Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung dan başka kullanan yoktu ki adam gibi, apple geçen sene tek modeli ile geçince başka markalar da geçmeye başladı. Özellikle huawei ve xiaomi 2 yıl içerisinde yanma rekoru kırabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı çift tıklama ile uyandırma ayarını bulamadım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spooker42 kullanıcısına yanıt
    Bu özellik yok. Onun yerine home tusunun oldugu yere hafif bastırarak uyandırabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba. cuma akşamı geçtiğim sipariş ile aranıza katıldım sayılır. siparişimi shop.samsung üzerinden geçtim. 512gb olan cihazın görselinin sağ üstünde gear s3 frontier hediyesi olduğu yazıyordu. alımı 12aylık kredileri ile gerçekleştirdim. bana gelen mailde sadece cihaz geçiyor. alırken de sepette sadece cihaz vardı. (daha önce hepsiburadadan hediyesi olan bir ürün aldığımda faturada hediye ürün de fiyatı ile gözüküp bir alt satırda "-" olarak gözüküyordu.) sonra teyit etmek için samsung müşteri hizmetlerini aradım. telefondaki hanımefendi böyle bir kampanyamız yok dedi, görevli arkadaşa akıllı telefonların fiyat listesi olan sayfayı açtırdığım da onayladı ve saat gelmezse tekrar arayın dedi. bugün öğlende aynı sayfaya baktığımda, gear s3 frontier hediyeli ibaresini kaldırmışlar. sizce saati yollarlar mı? saat gelmezse iade edip başka bir yerden almak daha mantıklı geliyor çünkü.

• @Led Zeppelin Huawei ve Xaomi neden yanma rekoru kırsın. Huawei telefonlar çıkalı baya oldu farklı modeller var ben duymadım hiç ekran yanması olayı.

• ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Olmaması çok garip değil mi ? Neden koymazlar basit bir özrlliği böyle bir cihaza anlamış değilim

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Wrapsol un düşmelere cizilmelere falan karşi koruyuculuğu nasil kardesim ?

• Arkadaşlar telefonda uygulamalar optimize olduktan sonra açılmıyor. Samsung yazısına geliyor. Tekrar uygulamaları optimize ediyor. Yine açılmıyor. Yine Samsung yazısına geliyor. Sürekli aynı döngü içerisinde ne yapacağımı şaşırdım. Recovery moda da geçemiyorum. Telefonun batarya gömülü çıkartıp takamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler
  • Herkese selamlar..

Bir sorum var cevabını kendim bulamadım bir türlü.. Telefon masada dururken ve ekran kapalıyken bir şekilde (neye dokundum ya da ne yaptım farkında değilim) ekranda kayarak hareket eden saat çıktı ama bahsettiğim AOD değil.. Ekran koruyucu gibi sanki ama bir hareket yada dokunmayla ortaya çıktı.. Bunun nasıl yapıldığını bilen var mı acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Phaldor kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranindaykrn saate tiklayin saniye ile birlikte gosterir.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaker13

Wrapsol un düşmelere cizilmelere falan karşi koruyuculuğu nasil kardesim ?
    Dusmeye karsi korumaz. Ben wrapsolu iki hafta kullandim attim. Neden attim edge kismindan açılma yapti hava toz vs aldi.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Evet aradığım buymuş teşekkür ederim bilgi için :)

Bencede olmaması saçma şeyde yok mesela telefonu kendimize doğru kaldırınca ekranın uyanması. Bu telefon üreticilerini anlamak zor maalesef. Bu arada söylediğiniz özellik bir uygulama ile yapılabilir.

• arkadaşlar mesela telefondan bir dizi film vs izliyoruz type-c -> hdmi dönüştürücülerden alıp telefondan çıkış yaparak tv nin hdmi girişine bağlasak bu görüntüyü tv den alırmıyız? bu şekilde kullanan varsa kablo tavsiyesi verebilir mi?
  • kuutaay kullanıcısına yanıt
    Telefonu tanıtırken bunu gösterdiler zaten ama kablosuz aktarmayı denesen daha pratik olur.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Tv smart değil hocam mecbur kablo ile bağlantı sağlıcam

(AOD)açıksa eğer Home tuşuna iki kere basınca açılıyor. yada hafiften düğmeye basar gibi home tuşuna basacaksınız.
  • üstte arkadaşların bahsettiği yapıştıcısını kendinizin sürdüğü ekran koruyucuyu sakın almayın.

Ahizeye geldi ses çıkmıyor
    şarj yuvasına geldi 2 gündür şarj etmiyor.

sakın almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

üstte arkadaşların bahsettiği yapıştıcısını kendinizin sürdüğü ekran koruyucuyu sakın almayın.

Ahizeye geldi ses çıkmıyor
    şarj yuvasına geldi 2 gündür şarj etmiyor.

sakın almayın.
    Ahize, usb girişi vb yerleri bantla kapatmazsaniz ve oralara sıvı kaçarsa suc ürünün mü. Ben uygularken o yerleri güzelce bantladim hic sorun olmadı

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.