Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizi tebrik ediyorum yıllardır kullanırım bir kere kalkmadı bir yıldan sonra renkte solma oluyor okadar ayrıca düşmeye dayanıklı sizin o bildiğiniz camlardan daha sağlam koruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apaker13 A kullanıcısına yanıt
    Youtube dan videolarını izlemeni öneririm

• 21 Aralik yani en uzun gecede mediamarkt sitesinden siyah 512 gb versiyonunu 5850 tl ye aldim arkadaslar.Kargoya verdiler yarin teslim alirim sanirim..Bir kac sorum olacak.
    1) Aldigim gibi kontrol etmem gerekn biraey varmi? Şu ekran yanigi muhabeti gibi?
    2) Cam ekran koyuyucu nerden alayim? Ve kilif olarak yanlarini yani kavisli ekraninida koruyan bi kilif oneriniz varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliass -- 23 Aralık 2018; 21:53:21 >
  • aliass kullanıcısına yanıt
    ben şahsen spigen tam ekran koruyucu ve armor kılıf aldım. birebir uyumlu hiç sıkıntı yok, koruma olarak mükemmel koruyor, lakin çok fazla parmak izi alıyor, birde ekranı ayna gibi yaptı, yansıma fazla gibi geldi bana. Kenarlardan kalkma, dokunmatik çalışmaması gibi birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

Sizi tebrik ediyorum yıllardır kullanırım bir kere kalkmadı bir yıldan sonra renkte solma oluyor okadar ayrıca düşmeye dayanıklı sizin o bildiğiniz camlardan daha sağlam koruyor
    Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mna

ben şahsen spigen tam ekran koruyucu ve armor kılıf aldım. birebir uyumlu hiç sıkıntı yok, koruma olarak mükemmel koruyor, lakin çok fazla parmak izi alıyor, birde ekranı ayna gibi yaptı, yansıma fazla gibi geldi bana. Kenarlardan kalkma, dokunmatik çalışmaması gibi birşey yok.
    https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-note-9-kilif-spigen-thin-fit-360

Bu guzele benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliass -- 23 Aralık 2018; 23:54:39 >
  • Beyler ayni filmi netflixde izliyorum son parlaklikta ve video gelistirici acik olmasina ragmen karanlik, baska film sitesinde izliyorum mxplayer uzerinden olmasi gerektigi gibi muhtesem, sorun nedir sizce

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Reklam yerine kullanicilarin yorumunu dinlemek yetti videolarida izledim ama onlar reklam kokan hareketler

• aliass kullanıcısına yanıt
    Bu sert kılif diye telefonu cizer dusuncesiyle almadim sicak bakmadim yani. Bilmiyorum kullananlar varsa yardimci olabilir. Bi ara iphone 6 icin kullanmistim boyle sert bir kilif hic hosuma gitmedi telefon hep cizik dolmustu. Tabiki benim aldigim dandik bi kilifti spigen farkini ortaya koymusmudur bu kilifta bilmiyorum

• Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bende bugün Note 9 alarak aranıza katıldım ancak çözemediğim bir sorun var apple kullanıcısıydım andoride biraz yabancıyım şimdilik. Sorun şu telefon ekranı kilitliyken whatsapp bildirimi geliyor aşşağı doğru cekip cevapla dediğimde illa parmak izi yada şifre istiyor , şifre istemeden doğrudan cevaplaması için nasıl bir yöntem izlemem gerekiyor iphone serilerindeki gibi kaydır cevapla gönder , bildirimde silinmiş olsun . Ayarlara girdiğimde açılır pencerelere izin ver diyor ancak bu sefer acık şekilde geliyor yani demek istediğim şu , bildirim olarak gelsin normal ama ben bunu aşağı yada sağa sola kaydırıp cevaplayabileyim parmak izi veya şifre istemesin yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden hepinize teşekkürler.
  • Şayet ürünü satın aldığınız sayfadaki ilanda yanında ki hediye ürün resimli olarak var ise ve sizde ekran görüntüsü aldı iseniz yasal olarak size o ürünü göndermek zorundalar diye biliyorum.

Biraz zorlamanız gerekli tabii ki, bahsettiğim şekilde bir ekran görüntüsü aldı iseniz, konuyu hukuki olarak araştırın derim.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 24 Aralık 2018; 2:44:24 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü maalesef almadım hocam. ama dediğiniz gibi hukuki yollara başvurursam zaten site geçmişinde görülecektir. biraz zorlayacağım telefonda eğer gönderilmez ise muhtemelen telefonu açmadan iade ederim. samsung'un sitesinden daha uyguna satın alabileceğim yerler var. saat ile birlikte gelmesi ve 12ay vade farksız ödeme avantajı için seçmiştim. teşekkür ederim yanıtınız için.
  • ekomeko E kullanıcısına yanıt
    Aldığınız ürünün kalitesine de bağlı ben Aliexpreesten aldim uygularken işime yarayacak her türlü araç kutunun içinden çıktı , buna telefonun hize vb yerlerini kapatacak bant ta dahil.

Almak isteyen olursa link : 2018 UV Tutkal Ekran Koruyucu Için Samsung Galaxy S7 Kenar S8 S9 Artı Note8 Not 9 temperli cam Kapak 1 ultraviyole ışık

https://s.click.aliexpress.com/e/bJCQA91A

2li almanızı öneririm oldukça fiyat avantajı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaker13

Bu sert kılif diye telefonu cizer dusuncesiyle almadim sicak bakmadim yani. Bilmiyorum kullananlar varsa yardimci olabilir. Bi ara iphone 6 icin kullanmistim boyle sert bir kilif hic hosuma gitmedi telefon hep cizik dolmustu. Tabiki benim aldigim dandik bi kilifti spigen farkini ortaya koymusmudur bu kilifta bilmiyorum
    Sizin aldiginiz model hangisi varmi goruntu veya link?

• Bu koruyucu nasil kulanan varmi. Tavsiye edermisiniz

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 24 Aralık 2018; 9:55:30 >
  • ekran koruyucusuz kullanıyorum 5 ay oldu,sadece orjinal kılıfı var,bence çok da gerekli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Beyler ayni filmi netflixde izliyorum son parlaklikta ve video gelistirici acik olmasina ragmen karanlik, baska film sitesinde izliyorum mxplayer uzerinden olmasi gerektigi gibi muhtesem, sorun nedir sizce

Netflix plânınız nedir,hd mi 4k mı?

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    düşünce ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız ama inş düşürmezsiniz
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    mobilden bakarken farketmemişim link olduğunu teşekkür ederim.
  • https://tr.aliexpress.com/item/UV-Temperli-Cam-Samsung-Not-9-I-in-8-S9-S8-S7-Kenar-5D-Tam-S/32888929661.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.10304c4dcSgdWS

şu linkteki uv cam ekran koruyucuyu aldım yanlardan sorun yok ama alttan ve üstten yeterli mesafesi yok 1-2 mm daha kısa olsaymış keşke spigen slim armor ile uygun olurmuş şu an yapıştırmadım ama büyük ihtimal kılıf ekran koruyucuyu zorlayacak .
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.