesekkurler dostum birde cagri geldiginde teli kulagimiza goturdugumuzde otomatik acikiyormu bu ozellik geldimi merak ettim
    Denedim şimdi olmadı, bi yerde bi ayarı varsa aktif edecek onu da bilmiyorum.

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.