Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
171
Favori
369.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En ideal sifirlama tum islemler bittikten sonra cihaz acik iken fabrika ayarlarina donmek en idealidir ( yedeklemeleri yaptiktan sonra mumkunse pc ye yedekleyin ve samsung yedekleme ile ozellikle uygulama oyunlar yapmayin asiri pil tuketimi yavaslatma sorunu devam ediyor ... Belki de bazilari hissetmeyebilir dikkat etmeyebilir de.... ) .

Beta3 yuklenebilmesi icin onkosullar var onlari yaptigini suan beta2 de oldugunu varsayiyorum yada suradan yuklenecek dosyalari adim adim yapiniz .

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/how-to/galaxy-note-9-android-9-pie-beta-t3870521 ( Ingilizce )
  • mask6060 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Ben de ekran görüntümü paylaşıyorum.. :)

Fotograf kendi çekimim..

Merhaba çok güzelmiş fotoğraf. Sahneyi nasıl ayarladınız acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum bu sabah elime ulaştı. spigen thin fit 360 almıştım kılıf olarak. kutudan çıkan spigen camı uyguladım cihaza. ve dokunmatik ekran daktirmatik ekran oldu. spigen cam kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı. 140tl para verdik yazık günah. bu kadar berbat olacağını düşünmemiştim hiç.
  • Arkadaşlar hakem daha önce haziran 2018 de almış olduğum s9+ telefonumu hakem heyeti kararına istinaden değiştirdim. Yalnız değişim şu şekilde oldu; 900 TL fiyat farkı vererek note 9 aldım. Şimdi sorum şu; bana sadece 900 TL alındığına dair servis fişi verildi, yeni bir fatura düzenlenmedi ama benim merak ettiğim garanti suresi ne zaman başlar? Kanunda birebir değişimde ilk alınan ürünün faturası geçerlidir diyor. Tamam ama ben fiyat farkı vererek başka bir telefon aldım bu durumda son alınma tarihi değil midir garanti başlangıcı? Ayrıca burada Samsung fatura kesmeyerek vergi kaçırmış midir?

• Normal midir arkadaşlar yorumunuzu rica edeceğim.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.. Sokakta çektiğim bir fotoğraf. Minigimiz dışındaki şeyleri temizledim..

• quote:

Orijinalden alıntı: lahmacunsavar

Arkadaşlar telefonum bu sabah elime ulaştı. spigen thin fit 360 almıştım kılıf olarak. kutudan çıkan spigen camı uyguladım cihaza. ve dokunmatik ekran daktirmatik ekran oldu. spigen cam kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı. 140tl para verdik yazık günah. bu kadar berbat olacağını düşünmemiştim hiç.
    Dokunmatik hassasiyetini arttırmayı öneriyorlardı o tip durumlar için. Ayarlarda tam olarak nerede hatırlamıyorum.
  • Arkadaşlar sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Sizce oneplus 6t Mclaren Edition mı Note 9 mu tercih edilmeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: abzkvby

Arkadaşlar sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Sizce oneplus 6t Mclaren Edition mı Note 9 mu tercih edilmeli?
    Oneplus sar değeri yok yüksek.Ek özellikler için note 9 tavsiye ederim.

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Öyle bir hassasiyetim yok, sar değeri ile ilgilenmiyorum. Sonuçta gerekli limitler dahilinde. Cevabınız için teşekkür ederim

• Tesadufen bakarken Almanya DBT Android betasi icin daha da yeni bir guncelleme gelmis :

N960FXXU2ZRLT.DM/N960FOXM2CRLT/N960FXXU2CRLT

Bugun eskisi ise soyle idi : N960FXXU2ZRLR.DM/N960FOXM2CRLR/N960FXXU2CRLR

Ilginc birgun icinde 2 defa guncelleme mi geldi nedir ... ?

http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmware/DBT/SM-N960F/version.test.xml
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Video da kılıfı araştırırken fark ettim hocam bende. teşekkür ederim sorunum şimdilik çözüldü gibi. ama bu sefer de cam yapışmıyor düzgün (youtube a video ekleyen arkadaşta da öyle). ekranda poşet var gibi çat çat ses geliyor. burada ki hiç bir arkadaşa spigen ekran koruyucu önermem.
  • Dostlar iPhone X'ten geçen varsa aranızda Batarya kıyaslaması yapabilir mi? Ayrıca gerçekten toplu taşımada vs. tek el kullanımı saç baş yoldurur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahmacunsavar

Video da kılıfı araştırırken fark ettim hocam bende. teşekkür ederim sorunum şimdilik çözüldü gibi. ama bu sefer de cam yapışmıyor düzgün (youtube a video ekleyen arkadaşta da öyle). ekranda poşet var gibi çat çat ses geliyor. burada ki hiç bir arkadaşa spigen ekran koruyucu önermem.
    O zaman spigen koruyucuyu eliyorum ben de. Hala almadım ekran koruyucu
  • beta android pie kullanan arkadslar yuz tanima ozelliginde bir iyilesmw hissettinizmi yada varmi
  • On kamera temiz olmasina ragmen boyle cekmeye basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 29 Aralık 2018; 1:51:25 >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    ben geçen ay bir kaç günden bir şey olmaz diyip iphone x in ekranını mahfettiğim için ekran koruyucuyu telefondan önce aldım. ama kesinlikle tavsiye etmiyorum 75 lirama üzüldüm.
  • Arkadaşlar kamera ayarları bolumunde 18.5:9 7.2 mp olarak ayarlı 4:3 12 mp olarak ayarlasak daha iyi değilmi biri 4032x1960 diğeri ise 4032x3020 ne fark var bunların bilen yardımcı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: JeveLry

Arkadaşlar kamera ayarları bolumunde 18.5:9 7.2 mp olarak ayarlı 4:3 12 mp olarak ayarlasak daha iyi değilmi biri 4032x1960 diğeri ise 4032x3020 ne fark var bunların bilen yardımcı olabilir mi

Bende en üstteki seçiliydi değiştirmedim.
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.