Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OvB Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
15.878
Cevap
225
Favori
39.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] ♣Android 10 Beta 3 e direk gecis, Turkiye cihaz kurulum talimatiyla
Giriş
    7 Mesaj
    http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-n960f
    15 ocak ta Resmi Android pie Güncellemesi Başlıyor
    Türkiye için bilginiz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Beta3 u yükledim. Wipecache de yaptım. Aslında en ideali temiz kurulum yedekleme sonrası fabrika ayarlarına dönerek guncellemeyi test etmek gerekir.

Anlaşılan şuan yayınlanan beta3 sonuncusu :)

Türkiye ye 15 Ocak ta geliyorsa başka Avrupa ülkelerine eminim daha erken gelecektir:))
    |
    |
    HACKERTHT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: smart1978

Haber icin tesekkurler . Ben de buldum xda dan indiriyorum yukleyecegim musait olunca

Indirmek isteyenlere :

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78531978&postcount=1043

Yukardaki link sadece beta2 den beta3 e gecis icindir. Hic gecmemis olanlar onceki safhalari da yerine getirmek zorundadir .

OTA larin mantigi mevcut firmwarelere ozeldir ve delta update gibi de denilebilir full OTA degildir o yuzden de boyutlari goreceli kucuktur ( genel ifadedir tum marka modelde durum budur gerci full OTA hizmeti verenler de vardir Google gibi ... ) .
    Hocam Bende Şimdi İndirdim Temiz Olması İçin Sıfırlamayı Nasıl Yapmalıyız Recovery Mode'mu Tavsiye Edersiniz Yoksa Ayarlardan Sıfırlamamı

Orijinalden alıntı: smart1978

Beta3 u yükledim. Wipecache de yaptım. Aslında en ideali temiz kurulum yedekleme sonrası fabrika ayarlarına dönerek guncellemeyi test etmek gerekir.

Anlaşılan şuan yayınlanan beta3 sonuncusu :)

Türkiye ye 15 Ocak ta geliyorsa başka Avrupa ülkelerine eminim daha erken gelecektir:))

Bekleyip göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

En ideal sifirlama tum islemler bittikten sonra cihaz acik iken fabrika ayarlarina donmek en idealidir ( yedeklemeleri yaptiktan sonra mumkunse pc ye yedekleyin ve samsung yedekleme ile ozellikle uygulama oyunlar yapmayin asiri pil tuketimi yavaslatma sorunu devam ediyor ... Belki de bazilari hissetmeyebilir dikkat etmeyebilir de.... ) .

Beta3 yuklenebilmesi icin onkosullar var onlari yaptigini suan beta2 de oldugunu varsayiyorum yada suradan yuklenecek dosyalari adim adim yapiniz .

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/how-to/galaxy-note-9-android-9-pie-beta-t3870521 ( Ingilizce )
    |
    |
    mukoly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim.

Saygılarımla...
    |
    |
    mask6060 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Emirism

Ben de ekran görüntümü paylaşıyorum.. :)

Fotograf kendi çekimim..

Merhaba çok güzelmiş fotoğraf. Sahneyi nasıl ayarladınız acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar telefonum bu sabah elime ulaştı. spigen thin fit 360 almıştım kılıf olarak. kutudan çıkan spigen camı uyguladım cihaza. ve dokunmatik ekran daktirmatik ekran oldu. spigen cam kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı. 140tl para verdik yazık günah. bu kadar berbat olacağını düşünmemiştim hiç.

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Teğmen
    177 Mesaj
    Arkadaşlar hakem daha önce haziran 2018 de almış olduğum s9+ telefonumu hakem heyeti kararına istinaden değiştirdim. Yalnız değişim şu şekilde oldu; 900 TL fiyat farkı vererek note 9 aldım. Şimdi sorum şu; bana sadece 900 TL alındığına dair servis fişi verildi, yeni bir fatura düzenlenmedi ama benim merak ettiğim garanti suresi ne zaman başlar? Kanunda birebir değişimde ilk alınan ürünün faturası geçerlidir diyor. Tamam ama ben fiyat farkı vererek başka bir telefon aldım bu durumda son alınma tarihi değil midir garanti başlangıcı? Ayrıca burada Samsung fatura kesmeyerek vergi kaçırmış midir?

Teşekkür ederim.. Sokakta çektiğim bir fotoğraf. Minigimiz dışındaki şeyleri temizledim..

|
    |
    izzard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: suphanakca

Arkadaşlar telefonum bu sabah elime ulaştı. spigen thin fit 360 almıştım kılıf olarak. kutudan çıkan spigen camı uyguladım cihaza. ve dokunmatik ekran daktirmatik ekran oldu. spigen cam kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı. 140tl para verdik yazık günah. bu kadar berbat olacağını düşünmemiştim hiç.
    Dokunmatik hassasiyetini arttırmayı öneriyorlardı o tip durumlar için. Ayarlarda tam olarak nerede hatırlamıyorum.
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Teğmen
    149 Mesaj
    Arkadaşlar sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Sizce oneplus 6t Mclaren Edition mı Note 9 mu tercih edilmeli?

Orijinalden alıntı: abzkvby

Arkadaşlar sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Sizce oneplus 6t Mclaren Edition mı Note 9 mu tercih edilmeli?
    Oneplus sar değeri yok yüksek.Ek özellikler için note 9 tavsiye ederim.

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Teğmen
    149 Mesaj

Öyle bir hassasiyetim yok, sar değeri ile ilgilenmiyorum. Sonuçta gerekli limitler dahilinde. Cevabınız için teşekkür ederim

|
    |
    ffrisby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

N960FXXU2ZRLT.DM/N960FOXM2CRLT/N960FXXU2CRLT

Bugun eskisi ise soyle idi : N960FXXU2ZRLR.DM/N960FOXM2CRLR/N960FXXU2CRLR

Ilginc birgun icinde 2 defa guncelleme mi geldi nedir ... ?

http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmware/DBT/SM-N960F/version.test.xml
    |
    |

Video da kılıfı araştırırken fark ettim hocam bende. teşekkür ederim sorunum şimdilik çözüldü gibi. ama bu sefer de cam yapışmıyor düzgün (youtube a video ekleyen arkadaşta da öyle). ekranda poşet var gibi çat çat ses geliyor. burada ki hiç bir arkadaşa spigen ekran koruyucu önermem.
    |
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Yarbay
    5204 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Barthemana

Dostlar iPhone X'ten geçen varsa aranızda Batarya kıyaslaması yapabilir mi? Ayrıca gerçekten toplu taşımada vs. tek el kullanımı saç baş yoldurur mu?

Orijinalden alıntı: suphanakca

Video da kılıfı araştırırken fark ettim hocam bende. teşekkür ederim sorunum şimdilik çözüldü gibi. ama bu sefer de cam yapışmıyor düzgün (youtube a video ekleyen arkadaşta da öyle). ekranda poşet var gibi çat çat ses geliyor. burada ki hiç bir arkadaşa spigen ekran koruyucu önermem.
    O zaman spigen koruyucuyu eliyorum ben de. Hala almadım ekran koruyucu
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yüzbaşı
    769 Mesaj
    beta android pie kullanan arkadslar yuz tanima ozelliginde bir iyilesmw hissettinizmi yada varmi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.