Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış bilmiyorsam bağlı cihazlarda hangi medyayı oynatabileceğin gibi birşey olması gerekli. BT ile bağlılarda şu ses çıksın gibi diye biliyorum ben.
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Medya ve cihazlar menüsü derken? Hangi menüden bahsediyorsunuz?
  • renkli_ R kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim telefona root attım ama o günden beri sol üst kısımı acayip ısınıyor. Bakıyorum CPU , Ram verilerinde çalışan anormal program yok. Pil su gibi gidiyor. Buna ne sebep olmuş olabilir ,bilgisi olan var mı.
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Adi ustunde, Son Goruntulenen... Yani siz anladigim kadariyla, son aramalarda, arama kayitlarinda kalmasini istiyorsunuz. Ama ordaki ifade genel bir ifade. Siz arama katitlarina gelip ordan uygulamayi kapatırsaniz, o zaman arama kayitlarindan baslar yeniden actiginizda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile mi geldi bu? Bende yok çünkü böyle bir yer...
  • renkli_ R kullanıcısına yanıt
    Arkadasin bahsettigi ozellik Samsung un orjinal Telefon uygulamasinda, daha once de olan bir özellik. Ben de Android 10 u yukledim ama bu özellik yeni gelmedi.
    Telefon veya aramalar hakkinda yeni gelen ozellik, gelen aramalarin Acilir Pencere veya Mini Acilir Pencere den cevaplanabilmesidir...

• Cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim. gün boyu meşgul olduğumdan ancak cevap verebiliyorum kusura bakmayın. telefon aramamenüsündeki olayı çok önemsemiyorum ama medya ve cihazlar yazan yere tıkladığımda oluşan donmayı cihazı formatlayıp temiz kurulum yapmadan çözemedim bazı programlar çakışıyor galiba o yüzden odinle yükleme yaptıktan sonra cihazı sıfırlayın derim. benim 4-5 saatime maloldu ama değdi ( yedekten kurmadım herşeyi baştan kurup ayarları yaptım) herkese iyi geceler.
  • Arkadaşlar 2. Nesil GearVR 2018 + Controller cihazımı uygun fiyattan satıyorum ilgilenenler ilana bakabilirler.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-2-nesil-gearvr-2018-controller-kumanda-260tl--141485599#141485599

• Bildirim menüsündeki medya kısmi nasıl açılıyor?

• Good Lock Android 10 uyumlu varmı ?

• HACKERTHT kullanıcısına yanıt
    Şuan için Android 10 desteği yok güncelleme ile gelir diye düşünüyorum.

Bu arada Note 9 için bu güncelleme iyi gelmiş gibi görünüyor. ONE UI 1.0 ile beraber gördüğüm akıcılık sorunları ONE UI 2.0 ile beraber uçmuş gitmiş :)
  • Arkadaşlar bendeki sorunu yaşayan ya da yardımcı olacak birisi yokmu müzik çarlarkenki sesle arama geldiği zamanki ses farklı çıkıyor birisi aradığında ses daha kısık çıkıyor yok mu bunun sebebini bilen
  • Burak Yell B kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun sebebi bu veya şu demek doğru değil öncelikle operatör kaynaklı bir sorun olabilir.Dolby atmos müzik ve videolarda ses seviyesini yükseltir aramalarda yükseltmiyor diye biliyorum ama yine sorunun kaynagı bu değil diye düşünüyorum.

• Burak Yell B kullanıcısına yanıt
    Samsung sound assistant kurup tek tek ayarlayabilirsin sesleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HACKERTHT

Good Lock Android 10 uyumlu varmı ?
    Şu an durum böyle NiceLock'dan:
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
  • Şu Almanya romunu kurunca otomatik guncellemeler devam edecek mi. Yoksa devamli ugrasip mi guncellemek gerekecek

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Türkiye için yayınlanan güncellemeleri almaya devam edeceksiniz. Şu karışıklığı giderelim. Rom ilk almanya da yayınlandı ama yüklediğiniz global rom. Almanya için özel bir rom değil. Hangi cscleri ülkeleri kapsadığını bir kaç üst mesajda belirttim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

Türkiye için yayınlanan güncellemeleri almaya devam edeceksiniz. Şu karışıklığı giderelim. Rom ilk almanya da yayınlandı ama yüklediğiniz global rom. Almanya için özel bir rom değil. Hangi cscleri ülkeleri kapsadığını bir kaç üst mesajda belirttim zaten.
    Anladım hocam. Şu romu indirebilecegimiz sam mobile disinda biryer yok mu. Siteye bir turlu uye olup indiremedim, deli etti beni.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada bilgisi var sam firm di galiba basit bir program. Internette arattır çıkar.

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.