Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 e posta 190 uygulama var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Buyback yani eskiyi getir yenisini al da kampanya secenegi olmasi tuhaf! Ben tek cekim kredi kartimla secmistim hediye ceki secenegi yok. Bildigim kadariyla 18 ay taksit vs ile olusan faiz farkini Samsung karsilamakta bankalara ... Tek cekim odeyenlere neden daha mantikli vicdanli indirim veya kampanyalari vermiyor ? Sanki herkes 18 ay taksitli aliyormus gibi fiyatlandirmayi yapmislar bence ...

Bir de icinde cikan oyunun bedeli 150$ lik Fortnite oyun bedeli de dahil edilmis. Oyun Android aleminde BETA dir. Bari Final surumu olsaydi. Gerci ben oyun hastasi degilim.. SAmsung Note serisine bu tur oyunlari ekleyerek cihaz bedlini ayrica artirmasi buyuk bir hata olmus ...

Fortnite anlasmalarini gitsin oyun odakli birsuru telefon var piyasada onlarla isbirligi kampanyalarini yapsinlar Note serisi kullananlar ne alaka ? Elbette Note serisi oyunlari kaldirabilir ama Note serisi oyun odakli tasarlanan telefonlardan degil ki ?...

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-note-9-pre-order-fortnite-mobile-promotion/

150$ lara varan su Fortnite oyunun Turkiye ye vergiler ile kumulatif halde mevcut hale sisirilmesini kabul etmiyorum...

Note8 icin onsiparis ADI altinda TL cinsinden en az 2500 TL lik oyle boyle dayatarak bizlere tikistirip sattirmaktalar.

O hediyeleri oyun kampanyasindan YALIN halde siparis verilse isteyen oyun mu oynamak istiyor ona ayrica oder sorunlu kablosuz kulakligi hediye edilmisti yine isteyen secebilir veya secmez ...

HEdiye cekleri demek cokta zengin cesitlilgi olmayan asiri pahali SAmsung aksesuarlarini istemeyen de olabilir kalitleli daha saglam urunler var isteyen istedigi yerden alabilir hatta SAmsung tan bile ....

Bence Samsung Turkiye Note9 ile hayal kirikligina ugratmaktadir.

DAha halen aramizda buyback ile Note8 in ederi kesin nedir belli degil diye bekleyenler var eminim uye olmayan disarda nice potansiyel alicilar bu belirsizliklerden ya vazgecti ya da vazgececek...

Bence tavsiyem cihaz gelmeden veya geldiginde kutusunu jelatinini dahi kimse acmasin gelen uzman veya cihaziniz gonderildiginde uzmanlarca bir cakallik cinlik yapip bedelindne dusuk yaparsa Note9 larini iade etmelerini kuvvetle oneririm .

YAZIM ORTAYA ...

• asksarabi kullanıcısına yanıt
    Neden 512yi sectin.

128ve6gb ram gayet yeterli. Micro sd de takiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

18 ay için 7.9.2018 e kadar var gözüküyor.

Saygılarımla...
    Cok kararsiz kaldim alsam mi almasam mi. Note 10mu beklesem diye dusunuyorum.

Cunku asil performans note 10da olacak. Yeni islemciler cok guclu cikacak. Ama bu seferde fiyat 8binden cikar heralde dolar 2 lira olamayacagina gore.

Bu arada elimdeki telefonu da satarsam 3500e note 9 gelmis oluyor.

• Bence hemen alanlar hata ettiler,avrupa piyasasına 24 agustos da dagıtılıyor note 9.Avrupa dagıtımı başladıkdan sonra samsung un hediye kampanyası da değisicek daha iyi secenekler sunucaklar Türkiye de bence,hep öyle oluyor cünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapı kredi ile 18 ay vadeli almaya niyetlendim. Şimdide girmiyor online işlemler e. Sorun mu var acaba? Mobil uygulamadan girebiliyorum.

Birde çekilen tutar direk Samsung a mi yatıyor yoksa önce bizim hesaba yatıyor, ordan biz mi gönderiyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 17 Ağustos 2018; 8:54:27 >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ilk soru icin bi sey diyemeyecegim, ikinci icinse evet doğrudan Samsung'a aktarimini onaylayam bir kutucuk isaretleniyor islem sirasinda

O hediye cekleri icin de alt limit var diye biliyorum. Samsung beyaz esyada berbatti en son. Hata edip, zamanin en ilerisi diye bir camasir makinesi almistim, makine hata vermeye basladi. Bende servisi cagirdm, servis bir sey yok deyip gitti.

2. Cagrisimda hatayi videoya aldim, gelen servise gosterdim cevap su oldu " Abi dijital makineler bu. Hata verebilir her zaman, takmayin baska programda calistirin" guler misin aglar misin

Durumu aynen genel merkeze anlattim, servisin sorunuma cozum olamadigini baska teknik servisten makineye gelip bakmalarini istedim, bo bolgede baska servisimiz yok, yonlendiremiyorum. Dedim servisin verdigi tavsiyeyi burada bakkal mehmet amca da veriyor zaten, siz ne demeye bu servisle sozlesmenizi surduruyorsunuz? Genel. Mudurluge bildiriyoeum efendim, sizi arayacaklar. Ne oldu biliyor musun istad bu konusmanin uzerinden 3 sene gecti ve hala genel merkez beni arayacak. Sanirim bu kadar spesifik bir sorun icin koreye gidip arge merkezini harekete geçirdiler

Beyaz esya olarak samsung markasi kapimdan gecmez. Buzdolabi almistim, vestel alayim dedim, begenilmeyen vestel, buzdolabini pazar gunu eve teslim etmek icin her seyi yapti.

Diyecegim su, hediye ceki vs yine mal satmak icin verilen argumanlar ve kullanılabilirlik acisindan pek bir faydasi da yok diye düşünüyorum. Zira samungun online magazasi, n11, gg ve hb gibi stelere nazaran cok daha pahli. N11den hediye ceki kullanilarak, ayni urunu cok daha uyguna elde etmek pekala mumkun olacaktir üstad.

• asksarabi kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Mobil şubeden direkt
    6039 tl hemen ödeyip kapatabiliyor muyuz ?şubeye gitmeden

Tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Yapı kredi ile 18 ay vadeli almaya niyetlendim. Şimdide girmiyor online işlemler e. Sorun mu var acaba? Mobil uygulamadan girebiliyorum.

Birde çekilen tutar direk Samsung a mi yatıyor yoksa önce bizim hesaba yatıyor, ordan biz mi gönderiyoruz?
    Uzun vade taksite niyeeniyorsaniz, elinizi cabuk tutmanizi salik veririrm hocam. Zira bildiginiz gibi, bankalar arsciligi ile kredi cekimlerinde aetik cok cok az vade yapilabiliyor. 1.9den sonra aylik taksitler cok yuksek olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Neden 512yi sectin.

128ve6gb ram gayet yeterli. Micro sd de takiliyor
    Dunyada fark 250 dolar, bizde 150 dolar (vergi icinde) diye düşünerek firsatci davrandim. 256 GB sdkartim var zaten. Onu da takacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevher05

Merhaba;
    Mobil şubeden direkt
    6039 tl hemen ödeyip kapatabiliyor muyuz ?şubeye gitmeden

Tşk
    Hayir. Simdi subeden kapattim. Kendi subem degil diye uzaktan talimatla kapattim.

Bir hinlik yapjp odemeleri 15gun atlatmislar. Bayram diye olmustur diye anlamsiz bir agiz yaptilar. Atlatmadan dolayi 200 tl gecikme faiziyle fazla odeyerek kapattim. Boylece telefon 6000 degil, 6200 liraya maloldu bana.

Beklenmedik bir masraf oldu 200 tl ama tartisarak halledemeyecegimi anladim, sonraki odemelerde de surpriz yapar bu banka deyip kapattim tumunu.

• Arkadaşlar telefonu kullananlar batarya sürelerini paylaşabilirler mi kaç saat ekran/bekleme alıyorsunuz? Bir de telefonun fiyatı yükselir mi yoksa düşer mi?
    hediye ceki normalde 500 degilmi ,bu kisiye ozelmidir hesaba mi tanimli yoksa bir kodmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 17 Ağustos 2018; 10:9:11 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Cok fazla ekran suresi paylasimi yapildi, biraz geriye dogru bakin lutfen.

Su ortamda ise fiyatin artmasi cok olasi duruyor..

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Benim genelde ekran sürem ve kullanım sürem daha az oluyor da.. E-posta ve uygulama sayısı kaynaklı zannediyordum.
    Değilmiş.. :)
    Note 8'de de öyleydi.. Note 9 da da memnunum ama yine genel yazanlara göre düşük..
    3 saat 15 dakika ekran süresi, 15 saat AOD.. 19 saat 4 dakika toplam kullanım..
    Şuan 24%, kalan 5 saat 51 dakika yazıyor iyi değerler ama ekran sürem düşük gibi sanki 24% için..
  • olimpiali kullanıcısına yanıt
    Sizdeki e-posta ve uygulama sayısı nedir acaba?
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    batarya süresi için farklı operatörlerde farklı süreler çıkabiliyormuş.baz istasyonunun uzaklığına göre teleffon daha fazla tüketim yapabilir diyorlar.bunları da düşünmek lazım.
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Ben Vodafone kullanıyorum, VoLTE ve 4.5 G hep açık ve sinyal seviyem de hep yüksek..
    Bilemedim
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    benim turkcell 4.5g bende de açık,hatta ben hiç bir şey kapatmam her şey açık.ekran çözünürlüğüde en sonda.Volte yok .
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.